Biżuteria perłowa to dodatek, który każda kobieta chce mieć w swojej garderobie i jest ku temu wiele powodów. Jeden, który pasuje do wszystkiego, co pasuje do stroju, a drugi, że występuje w wielu wzorach, które pasują do wyczucia stylu każdego. Biżuteria perłowa jest modą dla kobiet na całym świecie w każdym wieku i w każdym wieku.

Najnowsza i piękna perłowa biżuteria damska w 2018 roku:

Oto 15 najlepszych biżuterii perłowych, które na pewno złapiesz.

1. Okrągłe Jhumki:

Okrągły Jhumkas

Te piękne perłowe jhumki są podstawowym produktem biżuterii indyjskiej dziewczyny. Wykonane są ze stopu pokrytego brązem i szczegółowo ozdobionymi perłami. Można je nosić na kurtach i sari lub innych tradycyjnych strojach. Można je połączyć z prostym łańcuszkiem lub łańcuszkiem z zawieszką z pereł.

2. Naszyjnik z pereł Kundan:

Naszyjnik z pereł Kundan

Ten naszyjnik Kundan jest najlepszy wśród biżuterii ślubnej z pereł. Jego design i kompozycja sprawią, że każda panna młoda będzie wyglądać po królewsku i zamożnie. Oprócz okazji ślubnych, tę ciężką biżuterię można nosić również przy innych funkcjach na tradycyjnych strojach, w połączeniu z kolczykami.

3. Perłowe bransoletki:

perłowe bransoletki

Perłowe bransoletki to kolejna stara moda, której wciąż domagają się Indianki i inne kobiety na całym świecie. W przeciwieństwie do innych prostych i nijakich bransoletek, perły dodają bransoletkom więcej designu i piękna. Te perłowe bransoletki mogą być używane na co dzień lub mogą być noszone na tradycyjnych strojach połączonych z perłowym naszyjnikiem lub łańcuszkiem.

4. Kolczyki z pereł platynowych:

Kolczyki z pereł platynowych

Te pokryte platyną srebrne kolczyki z pereł są modne w najnowszym wzornictwie biżuterii z perłami. Można go nosić przy wielu okazjach, czy to w nocy, czy w dzień. Wykonany jest z precyzyjnie zaprojektowanych stopów, kamieni i pereł. Wyglądają elegancko i mogą nadać minimalistyczny wygląd akcesoriów.

5. Pozłacany naszyjnik z pereł:

Pozłacany naszyjnik z pereł

Ten pozłacany naszyjnik z pereł jest stworzony dla tych, którzy szukają wspaniałej biżuterii. Wykonany jest ze stopu, który jest pozłacany i wysadzany kryształami i diamentami z cyrkoniami. Jest to idealny element do noszenia na wielkim zgromadzeniu i można go połączyć z kolczykami, aby dopełnić wygląd.

6. Kolczyki z kroplami:

Kolczyki z kroplami

Te piękne kolczyki z perłami w kształcie kropli są jedną z najlepszych biżuterii z perłami, która jest obecnie preferowana przez współczesne kobiety ze względu na swój współczesny design. Można go nosić zarówno na formalnych, jak i nieformalnych spotkaniach i można go połączyć ze zwykłym perłowym łańcuszkiem lub bransoletką, aby dopełnić wygląd.

7. Biżuteria z pereł słodkowodnych:

Biżuteria z pereł słodkowodnych

Te kolczyki z biżuterią z pereł słodkowodnych to najnowszy trend w modzie. Nie jest zbyt ciężki, a mimo to jest bardzo modny. Wiele nowoczesnych kobiet nosi się w biurach lub innych formalnych zestawach, a także w tradycyjnych strojach. Wykonany jest ze stopu z jedną perłą umieszczoną w obu kolczykach. Wypróbuj to do regularnego użytku podczas wycieczek.

