Zdarzały się przypadki, w których ciało osoby pachnie przyjemnie, ale w chwili, gdy czujemy zapach jej włosów, to zupełnie inna historia. Bez względu na to, jak drogie są produkty, których używasz lub jak bardzo jesteś higieniczny, zapachu włosów nie da się kontrolować, ale z pewnością można go ukryć. Zanim zaczniesz się zastanawiać i mylić ze wszystkimi produktami do włosów na rynku, oto najlepiej pachnące spraye do włosów, musisz starać się unikać wpadek związanych z włosami,

Najlepiej pachnące spraye do włosów dostępne w Indiach:

Znajdźmy 10 najlepiej pachnących sprayów do włosów dostępnych w Indiach.

1. Sachajuan ochronne perfumy do włosów:

Sachajuan Ochronne perfumy do włosów

Perfumy do włosów, które nie tylko sprawiają, że twoje włosy pachną cudownie, ale także chronią je przed szkodliwymi chemikaliami, to perfumy do włosów Sachajuan. Perfumy nadają się do wszystkich rodzajów i długości włosów, zarówno kolorowych, jak i naturalnych.

  • Plusy & Cons: Nadaje się do każdego rodzaju włosów, ma bardzo przyjemny zapach.

2. Perfumy do włosów Hedonista:

Sachajuan Ochronne perfumy do włosów

Słynny produkt na indyjskim rynku, perfumy do włosów Hedonista są tańsze w porównaniu do wszystkich swoich konkurentów na rynku, a także są trwałe, dzięki czemu nadają się na indyjską pogodę i rodzaj włosów, które są obszerne.

  • Plusy & Cons: Tańsze w porównaniu z konkurencją, a także łatwiej dostępne.

3. Hair Shots Zapach włosów:

Hair Shots Zapach do włosów

Spryskaj go jak zwykły dezodorant, ale na włosy, a nie na ciało i poczuj zapach tego cudownego produktu. Zapach do włosów Hair Shots jest jak kieszonkowy dezodorant, który wszyscy musimy nosić w naszej torbie; jest niezbędna, a także zbawicielem w dni, kiedy skóra głowy poci się bardziej niż zwykle.

  • Plusy & Cons: Łatwy w użyciu i ma świetny zapach.

4. Thierrry Mugler:

Thierrry Mugler

Drogie, nie tylko cena, ale także zapach perfum do włosów Thierry Mugler pachnie drogo. To rodzaj perfum do włosów, które celebryci noszą na czerwonym dywanie, pachną bogato. Cena jest wysoka, ale zapach jest tak wyjątkowy, że jest wart swojej ceny.

  • Plusy & Cons: Drogi produkt, który nie jest łatwo dostępny na rynku.

5. Giorgio Armani Beauty Si Hair Mist:

Giorgio Armani Beauty Si Hair Mist

Inna znana marka, Giorgio Armani Beauty Si Hair Mist, jest niezbędna dla większości osób na stronie 3 i osób o wysokim profilu. Produkt jest drogi, ale zapach, który oferuje, nie pasuje do żadnego sprayu do włosów na rynku.

  • Plusy & Cons: Dostępne tylko w wybranych sklepach i na stronach internetowych.

6. Perfumy do włosów Balmain:

Balmain Perfumy do Włosów

Bardziej popularna nazwa, jeśli chodzi o spraye do włosów, perfumy Balmain Hair to idealne perfumy do włosów dla mężczyzn. Łatwe do rozpylania i używania perfumy mają mocny i długotrwały zapach, który jest odpowiedni dla wszystkich płci w równym stopniu.

  • Plusy & Cons: Odpowiednia dla wszystkich płci, znana marka perfum do włosów dla kobiet i mężczyzn.

7. Perfumy do włosów Chanel w sprayu:

Perfumy Chanel w sprayu

Jedną z najczęstszych nazw, która przychodzi nam do głowy, gdy myślimy o perfumach, jest Chanel. Oprócz perfum do ciała Chanel ma w swojej ofercie również perfumy do włosów w sprayu dla kobiet, które sprawią, że Twoje włosy pachną tak cudownie, że nie będziesz miała ochoty się go pozbyć w najbliższym czasie.

  • Plusy & Cons: Dostępny tylko w wybranych sklepach, drogi produkt dla mas.

8. Mgiełka zapachowa Fekkai:

Mgiełka zapachowa Fekkai

Mgiełka zapachowa Fekkai Hair Fragrance Mist to idealny składnik na lato. Spray ma cytrusowy zapach, który jest idealny na wszystkie dni i noce, które planujesz spędzić na słońcu lub po prostu cieszyć się bryzą i randką na plaży.

  • Plusy & Cons: Ma bardzo świeży cytrusowy zapach, który sprawia, że ​​czujesz się świeżo.

9. Mgiełka do włosów EnQ:

Mgiełka do włosów EnQ

Mgiełka do włosów wykonana z naturalnych składników, takich jak amla (agrest), to mgiełka do włosów EnQ. Ten spray do perfum jest wykonany z naturalnych składników, dzięki czemu nie uszkadza włosów bezpośrednio ani pośrednio i jest tańszy w porównaniu z innymi sprayami do perfum.

  • Plusy & Cons: Łatwo dostępne online i w wiodących sklepach do pielęgnacji włosów, wykonane z naturalnych składników, dzięki czemu nie niszczą włosów.

10. Wow 10 w 1 Miracle Hair Rewitalizer Mist Spray:

Wow 10 w 1 Miracle Hair Rewitalizer Mist Spray

Ochrona włosów, a jednocześnie dostarczanie im składników odżywczych i innych niezbędnych składników, a jednocześnie sprawianie, że ładnie pachną, nie wydaje się taką możliwością, którą można łatwo osiągnąć za pomocą jednego produktu. Cudowny spray rewitalizujący do włosów 10 w 1 WOW sprawia, że ​​wierzymy w to dzięki zawartości, która jest w większości naturalna i sprawia, że ​​włosy wyglądają i są piękne.

  • Plusy & Cons: Ma zaletę 10 w 1, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy.

Używanie perfum do włosów nie ma się czego wstydzić, ponieważ wszyscy się pocimy, a czasami nasze włosy muszą przejść przez trudne chwile. Zamiast codziennego mycia włosów szamponem i sprawiania, że ​​stają się matowe i łamliwe, używanie suchego szamponu wraz z odrobiną perfum w sprayu do włosów jest bardziej odpowiednim sposobem, aby wyglądać świeżo bez częstego mycia szamponem.

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

1. Gdzie mogę kupić spray do włosów w Indiach??

Perfumy w sprayu do włosów można znaleźć w wiodących salonach fryzjerskich i salonach fryzjerskich. Kilka wiodących marek kosmetycznych i do pielęgnacji włosów sprzedaje własne perfumy w sprayu do włosów, które można kupić w ich sklepie lub w Internecie.

2. Jak stosować perfumy do włosów??

Perfumy do włosów nakłada się dokładnie tak samo jak perfumy do ciała lub mgiełkę. Rozpyl perfumy u nasady i na końcach włosów z odległości kilku centymetrów, jednocześnie robiąc kilka fragmentów, aby perfumy były rozprowadzane równomiernie.

3. Czy perfumy do włosów i szampon do włosów suchych są podobne??

Nie, oba produkty są zupełnie inne. Podczas gdy perfumy do włosów działają jak normalne perfumy, ale w przypadku włosów, które nadają włosom piękny zapach, suchy szampon pomaga oczyścić włosy i skórę głowy bez użycia wody.