Dla osób, które wciąż nie znają szczotek do szorowania twarzy, są to w rzeczywistości szczotki elektryczne lub zasilane bateryjnie, które pozwalają cieszyć się zabiegiem spa w zaciszu własnego domu. Małe i kompaktowe, z wymiennymi ustami, te pędzle mają również tę zaletę, że są przenośne. Podczas gdy niektóre faktycznie przypominają pędzel, istnieją inne mechaniczne, które mają nieco bardziej złożony sposób. Te szczoteczki pomagają wyrównać koloryt skóry, jednocześnie eliminując przebarwienia, ciemne plamy i ewentualne oznaki dalszego łamania. Zasadniczo te szczoteczki wnikają głęboko w warstwę skóry i usuwają brud i zanieczyszczenia. W tym artykule wymieniliśmy niektóre z najlepszych pędzli do szorowania twarzy, które możesz chcieć wypróbować.

Najlepsze pędzle do szorowania twarzy w Indiach:

1. Szczoteczka do głębokiego oczyszczania Proactiv Plus:

szczoteczka do szorowania twarzy

Proactiv to światowej sławy firma zajmująca się głównie niedoskonałościami skóry, takimi jak przebarwienia, nadmiar trądziku i plamy skórne. W tej głęboko oczyszczającej szczoteczce mamy obracającą się o 360 stopni górę włosia z możliwością zmiany prędkości. Ta szczoteczka nie tylko uczestniczy w złuszczaniu i wyrównywaniu skóry, ale także zapewnia relaksujący masaż, ponieważ obracające się włosie zapewnia spokój i czystość skóry.

2. Foreo Luna dla mężczyzn:

Foreo Luna dla mężczyzn

Elegancki, kompaktowy środek do mycia twarzy o owalnym kształcie, opracowany specjalnie dla nierównej i upartej męskiej skóry, ten oczyszczacz dźwiękowy T przypomina matową czarną owalną kopułkę, która pomaga wyrównać skórę zaraz po goleniu, dzięki czemu skóra może być miękka i wyglądać niesamowicie perfekcyjnie.

3. Szczotka do twarzy GoBonjour:

Szczoteczka do twarzy GoBonjour

Ta szczotka od Go Bonjour ma wymienną powierzchnię, którą można zastąpić nakładką masującą lub po prostu użyć szczotki z włosia jako szorowania. Szczoteczka Go Bonjour wykorzystuje delikatne włosie jakości, aby usunąć brud i zanieczyszczenia, zmiękczając i wyrównując skórę, aby brud nie zatykał porów.

4. Szczotka do mycia skóry Mary Kay Skinvigorate:

Szczoteczka do demakijażu Mary Kay Skinvigorate

Delikatna szczoteczka od Mary Kay jest miękka i elastyczna dla wrażliwej skóry, ponieważ wnika głęboko w kieszenie brudu i oleju, unosząc cząsteczki brudu i zarazków. włosie ma zaokrąglone skuwki, dzięki czemu nie podrażnia skóry, oczyszcza ją i masuje.

5. Szczotka do oczyszczania twarzy Visapure:

Szczoteczka do oczyszczania twarzy Visapure

Ta szczoteczka w eleganckim różowym kolorze, zaprojektowana tak, aby najlepiej pasowała do Twoich oczu i potrzeb, jest wyposażona w obrotową i oscylującą szczotkę z włosia przymocowaną na górze, która usuwa przetłuszczanie, brud i niedoskonałości skóry. Łatwy do trzymania elegancki uchwyt zapewnia doskonały chwyt.

6. System Rio Sonicleanse:

System Rio Sonicleanse

Sonicleanse firmy Rio to trójfunkcyjna szczoteczka, która nie tylko oczyszcza twarz z najgłębszych porów, ale także złuszcza martwą, szorstką i suchą skórę, odsłaniając miękką skórę dziecka. Wysokiej jakości włosie niweluje drobne wysypki i przebarwienia, dzięki czemu Twoja skóra jest równomierna i gładka.

7. Olay Fresh Effects Pudrowy System Oczyszczania Konturu:

Olay Fresh Effects Pudrowy system oczyszczania konturów

Ta szczoteczka do oczyszczania twarzy ma wygiętą górę, która dopasowuje się do konturów twarzy, ponieważ szczotkowana szczoteczka na górze skutecznie usuwa brud i tłuszcz z leżących poniżej kieszeni. W przeciwieństwie do innych szczotek, ta szczotka ma trójkątną szczotkowaną powierzchnię, która idealnie dopasowuje się do konturów twarzy, jednocześnie szorując martwy naskórek.

8. Edycja upiększająca Braun Face:

Edycja upiększająca twarz marki Braun

Szczoteczka do oczyszczania twarzy firmy Braun wykorzystuje dwukierunkową, wymienną górną szczotkę ze zwykłą szczoteczką, która usuwa zanieczyszczenia z warstw komórkowych skóry. duszenie lub podrażnienie skóry.

9. Bliss Fabulips Pout-o-matic:

Bliss Fabulips Pout-o-matic

Twoje usta są jedną z najważniejszych części Twojej skóry i zmarszczek, a wszystkie inne skupiają się na problemach skórnych. Oto szczoteczka oczyszczająca, która skupia się na ustach, zwłaszcza na zmarszczkach, opaleniźnie oraz martwej i wysuszonej spierzchniętej skórze. Złuszczający i wygładzający konsystencję, to świetny produkt do pielęgnacji ust.