Paski są ulubionymi akcesoriami mężczyzn na całym świecie. Niezależnie od tego, czy mają strój codzienny, czy formalny, zawsze noszą paski, aby nadać im zmodyfikowany wygląd. Dawniej pasy miały prosty wygląd ze skórzanym paskiem i prostym zapięciem klamry bez wzorów. Ale wraz ze zmianą trendów mody w męskich dodatkach, projekty pasków za każdym razem nabierały nowego wyglądu.

luksusowe paski

Różne rodzaje męskich markowych pasków:

Rzućmy okiem na kilka luksusowych wzorów męskich pasków z markami:

1. Skórzany pasek z wilczą klamrą:

Skórzany pasek z wilczą klamrą

Luksusowy pasek ze sprzączką z wilczym pyskiem nadaje mocny wygląd osobie noszącej. Zaprojektowany przez markę Gucci, jest podstawowym wyborem mężczyzn, którzy są wojownikami. Prosty czarny skórzany pasek wykonany z oryginalnej skóry ze złotą sprzączką w kształcie twarzy wilka.

2. Srebrny i drukowany pasek:

Srebrny i drukowany pasek

Wzór paska ze srebrnym alfabetem firmowego inicjału i skórzanym paskiem wysadzanym firmowymi nadrukami wygląda niesamowicie na dżinsach i innych ubraniach casualowych. Luksusowy pasek męski zaprojektowany przez firmę MUM Belt Company to wybór studentów na imprezy.

3. Pasek z klamrą w kolorze czarnym:

Czarny pasek ze sprzączką z czaszką

Czy element horroru Cię ekscytuje! W takim razie pokochasz najnowszy projekt luksusowych pasków firmy Alexander McQueen. Prosty czarny skórzany pasek ma przerażający wygląd ze złotą klamrą w kształcie czaszki. Zwykle odbywa się na imprezach tematycznych, fantazyjnych wyjściach lub pubach itp..

4. Biały i srebrny luksusowy pasek:

Luksusowy biało-srebrny pasek

Projekt luksusowego męskiego paska, który zawiera logo lub nazwę firmy, pokazuje luksusową stronę użytkownika. Prosty biały skórzany pasek ma zmodyfikowany wygląd ze srebrną sprzączką z nazwą marki Moschino. Wygląda oszałamiająco również na co dzień i na formalności.

5. Projekt pasa liściastego:

Liściasty projekt pasa

Szukasz czegoś modnego dla wyjątkowego wyglądu! Zdobądź inspirowany naturą wzór liściastego paska dla swoich codziennych obowiązków. Jedna z luksusowych marek pasków, Gucci wprowadziła ten pas, który jest bardzo ceniony przez podróżników i studentów na pikniki i obozy w dżungli.

6. Elastyczny kolorowy pasek:

Elastyczny kolorowy pasek

Klasyczny wzór paska do codziennego stroju można uzyskać dzięki modnemu wzorowi paska. Dzięki pięknym kolorom i elastycznemu materiałowi, luksusowe paski dla mężczyzn zaprojektowane przez Harry’ego Rosena, stają się popularne wśród młodzieży. Z prostą klamrą, usprawiedliwia codzienne noszenie, czy to dżinsy, czy szorty.

7. Pas zaprojektowany przez koronę:

Pas zaprojektowany przez koronę

Szukasz czegoś królewskiego w akcesoriach na imprezę z wyższych sfer! Oto luksusowy projekt pasków zawierający klamrę zaprojektowaną z koroną. Oryginalny skórzany pasek w kolorze brązowym ma wzór królewskiej klamry, który nadaje garniturom luksusowy lub królewski wygląd. Kolor paska może się również różnić w zależności od stroju i wyboru.

8. Pasy z klamrami dla koni:

Pasy ze sprzączkami dla koni

Uwielbiam ścigać się i radzić sobie z końmi! Oto akcesorium pasujące do Twojej pasji związanej z końmi. Zwykły skórzany pasek ma dominujący wygląd z klamrą biegnącego konia między lukami alfabetu H. Luksusowy męski pasek wygląda niesamowicie na co dzień, aby nadać uroku Twojej osobowości.

9. Pas Orła:

Pas Orła

Uwielbiam nosić markowe akcesoria do codziennego noszenia! Oto jesteśmy z luksusowymi markami pasków, które są wysoko wybierane przez mężczyzn ze względu na luksusową osobowość. Projektanci pasów Armani dali arcydzieło z wzorem orzełkowej klamry z początkowym logo firmy w środku z prostym skórzanym czarnym paskiem. Nadaje bogaty wygląd casualowym strojom.

Marki luksusowych pasków zaczęły teraz eksperymentować z nowymi trendami w sprzączkach, które można zobaczyć na tegorocznych pokazach mody letnich i vintage. Dzięki nowym projektom, które przyciągają serce, mężczyźni inwestują również w luksusowe paski, aby uzyskać kultowy wygląd.