Paski są uważane za dodatek upiększający w branży modowej, co jest zdecydowanie trafnym określeniem, jakie kobiety mogą sobie wyobrazić. W dzisiejszych czasach koncepcja noszenia modnych, wykręcających się cienkich pasów biodrowych została teraz dodana z szerokimi wzorami pasów, które nie tylko podtrzymują spodnie, aby utrzymać się wokół bioder lub talii, ale zamiast tego przewyższają swój projekt szerokością i kształtem paska.

Najlepsze i modne szerokie paski dla pań ze zdjęciami:

Dowiedzmy się więcej o 9 najlepszych typach szerokich pasków, które z pewnością zainspirują wszystkie panie do zakupu jednego z nich!!

1. Szerokie paski z potrójną klamrą, gładkie, czarne:

Czarne szerokie paski damskie z potrójną klamrą

Szerokość tego paska to ponad 4mm z trzema wyróżniającymi się klamrami, które są uwydatnione kontrastowym systemem zapinania. Ten prosty czarny, szeroki skórzany pasek jest noszony wokół bioder na górze sukienki lub topu. Jest to idealny szeroki pasek dla kobiet.

2. Czarny koralik z szerokimi pasami damskimi Shell Design:

Czarne koraliki z muszelką Szerokie damskie paski

Ponieważ czerń jest kolorem uniwersalnym, koraliki użyte do wykonania tego paska są czarne, które następnie można łączyć z każdym rodzajem kolorowego stroju. Koraliki te są sklejane w równych rzędach za pomocą klamry w kształcie muszli środkowej. Ze względu na rzucający się w oczy, kolorowy wzór klamry, ten typ paska jest używany jako szeroki pasek do sukienek.

3. Plecione brązowe skórzane szerokie paski dla kobiet:

Plecione brązowe skórzane szerokie paski dla kobiet

Brązowa skóra jest uważana za elegancki i bogaty materiał, z którego wykonuje się wszelkiego rodzaju dodatki, w tym szeroki pasek o niepowtarzalnym designie. Ten szeroki pasek dla kobiet został zaprojektowany przez skręcenie materiału, aby utworzyć pleciony wzór z centralną klamrą w kontrastowym kolorze.

4. Brązowy szeroki pas biodrowy Faux Cinch:

Brązowy szeroki pas biodrowy ze sztucznym dekoltem

Sztuczna skóra to materiał syntetyczny, który przypomina czystą skórę, ale w przeciwieństwie do czystej skóry sztuczny materiał jest ekonomiczny i łatwy do stworzenia designerskiego akcesorium. Mając to na uwadze projektanci podeszli do wykonania szerokiego pasa, który dzięki swojej szerokości i koronkowemu systemowi zapinania daje efekt ciasny.

5. Szeroki bordowy skórzany pasek Snakeskin Designer:

Szeroki bordowy skórzany pasek wężowej skóry

Wzór zwierzęcy nie ogranicza się tylko do projektowania tkanin, zamiast tego są one również wykorzystywane do tworzenia unikalnego i modnego szerokiego paska, który jest wykonany z czystego materiału ze skóry w kolorze bordowym. Ponieważ jest wykonany z czystego materiału, paski te leżą po drogiej stronie. W tym projekcie gruby szeroki pasek z nadrukiem węża, a końcówka paska jest pomalowana złotym wzorem, jest używany z cienką złotą sprzączką pośrodku, która różni się od zwykłego wzoru paska.

6. Elastyczne szerokie paski:

Elastyczne szerokie paski

Aby zmienić zwykły pasek ze skóry i imitacji skóry, projektanci wpadli na kolejny ciekawy pomysł wykorzystania elastycznej taśmy z centralnym systemem klamry, który jest przeznaczony do noszenia w okolicy talii. Obecnie istnieje wiele wzorów wykonanych z tego szerokiego elastycznego paska z ozdobnym kształtem i wzorem klamry.

7. Przednie szerokie paski z metalowej srebrnej płyty:

Szerokie paski z przodu z metalową srebrną płytą

Gładki półokrągły lub owalny kształt, szeroki połysk i lustrzane właściwości, które są widoczne w metalu, jest używany jako środek dekoracyjny w szerokim elastycznym pasku lub cienkiej szerokiej skórzanej tkaninie. Ten typ pasa ma system sprzączek nie pośrodku, raczej widoczny na części językowej pasa, która jest czubkiem pasa.

8. Perforowany szeroki pasek z czarnej skóry:

Szeroki pasek z perforowanej skóry w kolorze czarnym

Ten szeroki pasek o prostej konstrukcji jest częściej używany jako dodatek do stroju wizytowego. W tym projekcie szerokość paska jest szeroka w środku i stopniowo zmniejsza się na końcu paska z metalową klamrą i dziurkowanym otworem do zawiązania paska.

9. Szerokie paski w stylu Boho:

Szerokie paski w stylu Boho

Paski w stylu plemiennym są powszechnie noszone tuż pod obszarem bioder, co dobrze komponuje się z długą spódnicą i topem. W stylu boho kolorowe okrągłe koraliki zwisają jak łańcuszek, który jest przymocowany do paska wykonanego z grubej nici i metalowego pręta. Całość sprawia, że ​​pasek jest szerszy i nieco ciężki, dlatego zaleca się nosić go tylko na specjalne okazje i przyjęcia.

Nie wszystkie kostiumy pasują do szerokiego pasa, wybór odpowiedniego rodzaju stroju i idealnie dopełniającego szerokiego pasa to dość czasochłonne zadanie. Ale kiedy już odkryjesz tę sztuczkę, łatwo będzie żonglować innym rodzajem szerokich pasów z odpowiednią odzieżą. Rzut oka na ten artykuł z pewnością pomoże kobietom w odpowiednim dopasowaniu.