8. Naszyjnik z pereł z nici:

Naszyjnik z pereł z nici

Ta biżuteria z pereł z żółtej i pomarańczowej nici jest tym, jak wygląda biżuteria w nowoczesnym stylu. Dawno minęły czasy biżuterii ze stopów i ciężkiej złotej biżuterii. Wykonany jest z nici i pereł i jest wykonany ręcznie. Można go nosić na nieformalne spotkanie lub na wakacje.

9. Naszyjnik z pereł i zielonego onyksu:

Naszyjnik z pereł i zielonego onyksu

Ten piękny naszyjnik z mieszanki pereł i zielonego onyksu jest tym, co czyni ten naszyjnik eleganckim. Jest to długi naszyjnik, idealny do noszenia na sari lub lehenga. Może dać wspaniały i królewski wygląd i może wyglądać atrakcyjnie.

10. Złote zdobione kolczyki:

Złote zdobione kolczyki

Te zdobione złote kolczyki mogą stanowić świetny modowy wyraz, gdy chcesz wyglądać wspaniale, ale z minimalnym dodatkiem. Wykonane są z kolorowych kamieni i precyzyjnie zaprojektowanych pereł. Można go połączyć ze zwykłym złotym łańcuszkiem lub bransoletką na tradycyjnym stroju, aby dopełnić wygląd.

11. Naszyjnik Kempa:

Naszyjnik Kemp

Ten kolorowy naszyjnik kemp z jhumkami może stworzyć wspaniałą biżuterię. Idealnie pasuje do ciężkiego tradycyjnego stroju i najlepiej nadaje się do noszenia podczas wieczornych uroczystości. Jhumki i naszyjnik wykonane są ze stopu, pokrytego złotem, aby biżuteria wyglądała wspaniale i królewsko.

12. Pierścionek z pereł:

Pierścionek z pereł

Ten biały pierścionek z perłą jest powszechnym dodatkiem noszonym przez wiele kobiet, a także mężczyzn na całym świecie. Wykonany jest ze stopu złota i kamieni z dużą perłą na wierzchu. Jest to minimalny dodatek i można go łatwo uzupełnić naszyjnikiem z pereł i kolczykami.

13. Srebrny zestaw pereł:

Zestaw srebrnych pereł

Ten elegancki zestaw z perłami pokrytymi srebrem jest idealnym dodatkiem do Twojej następnej wielkiej uroczystości. Wykonany jest z gładkich pereł pokrytych srebrem, aby nadać mu błyszczące wykończenie. Jest dostarczany z naszyjnikiem, bransoletką i kolczykami, aby się komplementować. Można go również nosić w formalnych zestawach.

14. Naszyjnik choker:

Naszyjnik choker

Ten piękny naszyjnik z pereł choker to must have dla pań, które lubią nosić ciężkie dodatki. Wykonany jest ze złotych, białych i srebrnych pereł zmieszanych z kamieniami i stopami. Może nadać ci królewski i zamożny wygląd i może natychmiast wprowadzić modę. Można go uzupełnić bransoletką na sari lub innym tradycyjnym stroju.

15. Bransoletka ze złotej perły:

Bransoletka ze złotej perły

Ten naszyjnik z pereł jest wykonany z łańcuszka ze stopu złota, z przymocowanymi do niego złotymi i białymi perłami. Jest to elegancka biżuteria, którą można nosić do każdego stroju i niemal na każdą okazję. Może nadać wyrafinowany wygląd, zachowując minimalizm akcesoriów. Jest łatwy do przenoszenia i można go uzupełnić kolczykami, aby dopasować się do okazji.

Biżuteria perłowa na zawsze pozostanie najbardziej eleganckim dodatkiem i jest noszona przez ludzi zgodnie z ich wymaganiami. Jeśli chodzi o biżuterię z perłami, istnieje wiele opcji, począwszy od naszyjnika z pereł, przez pierścionek, kolczyki, bransoletki i wiele innych. Może dać ci stylowy akcent, jednocześnie zachowując minimalny wygląd.