Perły Keshi to naturalne perły pozyskiwane z morza Tahitańskiego lub australijskiego Morza Południowego. Ale są też kawałki chleba ze słodkiej wody, które mają te same cechy, co te z ogromnych oceanów. Te perły Keshi są łatwo dostępne na rynku w różnych przedziałach cenowych. Cena pereł zależy od wielkości, kształtu i jakości oryginalności.

Najlepsze modne perły Keshi dla kobiet z obrazami:

Większość kobiet ma bzika na punkcie tego typu pereł Keshi, więc tutaj podano 9 najlepszych tradycyjnych i unikalnych modeli.

1. Prawdziwy naszyjnik z pereł słodkowodnych:

Prawdziwy naszyjnik z pereł słodkowodnych

Te wzory naszyjników z pereł słodkowodnych są obecnie modną biżuterią. I ma 120 cm długości i ma kształt połączenia pereł Keshi i barokowych. Wyglądają lśniąco i jasnobiało, co sprawia, że ​​błyszczą z tantiem.

2. Duże kolczyki z haczykami:

Duże kolczyki z haczykami

Przedstawiamy duże perłowe kolczyki Keshi, które były modnym trendem wśród większości pań w przeszłości. Te kolczyki pasują do każdego rodzaju stroju, o wiele lepiej dopasowane. Wykonane są przy użyciu drutu z 14-karatowego złota w haczykowatym modelu, co stanowi dodatkową cechę dla lśniącego piękna perły.

3. Bransoletki z pereł Keshi z Morza Południowego:

Bransoletki z pereł Keshi z Morza Południowego

Ta pięknie zaprojektowana bransoletka została wykonana z luksusowych pereł firmy Tahitian. Są to wysokiej jakości bransoletki z pereł Keshi z bardzo grubą masą perłową o promieniu 7-10mm. Ma szary odcień z fantazyjnymi podtekstami o wysokim połysku, uzyskany z południowego morza Polinezji Francuskiej.

4. Pływający biały naszyjnik z pereł Keshi:

Pływający biały naszyjnik z pereł Keshi

Oszałamiająca kolekcja tej biżuterii z pereł, która ma unoszące się białe perły Keshi w wielopasmowych warstwach. Wykonane są z onyksu i kryształków słodkowodnych ze srebrnym zapięciem w kształcie litery „C”. Ten naszyjnik z pereł ma około 45 cm długości, które można zmienić, jeśli zamówisz z możliwością dostosowania rozmiaru.

5. Pierścionki z perłami Eternity Yellow Keshi:

Pierścionki z perłami Eternity Yellow Keshi

Tutaj możesz zobaczyć kolekcję australijskich pereł morskich Paspaley, która zawiera 10mm barokowy pierścionek z pereł Keshi. Otrzymujesz tę urzekającą kombinację żółtego złota i 10 diamentów wysadzanych na pierścionku, które mają 0,30 karata. To projekt stworzony po to, by pielęgnować go na wieczność.

6. Biała biżuteria z pereł Keshi:

Biała biżuteria z pereł Keshi

Jest to mniej fantazyjny model projektu naszyjnika z pereł Keshi. Pochodzi z morza południowego i został wzmocniony naturalnym połyskiem. Użyte tutaj perły Keshi mają niezmieniony kształt i rozmiar, co nadaje mu naturalnie lśniący wygląd.

7. Projekt pereł słodkowodnych Keshi:

Hodowla słodkowodna Keshi Pearl Design

Spraw, aby Twój strój był jak najlepszy z akcesoriów, które muszą być takie, jak te pokazane tutaj. Jest to czarny naszyjnik z pereł Keshi, który jest dobrze hodowany ze słodkiej wody. Łącznik CZ pave służy do zapewnienia trwałości i ma najlepszy połysk z najlepszą prostą konstrukcją i jakością.

8. Diamentowe kolczyki Keshi z perłami:

Kolczyki Keshi z ćwiekami z diamentami

Masz mieniącą się kolekcję diamentowych ćwieków z naturalnymi perłami Keshi. Kolczyki z pereł Keshi pochodzą z morza Tahiti i mają prawdziwy czarny kolor. Rozmiar kolczyka to około 11,5 cm średnicy, a wartość sztyftu podnosi studiując go diamentowym kamieniem. Wraz z nim wykorzystuje się również 18-karatowe białe złoto.

9. Naturalne białe barokowe perły Keshi:

Naturalne białe perły barokowe Keshi

Spróbuj stworzyć własną kolekcję tej perłowej biżuterii z tymi luźnymi perłami Keshi. Są w naturalnym białym odcieniu o wymiarach 11-14 mm. Te białe skany pereł Keshi są łatwe w obsłudze i mają dwustronne otwory, aby pomóc w tworzeniu własnej kolekcji.

Typowe odcienie to czysta biel, biaława biel, a następnie niebieskawo-czarna tonacja. Istnieją również perły Keshi w kształcie barokowym, na które istnieje duże zapotrzebowanie wśród miłośników mody. Czarne perły Keshi również stoją w swoim pochodzeniu etnicznym, aby uzyskać to, co najlepsze. Odtąd musisz przynajmniej spróbować z jedną kolekcją tych pereł, jeśli jeszcze tego nie próbowałeś. Możesz się w nim zakochać.