Oprócz oficjalnych brązowo-czarnych pasków, obecnie najbardziej modne są paski casualowe. Dostępne w różnych kolorach i wzorach, pasy te są idealne do codziennych strojów, takich jak dżinsy. Od nastolatków po młodych dżentelmenów te codzienne paski są idealne, aby nadać charakteru całemu strojowi. Niektóre paski na co dzień wyglądają bardzo elegancko, podczas gdy inne są modne; ale bez względu na to, jakie są zawsze stylowe.

Najlepsze i stylowe modele casualowych pasków w trendzie:

Poniżej wymieniono 9 najlepszych pasków casualowych w modzie. Wybierz najlepszą, która pasuje do twojej sukienki z poniższej listy.

1. Modny dwukolorowy pasek:

Modny dwukolorowy pasek

To najmodniejszy pasek w ostatnim czasie. W połowie skórzany, w połowie płócienny wzór tego paska zapewnia pełny styl. Ponadto jest bardzo wygodna i wytrzymała. Beżowy kolor płótna w połączeniu z brązowo-brązową skórą nadaje mu elegancki wygląd. To jeden z najlepszych pasków casualowych dla mężczyzn od studiów do pracy.

2. Pasek wstążkowy dla mężczyzn:

Pasek ze wstążką dla mężczyzn

Ten pasek jest idealny dla nastolatków i chłopców na studiach. Męskie paski wstążkowe dla mężczyzn są obecnie bardzo stylowe i modne. Ten pas jest idealny dla chłopców z liceum i absolwentów. Granatowy nadruk na pasku i skórzano-niebieska końcówka nadają mu elegancki wygląd. Cienki wygląd paska nadaje mu wyrazisty wygląd.

3. Klasyczny skórzany pasek:

Klasyczny skórzany pasek

W przeciwieństwie do większości skórzanych pasków w kolorze czarnym lub brązowym, ten pasek w kolorze białym ma dość swobodny charakter. Clubbed z podwiniętą czarną koszulą na beżowych spodniach; ten pasek stworzy wygląd o idealnym uroku i elegancji. Ten pasek jest idealny na imprezy kolorowe lub małe spotkania, aby wyglądać bardzo wszechstronnie & codzienny.

4. Pas płócienny uptrendu:

Pas płócienny uptrend

Ten męski pasek na co dzień jest idealny dla chłopców z college’u. W przeciwieństwie do większości pasków jest w całości wykonany z płótna, dzięki czemu jest bardzo wygodny. Również trójkolorowy wygląd paska ze wspaniałym połączeniem błękitu, bieli i beżu sprawia, że ​​wygląda wspaniale. Jest idealny dla chłopców, którzy uwielbiają nosić modne koszule z nadrukiem.

5. Artystyczny pasek na co dzień:

Artystyczny pasek na co dzień

Ten pasek ma bardzo wyjątkowy i modny wygląd. Stylowy wzór splecionego warkocza na pasku nadaje mu bardzo modny, ale wyrafinowany wygląd. Ozdobny wzór w połączeniu z wyglądem brązowej skóry w stylu vintage sprawia, że ​​jest to idealne połączenie nowego i starego stylu. Ten rodzaj najlepszych męskich pasków na co dzień dobrze wygląda od biura po imprezy, prawie wszędzie.

6. Pasek na co dzień o-ring:

Pasek na co dzień o-ring

Ten pasek o-ring jest obecnie bardzo popularny wśród licealistów. Ten pasek jest wykonany w całości z płótna & jest bez dziur. Unikalna klamra tego paska nadaje mu niezwykle modnego wyglądu. Takie casualowe męskie paski dla facetów nadają fajny wygląd ich strojom. To jest najlepsze dla chłopców z college’u.

7. Stylowy pasek na co dzień:

Stylowy pasek na co dzień

Ten codzienny pasek ma bardzo elegancki wygląd. Czarno-biały wzór w kratkę nadaje mu bardzo wykwintnego i ekskluzywnego wyglądu. Poza tym jest to męski skórzany pasek na co dzień, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały. Jest to idealne rozwiązanie na imprezy i niezobowiązujące okazje. Nada bardzo wyrafinowany charakter całemu wyglądowi.

8. Dziwaczny pasek na co dzień:

Dziwaczny pasek na co dzień

Ten pas jest bardzo wyjątkowy i niepowtarzalny. Granatowy kolor tego skórzanego paska nadaje mu osobliwego wyglądu. Co więcej, klamra tego paska ma bardzo stylowy kształt kotwicy. Nadaje to pasowi elegancki wygląd. Ten pasek jest idealny na prawie każdą okazję.

9. Ozdobny pasek na co dzień:

Ozdobny pasek na co dzień

Ten casualowy pasek to idealne połączenie klasy i stylu. Brązowy skórzany pasek w stylu vintage jest połączony z eleganckim kwiatowym grawerowanym wzorem, aby stworzyć doskonały, wspaniały wygląd. Ten pasek to idealne połączenie starej klasy i nowego modnego wyglądu.

Paski casualowe są obecnie bardzo modne. Mogą one wkrótce wyjść z mody, ale wyglądają absolutnie szykownie na wszystkie stroje. Nadają ubiorowi poczucie klasy i stylu.