Jeśli przyjdzie nam wybierać wyroby skórzane, to oczywiste jest, że pierwszą marką, która przychodzi nam na myśl, są włoskie wyroby skórzane. Niezależnie od tego, czy są to teczki, torby, paski do zegarków, paski na biodra itp. Wszystko wykonane ze skóry, włoski materiał skórzany jest uważany za najtrwalszy, najlepszej jakości i bogaty w wygląd pod każdym względem.

stylowe-męskie-włoskie-typy-skórzane

Pasy na swój sposób są modą w świecie mody. Włoskie paski skórzane są najlepszym wyborem dla mężczyzn i kobiet, aby stworzyć charakterystyczny efekt ich opatrunku. Gdy mówimy o skórze z Włoch, możemy być pewni jakości, ponieważ skóra wytworzona przez ekspertów włoskich firm przechodzi długi proces pod kierunkiem i nadzorem doświadczonych producentów.

Miękkie i oryginalne włoskie paski skórzane:

Oto 9 najwyższych modeli włoskich skórzanych pasków dla mężczyzn w celu uzyskania lepszej wiedzy.

1. Czarny formalny włoski skórzany pasek:

Czarny formalny włoski skórzany pasek

Czarny włoski skórzany pasek sam w sobie jest elementem bogatej tożsamości, gdy nosi go mężczyzna o wysokim profilu. Wartość twojego opatrunku rzeczywiście wzrasta wraz ze wspaniałym wyglądem gładkiego, samodzielnie zszytego i zaprojektowanego skórzanego paska.

2. Brązowy męski włoski pasek w stylu vintage:

Brązowy męski pasek w stylu vintage

Brązowy pasek z włoskiej skóry w stylu vintage może być przyciągającym wzrok dodatkiem na twoim ciele, aby przyciągnąć wzrok wielu. Vintage wzory w pasach biodrowych są wybierane, szczególnie w przypadku różnych osób. Skórzane paski w stylu vintage mają samo wytłoczony wzór na skórze, który wygląda niesamowicie z surowym wyglądem dżinsów.

3. Męski szary ręcznie malowany włoski pasek:

Męski szary ręcznie malowany włoski pasek

Szare ręcznie malowane włoskie paski skórzane dla mężczyzn to jeden z designerskich pasków, które mężczyźni wybierają drastycznie. Szary skórzany pasek na talię wygląda świetnie z jasnymi spodniami do pracy, a nawet do noszenia na co dzień. Niektórzy mężczyźni wolą nawet to samo na imprezach.

4. Projektant włoskich pasków biodrowych dla mężczyzn:

Designerskie włoskie paski biodrowe dla mężczyzn

Designerski pas biodrowy z ćwiekami na włoskiej skórze to dzieło sztuki, które wygląda fantastycznie. Włoscy rzemieślnicy projektują ręcznie robione rękodzieło na skórzanych pasach z osobliwymi zawieszkami z motywami czaszek, koronami, okrągłymi kształtami itp., które są przymocowane do paska, aby uzyskać spektakularny wygląd. Designerskie pasy biodrowe są wybierane zgodnie z wyborem ludzi.

5. Włoski tkany męski pas biodrowy:

Włoski tkany męski pas biodrowy

Tkane skórzane pasy biodrowe dla mężczyzn to oszałamiające wzory we włoskich skórzanych paskach. Jakość i asortyment tkanych włoskich pasków skórzanych jest wysoki, ale ich wygląd jest niepoliczalny.

6. Granatowe, dorywczo włoskie paski skórzane:

Granatowe paski z włoskiej skóry na co dzień

Granatowe męskie paski z włoskiej skóry są wykonane specjalnie dla wyboru klienta. Wspaniały wygląd granatowego koloru jest oszałamiający i wspaniale prezentuje się na męskiej talii.

7. Pas biodrowy z włoską monetą głowy:

Pas biodrowy z włoską monetą

Niektóre włoskie skórzane męskie paski są zaprojektowane z metalową osłoną, która uatrakcyjnia wygląd paska. Na okładkach i kolorach skóry znajdziemy wiele wzorów.

8. Luksusowe zamszowe włoskie męskie paski biodrowe:

Luksusowe zamszowe włoskie męskie paski biodrowe

Jasny kolor pasków skórzanych wyróżnia mężczyzn, gdy są noszone w talii. Jasnobrązowa lub powiedzmy skóra w kolorze skóry wygląda fantastycznie zarówno w jasnych, jak i ciemnych spodniach.

9. Męski włoski chudy skórzany pasek:

Męski włoski chudy skórzany pasek

Cienkie włoskie paski skórzane dla mężczyzn mają swój designerski wygląd. Chudy skórzany pasek jest wykonany z twardej skóry i jest również trwały. Cienkie paski w talii są również widoczne z wykonanymi na nich rzemiosłem. To osobisty wybór projektu.

Włoscy rzemieślnicy rzemieślnicy ciężko pracują nad wykonaniem każdego skórzanego paska. Proces tworzenia skórzanych pasów jest również długotrwałym procesem. Rzeczywiście, dzięki czemu jakość włoskich pasków skórzanych jest tak trwała, giętka, zachwycająca wzorami i bez wątpienia jest to element, który będzie używany przez lata..

Włoskie paski skórzane bardzo łatwo wyróżniają się na tle reszty. Zapach świeżego skórzanego paska różni się od reszty i nie przypomina innych chemikaliów. Gładkość i elastyczność włoskiej skóry jest oszałamiająca. Kolor włoskiej skóry jest czysty i gwarantuje trwałość przez bardzo długi czas, jeśli jest właściwie używany. Włoskie paski skórzane są nawet ciężkie, a ich bogactwo można odczuć na pasie. Rzeczywiście, noszenie włoskiego skórzanego paska jest bardzo modne.