Peelingi do twarzy odgrywają istotną rolę w oczyszczaniu skóry, usuwając martwe komórki i inne zanieczyszczenia zewnętrzne. Niektórzy z nas są tak zaangażowani w najnowsze kremy nawilżające i rozjaśniające skórę, że zapominamy o peelingach. Peelingi złuszczają skórę, usuwając substancje zanieczyszczające, które mają tendencję do jej uszkadzania. Jednocześnie sprawia, że ​​skóra jest czysta i miękka. Nie można więc lekceważyć znaczenia peelingów do twarzy. Będziesz musiała szczególnie uważać przy zakupie peelingów do skóry. Oto niektóre z najlepszych dostępnych obecnie na rynku peelingów do twarzy, które nie zaszkodzą Twojej skórze.

Najnowsze peelingi do twarzy w Indiach:

1. Samodopasowujący się peeling złuszczający Cosmedicine Medi-Morphosis:

peeling do twarzy

Ten produkt zmniejszy pory i oczyści skórę od wewnątrz. Skutecznie złuszcza naskórek i nie występuje napięcie nadmiernego złuszczania. Produkt cieszy się również dużą popularnością wśród wielu stylistów celebrytów. Jeśli chcesz kupić najlepszy peeling do swojej skóry, może to być odpowiedni dla Ciebie.

2. Całkowite oczyszczanie twarzy NIVEA:

peeling do twarzy2

Total Face Cleanup od NIVEA to obecnie jeden z najtańszych i najskuteczniejszych peelingów do twarzy na rynku. Nadaje się do skóry normalnej i tłustej, a także może być stosowany do mycia twarzy. Produkt został przetestowany i okazał się korzystny w usuwaniu śladów starzenia.

3. Artystyczny peeling do polerowania:

peeling do twarzy3

To pieniący się żel do mycia twarzy wypełniony koralikami jojoba. Koraliki jojoba pomagają w złuszczaniu martwych komórek naskórka i przyspieszają proces złuszczania. Jest to jeden z najlepszych peelingów do twarzy i może być stosowany przez kobiety o każdym typie skóry. Ten produkt został sprowadzony przez firmę Amway i może być używany u prawie wszystkich dystrybutorów na całym świecie.

4. Skórka Sircuit Sir Activ:

peeling do twarzy4

Sircuit Skin Sir Activ to delikatny peeling do twarzy, odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Sprawia, że ​​skóra jest wolna od sebum, usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i zanieczyszczenia. Po użyciu tego produktu poczujesz się tak, jakbyś skorzystała z zabiegu na twarz.

5. Codzienny peeling uszlachetniający Astara:

Codzienna rafinacja Astary

To jeden z najlepszych dostępnych na rynku peelingów do twarzy, ponieważ wygładza skórę i nadaje jej naturalny, długotrwały blask. Codzienne stosowanie tego peelingu sprawi, że skóra będzie wolna od wszelkiego rodzaju ewentualnych wyprysków. Krótko mówiąc, jeśli szukasz zestawu do peelingu, tego produktu nie można zaniedbać.

6. Ziarna polerujące Bobbi Brown do twarzy:

peeling do twarzy6

Buffing Grains for Face Bobbi Brown to suchy peeling do twarzy, który jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Użyj tego delikatnego produktu jako środka czyszczącego, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Zdaniem wielu ekspertów i stylistów produkt ten nie może w żaden sposób zaszkodzić skórze. Jak dotąd jest to jeden z najlepszych peelingów do skóry, jakie kiedykolwiek odkryto.

7. Peeling wygładzający skórę Olay:

Krem wygładzający skórę Olay

Jak można się domyślić z nazwy, ten produkt wygładzi skórę po każdym użyciu. Peeling wygładzający skórę Olay jest bardzo popularny wśród kobiet, zwłaszcza wśród nastolatek, które preferują miękką i naturalnie promienną skórę. Jego kremowa konsystencja sprawia, że ​​nadaje się do użycia.

8. Ryżowy peeling do twarzy Juara:

peeling do twarzy8

Jeśli szukasz profesjonalnego rozwiązania na podrażnioną skórę, to może być to idealny produkt dla Ciebie. Został stworzony, aby delikatnie wtopić się w skórę i oczyścić ją od wewnątrz. Ryżowy peeling do twarzy Juara jest jednocześnie bardzo delikatny i skuteczny.

9. Peeling złuszczający Clinique:

peeling do twarzy9

Krótko mówiąc, ten produkt całkowicie zadba o Twoją skórę, kontrolując wypryski. Zrzuci zanieczyszczenia i nawilży skórę.