Kiedy połączysz pas biodrowy z odpowiednią odzieżą, nie tylko zapewni ci wygodę, ale także stworzy styl. Wybór odpowiedniej szmatki z odpowiednim akcesorium wyznacza punkt odniesienia dla Twojej osobowości. Nie tylko definiuje twoje myślenie, ale także pozwala ci ustalić własny styl. Mężczyźni powinni stworzyć kolekcję pasków na każdą okazję, a pasy stretch muszą być wśród nich.

Najnowsze wzory rozciągliwych pasków dla mężczyzn i pań z obrazami:

Omówmy poniżej 9 najlepszych rodzajów pasków rozciągliwych dla kobiet i mężczyzn, które nadadzą wciągającego wyglądu każdej sukience.

1. Rozciągliwy pasek damski:

Elastyczny pasek z wycięciem dla kobiet

Są to damskie paski stretchowe z wycięciem. Pasek jest metalowy z wzorem na nim. Na środku znajduje się klamra w kolorze złotym, która łączy ze sobą dwa końce paska. Noszenie go z wysokim stanem na sukni sprawi, że będziesz błyszczeć. Nadaje odpowiedni wygląd Twojemu strojowi; wypróbuj ten wzór na każdą imprezę lub okazję.

2. Męski pasek rozciągliwy ze skórzanymi wypustkami:

Elastyczny męski pasek ze skórzanymi paskami

Ten czarny elastyczny pasek jest przeznaczony do regularnego użytku. Posiada skórzane wypustki oraz stalowy klips do zawiązania paska. Koniec paska znajdzie się w tej skórzanej wszywce, aby dopasować się do rozmiaru. Czarny pasek komponuje się z dowolnym kolorem materiału. Możesz użyć tego również do swoich dżinsów, załóż dżinsy o wąskim kroju i wypróbuj ten pasek, aby uzyskać chwytliwy wygląd.

3. Rozciągliwy pas z ćwiekami z kamienia:

Elastyczny pas z ćwiekami w kamieniu

W tym pasie na sprzączce znajduje się kryształ górski. Metalowe monety takie jak przedmiot są przymocowane jedna do drugiej na pasku, a pośrodku przymocowana jest prostokątna klamra. W środku również znajduje się mały diament. Jeśli szukasz trochę innego wzoru, to ten jest zawsze najlepszy.

4. Elastyczny pas z haczykiem motylkowym:

Elastyczny pasek z haczykiem motylkowym

Ten brązowy, elastyczny pasek jest wykonany z elastycznej gumy z kokardką w kształcie motyla pomiędzy. Trzy kokardki są utrzymywane jeden na drugim o różnej wielkości. Wszystkie razem tworzą się jak motyl. Młode dziewczyny lubią próbować tego wzoru w tych paskach.

5. Rozciągliwy pasek z koralikami:

Elastyczny pasek z koralikami

To wszystko to rozciągliwy pas z koralikami o różnych wzorach i kolorach. Pomiędzy nimi znajduje się drewniana klamra. Różnorodne wzory są wykonywane za pomocą tego koralika z kwadratów, zygzaków itp. Będzie wyglądał jak nowy we wzorze.

6. Tkany pasek rozciągliwy:

Tkany pasek rozciągliwy

W tym pasie wzmocni się kobieca osobowość. Pasek ma tkane cechy ze skórzanymi wypustkami. Jasnobrązowy sznurek jest spleciony ze sobą i tworzy z niego piękny wzór.

7. Pasek rozciągliwy Leopard Club:

Elastyczny pas Leopard Club

Jest to niesamowity wzór w damskich pasach stretch z czarnym paskiem, a obok klamry kilka fragmentów ozdobiony skórą lamparta. Dołączone są przypominające puzzle złote płytki, które nadają połysk skórze lamparta.

8. Rozciągliwy pasek ze złotego węża:

Rozciągliwy pasek ze złotym wężem

W złotym, rozciągliwym pasie jak łańcuszek znajduje się wzór węża. Pomiędzy nimi znajduje się prostokątna klamra wysadzana drobnymi białymi diamentami. Istnieje szereg diamentów przymocowanych poziomo i pionowo nad sprzączką. Ten pas nosi nazwę pasji kobiet w dzisiejszych czasach. Więc zachowaj ten typ w swojej szafie, aby nosić go na specjalne okazje.

9. Rozciągliwy pasek z czarnej koronki:

Elastyczny pasek z czarnej koronki

Jest to koronkowy pasek damski w kolorze czarnym. Czarny koronkowy pas nad białą sukienką podkreśli urodę sukienki. Pasek wygląda na prosty z wyglądu, ale swoją prostotą chwyta serca.

Elastyczny pasek może zmienić Twój wygląd i styl, ponieważ nie służy tylko do trzymania spodni. Jest to ważny dodatek, który dodaje blasku Twojemu wyglądowi. Zdobądź różne odmiany pasa rozciągliwego w swojej garderobie z powyższej listy i spraw, aby stał się częścią Twojego stylu.