Perły hodowlane to najlepszy sposób, aby perły były przystępne cenowo i dostępne dla mas. Są one wytwarzane przez wywołane przez człowieka dodawanie piasku do mięczaków. W ten sposób powstają cudowne perły, które występują w różnych odcieniach bieli, szarości, czerni itp. Możesz mieć te hodowane perły do ​​wyrobu biżuterii i osadzać je w pierścionkach, naszyjnikach itp..

Najpopularniejsze modele biżuterii z pereł hodowlanych dla kobiet ze zdjęciami:

Oto 9 najlepszych modeli biżuterii z pereł hodowlanych dla kobiet. To modna i efektowna biżuteria z pereł. W tej biżuterii wykorzystuje się różne kolory pereł, dzięki czemu modele te są olśniewające i jednocześnie modne.

1. Naszyjnik z pereł hodowlanych:

Naszyjnik z pereł hodowlanych

Oto wspaniały naszyjnik z pereł hodowlanych, który wyróżnia się na tle innych. Perły mają olśniewający połysk, który błyszczy. Jest to z pewnością formalny strój na okazję, który sprawi, że będziesz wyglądać promiennie. Perły mają kremowy kolor i idealnie okrągły kształt.

2. Wisiorek z pereł hodowlanych:

Wisiorek z pereł hodowlanych

Perła kultury to wspaniała rzecz. Ten wspaniały srebrny naszyjnik z misternym wzorem jest bardziej królewski dzięki zawieszce z pereł hodowlanych. Wisiorek to duża perła hodowlana w kolorze białym. Projekt naszyjnika zawiera diamenty, które dodają blasku.

3. Pierścień z dzielonym zespołem:

Pierścień z dzielonym paskiem

Hodowany pierścionek z perłą jest świetny do posiadania w swojej kolekcji biżuterii. Ten pierścionek z dzielonym paskiem to modny pierścionek, który nie jest konwencjonalny. Pierścionek zakończony dużą perłą hodowlaną. Drugi koniec ma maleńki diament. Ten pierścionek będzie świetnie wyglądał na modnych ubraniach.

4. Kolczyki z pereł hodowlanych:

Kolczyki z pereł hodowlanych

Wypróbuj te proste, ale eleganckie kolczyki z pereł hodowlanych, które są w stylu kropli. Kolczyki posiadają pojedynczą dużą perłę na końcu kółka. Możesz wypróbować różne kolory, w jakich występują perły, ale najlepiej prezentują się białe i kremowe. Ten kolczyk jest tym, co robi różnicę w stroju wizytowym.

5. Naszyjnik z pereł słodkowodnych:

Naszyjnik z pereł słodkowodnych

Innym fajnym sposobem noszenia naszyjnika jest posiadanie tego potrójnego naszyjnika z pereł hodowlanych słodkowodnych. Trzy nici naszyjnika mają średniej wielkości perły w kolorze białym. Ma genialny odcień, który promieniuje i sprawia, że ​​wyglądasz wspaniale.

6. Broszka z pereł hodowlanych:

Broszka z pereł hodowlanych

Wspaniałym sposobem, aby wyglądać wyrafinowanie, jest wypróbowanie tej broszki z pereł hodowlanych Akoya. Broszka posiada małe i średnie perełki, które ułożone są w spiralny wzór. Użyte tutaj perły hodowlane są w połączeniu ze srebrem szterlingowym.

7. Bransoletka z pereł hodowlanych:

Bransoletka z pereł hodowlanych

Japońskie perły hodowlane mają wspaniałe kształty i rozmiary. Połysk tych pereł jest wspaniały. Bransoletka z pereł hodowlanych jest po prostu wspaniała. Do bransoletki możesz dodać diamenty, aby nadać jej bogaty wygląd.

8. Perły hodowlane dla nowożeńców:

Hodowane perły dla nowożeńców

Dla panny młodej w dniu ślubu nie ma nic bardziej romantycznego niż piękne białe perły hodowlane. Te perły mają blask i połysk pasujący do zawartych w nich diamentów. Kwiatowy wzór i długie kolczyki są idealne dla panny młodej w jej głównym dniu.

9. Barokowy naszyjnik z pereł hodowlanych:

Barokowy naszyjnik z pereł hodowlanych

Wypróbuj ten stylowy naszyjnik z prawdziwych pereł hodowlanych z barokowym akcentem. Długie, wielokolorowe perełki prezentują się w tym splocie niesamowicie. Możesz użyć tego na każdą formalną okazję, która odpowiada potrzebom. Długi naszyjnik jest wspaniały na sari i formalnych ubraniach.

Perły hodowlane to najlepszy sposób na podziwianie piękna morza. Te cudowne kreacje najlepiej sprawdzają się w pierścionkach, bransoletkach, wisiorkach, naszyjnikach itp. Możesz nawet spróbować nosić broszkę z perłami hodowlanymi. Ubrania formalne i codzienne są świetne, podobnie jak kolekcja ślubna.