Panie lubią kolekcjonować zegarki, sandały i lista jest długa, w tej liście znajduje się na szczycie kolekcji pasków w ich szafach. Jest to jeden z głównych elementów, które zwykle nie są traktowane priorytetowo, jeśli chodzi o ubieranie się, ale odpowiedni zrobi ogromną różnicę w każdym stroju.

Najnowsze i najlepsze modele srebrnych pasków dla pań ze zdjęciami:

Aby uzyskać ten najwyższej klasy wygląd, przywieźliśmy 9 najlepszych srebrnych pasków, co pomaga dodać dobrą kolekcję paska w damskich torebkach z upominkami!!

1. Damskie srebrne skórzane paski:

Srebrne skórzane paski damskie

Para dżinsów ze skórzanym paskiem w dowolnym kolorze i srebrną sprzączką pośrodku jest zawsze modna. Jest to najczęściej widziany strój noszony przez panie i młode dziewczyny. Aby pasek był bardziej przyjemny wizualnie, należy mieć co najmniej 4 mm grubości i średniej wielkości srebrną lub zwykłą klamrę na środku. Ten rodzaj stroju jest zalecany do noszenia na co dzień.

2. Elastyczny pasek ze srebrną klamrą:

Elastyczny pasek ze srebrną klamrą

Najbardziej preferowanym paskiem do sukienki, zarówno na co dzień, jak i na imprezę, jest pasek elastyczny. Ten rodzaj pasa jest wygodniejszy w noszeniu i noszeniu. Ponieważ jest elastyczny, można go łatwo regulować i uzyskać efekt ciasny (szerokie elastyczne paski w talii lub wąskie w przypadku krótkiej talii). Srebrne sprzączki zawsze pasują do paska w dowolnym kolorze. Ponieważ jest w kolorze srebrnym, może współpracować z dowolnym kolorem kostiumu, w przeciwieństwie do złota lub innych kolorowych sprzączek. Klamry mogą być również wymienne.

3. Wąski srebrny pasek damski:

Wąski srebrny pasek damski

Paski Skinny Silver są uwielbiane przez wiele młodych dziewcząt i pań, podkreślają elegancki wygląd i są interesujące, gdy można je nosić na sukience lub na formalne koszule ze spódnicą w kształcie litery A. Chudy pasek może składać się ze skórzanego paska ze srebrną sprzączką lub cały pasek może być wykonany z metalu z centralnie zaprojektowanym symbolem, który może być pokryty srebrnym kolorem lub środkowy wzór może być wykonany w kolorze srebrnym. który jest najczęściej noszony w sukience na imprezę Ten rodzaj cienkiej skóry pasa pasuje do małej srebrnej klamry na środku. Klamry są zwykle proste, bez atrakcyjnego wzoru

4. Pas biodrowy ze srebrną klamrą ze skóry:

Skórzany pas biodrowy ze srebrną klamrą

Elegancki pas biodrowy, który łączy oddzielne ubrania i sprawia, że ​​wygląda na jednoczęściowy materiał, jest tym, czego pragną kobiety, gdy nosi bluzkę i spodnie. Można to wykupić za pomocą prostego pasa biodrowego, który może być pasem deskowym na wąską talię lub miękkim skórzanym paskiem dla kobiet o szerokiej talii, który wygodnie się układa. Pas biodrowy jest zwykle wykonany ze skóry lub dla kobiet o wąskim zużyciu można również użyć paska z metalowym paskiem ze srebrną sprzączką pośrodku.

5. Srebrny pas biodrowy:

Srebrny pas biodrowy

Codzienna odzież biodrowa jest modna i najczęściej jest używana przez młode dziewczyny do noszenia na co dzień. Ten rodzaj paska zakłada się na t-shirt lub długi top z rozpiętą marynarką. Pasy biodrowe srebrne wykonane są z szerokiego paska z rexine lub materiału skórzanego ze srebrną sprzączką, która wisi wokół paska. Ten rodzaj paska pasuje do chudych dziewczyn, ponieważ podkreśla ich biodra. Panie w kształcie jabłka powinny zwracać uwagę na modele, które mają asymetryczne lub w kształcie litery V klamry i średnio pogrubione paski. Jeśli dziewczyny chcą wyglądać na długie, załóż pasek, który pasuje do koloru noszonego ubrania.

6. Teksturowane srebrne paski damskie:

Teksturowane srebrne paski damskie

W tym typie teksturowanego pasa, w którym stosuje się nadruk zwierzęcy, ze względu na ochronę środowiska nie stosuje się prawdziwej skóry zwierzęcej, zamiast tego na rynkach wyprzeda się nadrukowaną teksturę skóry. Najbardziej ulubione odbitki zwierząt to Wąż, Zebra lub gepard. Pasek teksturowanego paska ze srebrną klamrą jest preferowany przez panie.

7. Metaliczne srebrne paski dla kobiet:

Srebrne metaliczne paski dla kobiet

Jest to jeden z elementów przypominających modę w stylu lat 80-tych. Może być szeroka lub chuda, ożywia proste, gładkie dżinsy, stroje w kolorze czarnym lub lekkie letnie ubrania. Błyszczący metaliczny pasek ze srebrną prostą sprzączką podkreśli metaliczny kolor.

8. Dwukolorowy srebrny pasek:

Dwukolorowy srebrny pasek

Ten rodzaj paska nadaje strojowi dopracowany wygląd, do wyciągnięcia idealnego dopasowania potrzebny jest ekstra pomiar obwodu talii. Wybór dwukolorowego koloru powinien być mocny, aby dopasować jeden z kolorów do noszonej sukienki. Rozciąganie dwóch kolorów za pomocą srebrnej klamry zwykle prostej klamry zamiast fantazyjnie zaprojektowanych klamer.

9. Damskie paski ze srebrnym łańcuszkiem:

Damskie paski ze srebrnym łańcuszkiem

Jest to jeden z najpopularniejszych tradycyjnych akcesoriów noszonych podczas indyjskich festiwali. Srebrny łańcuszek nie jest sztywną biżuterią, zamiast luźnego łańcuszka z haczykiem, który można regulować w zależności od talii. Jest noszony na luźnym tradycyjnym stroju lub czarnej sukience, aby utrzymać się w miejscu wokół bioder.

Aby podkreślić talię kobiety i wydobyć jej figurę, pasek to zdecydowany dodatek, a najlepszej jakości pasek to zdecydowanie dobra inwestycja. Utrzymanie koloru i faktury srebrnej klamry przez lata to bardzo ważny punkt do rozważenia. Użycie środka do polerowania srebra i przykrycie klamry szmatką, aby zapobiec utlenianiu prawdziwego srebra, co pomaga zachować srebrną teksturę.