Sznurek ze skóry lub materiału skóropodobnego używany jako ważny dodatek unisex, oznaczony wraz z koszulą i spodniami, zwany „pasem”, obecnie panie używają paska jako klejnotu noszonego jako biżuterię modną na wierzchu zachodnia sukienka. Aby urozmaicić zwykły elastyczny pasek, niektóre oszałamiające projekty są tworzone przy użyciu oszałamiających wzorów pasków z ćwiekami.

Najnowsze i stylowe paski z ćwiekami dla mężczyzn i kobiet:

Aby rzucić okiem na najnowsze projekty, ten artykuł będzie pomocny w ich poznaniu. Oto 9 najlepszych wzorów pasków z ćwiekami dla kobiet i mężczyzn.

1. Metalowa piramida wysadzana czarnym skórzanym paskiem:

Czarny skórzany pasek z metalową piramidą, nabijany ćwiekami

Mała piramida wykonana z błyszczącego metalu, jest uatrakcyjniona przez przyklejenie ich do czarnego skórzanego paska. Ogólnie rzecz biorąc, błyszcząca piramida jest wykonana z białego srebrnego metalu, a także z czarnego metalu.

2. Męskie skórzane paski z ćwiekami z metalowego stożka:

Męskie skórzane paski z ćwiekami z metalowym stożkiem

To kolejna fajna odmiana prostej konstrukcji metalowej, która jest następnie przyklejana do paska w trzyrzędowy sposób. Zwykle czerń jest kolorem uniwersalnym, który dobrze komponuje się z wszelkiego rodzaju kolorowymi ubraniami. Rozmiar stożka wynosi zwykle około 1-2 mm.

3. Kolorowy kwadratowy plastikowy pasek damski:

Kolorowy, kwadratowy, plastikowy pasek damski

Ta przykuwająca wzrok kolorowa plastikowa konstrukcja w kształcie kwadratu została wykorzystana w innowacyjny sposób poprzez użycie ich wraz z prostym skórzanym lub syntetycznym paskiem. Wielkość kwadratu mieści się w granicach 1mm, ponieważ rząd tych kolorowych metali jest przyklejony do paska.

4. Wielokolorowy metalowy, wysadzany brązowym skórzanym paskiem punk unisex:

Wielokolorowy metalowy, brązowy skórzany pasek punk unisex z ćwiekami

W tym pasie punkowym do projektowania tego pasa z ćwiekami zastosowano różne zaprojektowane metalowe konstrukcje. Połączenie okrągłego, trójkątnego, piramidalnego i ukształtowanego metalu zostało wykorzystane do stworzenia innowacyjnego projektu wokół paska.

5. Gorące czerwone paski z ćwiekami w kształcie piramidy dla kobiet:

Gorące czerwone paski z ćwiekami w kształcie piramidy dla kobiet

Gorący czerwony kolor jest najbardziej popularnym i ulubionym kolorem dla nastolatek, a także dla pań. Ten rodzaj kolorowego paska dobrze komponuje się z prostym prostym topem i parą dżinsów. Szerokość paska to około 2cm.

6. Złoty pas z ćwiekami dla kobiet:

Biały damski pasek z ćwiekami w kształcie złotego serca

To kolejny ulubiony projekt dla wszystkich dziewcząt i pań. Urocza złota metalowa konstrukcja w kształcie serca jest przyklejona do białego skórzanego paska. Kontrastowy kolor bieli i złota to bajeczne połączenie.

7. Lustrzany, nabijany złoty pasek damski:

Lustrzany, wysadzany złotymi damski pasek

Ten piękny etniczny projekt wykonany z okrągłych luster jest zdecydowanie dobrym dziełem ręcznym, które oddaje kreatywność projektantów. Lustra są nabijane wokół złotego paska ze złotą nicią biegnącą wokół krawędzi tych luster. Ten rodzaj paska będzie pasował do skróconego dżinsu i syntetycznego topu.

8. Damskie paski z ćwiekami Jewel Ivory Vintage:

Jewel Ivory Vintage damskie paski z ćwiekami

Ten pas z łańcuszkiem w kolorze kości słoniowej jest powszechnie używany przez indyjskie kobiety podczas wszelkich świątecznych okazji, a także dodaje dodatkowej wdzięku sukience, nosząc je na sukience biegnącej wokół bioder. Pas łańcuchowy w kolorze kości słoniowej jest podkreślony wzorem łańcuszka i łańcuchem kamieniarki przymocowanym na dolnym końcu pasa.

9. Wyblakły skórzany złoty pasek męski z ćwiekami:

Wyblakły skórzany pasek męski z ćwiekami

Wyblakły brązowy skórzany pasek to obowiązkowy dodatek w każdej męskiej garderobie. Ze względu na swój vintage, pasek wygląda bardzo bogato i niepowtarzalnie od zwykłych pasów projektowych. Pasek jest podkreślony małymi, okrągłymi metalowymi kółeczkami tworzącymi chwyt pomiędzy paskiem.

W zależności od okazji można nosić paski z ćwiekami. W tym celu nadszedł czas, aby zacząć zbierać projekty pasków z ćwiekami w swojej garderobie, która obejmuje zarówno imprezy dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Pasek punkowy najlepiej nadaje się jako pasek do noszenia na imprezę ze względu na lśniący i fajnie wyglądający design. Wyblakłe paski w stylu vintage mogą być używane jako odzież półformalna lub casualowa w zależności od rodzaju stroju.