Na rynku jest mniejszy wybór męskich akcesoriów i ubrań. Mogą nie kupować rzeczy tak często, jak kupują kobiety. Jednak jedną rzeczą, którą kupuje każdy mężczyzna, jest pasek i dodaje dodatek do swoich zakupów, jeśli są w stanie znaleźć pasek dwustronny.

Najnowsze i stylowe wzory odwracalnych pasków dla mężczyzn i kobiet:

Oto rzut oka na 9 najlepszych odwracalnych pasów, z których mężczyzna może korzystać w codziennym życiu.

1. Męski skórzany pasek dwustronny Tommy Hilfiger:

Skórzany dwustronny pasek Tommy Hilfiger

Paski Tommy Hilfiger są wykonane z wysokiej jakości materiału i są produkowane w Chinach. Preferują go zarówno ludzie młodzi, jak i starsi. Podczas korzystania z tego paska będziesz czuć się świetnie ze względu na jego nowoczesny i modny styl.

2. Męski skórzany pasek dwustronny Kenneth Cole Reaction:

Męski skórzany pasek dwustronny Kenneth Cole Reaction

Niektórzy mężczyźni uważają, że pasek nie jest ważnym dodatkiem do ich mody. Ale pasek dodaje dodatkowego wyglądu do męskiego stroju. Przy wyborze pasków należy kierować się radami modowych guru i sięgać po biało-szare odwracalne pasy Kennetha Cole’a Reaction. Mają szerokość 1,25 cala i są dostępne we wszystkich standardowych długościach.

3. Męski, gładki, skórzany pasek Calvin Klein:

Skórzany dwustronny pasek Calvin Klein

Jeśli brakuje Ci pieniędzy i chcesz kupić pasek, wybierz dwa w jednym. Dwustronne paski męskie Calvin Klein są dostępne tylko w rozmiarach od 32 do 40. Są to najlepsze pasy odwracalne, ponieważ są najlepszym wyborem dla klientów i zawsze są na wyczerpaniu. Nie pękają łatwo i mogą być używane przez długi czas, ponieważ są wykonane z wysokiej jakości materiału.

4. Dwustronny pas męski Kenneth Cole Reaction:

Męski dwustronny pas Kenneth Cole Reaction

Ten dwustronny pasek męski ma wiele zalet. Po pierwsze ten, kto nosi ten pasek, wygląda nowocześnie dzięki prostej fakturze, a po drugie, jego odwracalne wzory zapewniają czarno-brązowy kolor. Więc jeśli znudzi Ci się noszenie tego samego koloru codziennie, wypróbuj ten pasek. Sprawi, że będziesz wyglądać uroczo.

5. Męski pasek dwustronny Nautica:

Dwustronny pasek męski Nautica

Jest to prosty styl, który nosi mężczyzna w każdej grupie wiekowej, jak młody lub starszy człowiek. Ludzie uwielbiają nosić czarny kolor, a ten pasek pojawia się tylko w kolorze czarnym. Mężczyzna czuje się trochę pewniej i bardziej komfortowo podczas noszenia tego dwustronnego paska.

6. Męski pasek z dwustronnym piórem Kenneth Cole Reaction:

Męski dwustronny pasek Kenneth Cole Reaction

Dwustronny pasek z piórami jest najczęściej noszony przez uczniów, ponieważ kolor tego paska pasuje do ich szkolnego mundurka. Jest najwyżej oceniana wśród klientów. Pasuje do każdego koloru tkaniny, ponieważ jej brązowy kolor nadaje użytkownikowi niesamowity styl.

7. Męski pasek z odwracalną płytką Calvin Klein cztery w jednym:

Męski pasek z odwracalną płytką Calvin Klein 4 w 1

Produkty tej marki cechuje wysoka jakość. Górna część tego paska wykonana jest z wysokiej jakości aluminium. Każdy mężczyzna może nosić ten pasek, niezależnie od tego, czy jest biznesmenem, studentem czy pracownikiem, ze względu na jego prostotę i stylowy wzór.

8. Męski pasek dwustronny Kenneth Cole Reaction:

Dwustronny pasek męski Kenneth Cole Reaction

Paski Kenneth są dla tych, którzy uwielbiają nosić markowe produkty. Styl tego paska jest uroczy, co przyciąga mężczyznę do zakupu. Klienci uwielbiają go nosić ze względu na jakość i design górnej części. Ten pasek jest dostępny dla każdego rozmiaru i wieku mężczyzny.

9. Dwustronny skórzany pasek Saks Fifth Avenue:

Dwustronny skórzany pasek Saks Fifth Avenue

Saks Fifth Avenue to renomowana firma, która słynie z jakości i kolekcji męskiej. Ten pasek jest dwustronny, z jednej strony ma gładką czarną teksturę, a z drugiej ma teksturę brązowej skóry. Możesz zmieniać klamrę zgodnie z własnym pragnieniem w zależności od koloru buta.

Dla mężczyzny bardzo trudnym zadaniem jest dobranie odpowiedniego wzoru paska do biura lub na imprezę. Te dwustronne paski są dostępne w różnych kombinacjach kolorystycznych, fakturach i fasonach, które sprawiają, że męski strój wygląda najlepiej i sprawia, że ​​czuje się komfortowo i pewnie w grupie ludzi.