Perły Akoya to najlepsze perły, jakie można dostać z japońskiego wybrzeża. Ta perła ma zwykle biały kolor i jest przystępna cenowo. Perły akoya można zamienić na kolczyki i inne przedmioty jubilerskie. Większość z nich jest tańsza i może być mała lub duża. Perły akoya mogą mieć również ciemny kolor, jak czarny.

Wybierz więc te, które Ci się podobają i zobacz, w jakim rodzaju biżuterii chcesz osadzić perły,

1. Kolczyki z pereł Akoya:

Kolczyki z pereł Akoya

Byłoby radością mieć te perły Akoya jako swoją kolekcję kolczyków. Te wspaniałe kolczyki z pereł Akoya są oszałamiającym dziełem. Kolczyki wykonane są z okrągłych białych pereł Akoya o wielkości 7mm. Te proste kolczyki wyglądają wyrafinowanie i uroczo.

2. Vintage naszyjnik z pereł Akoya:

Vintage naszyjnik z pereł Akoya

Ten naszyjnik z pereł Akoya to oszałamiający element, który będzie wyglądał świetnie na każdym. Naszyjnik jest w stylu vintage z podwójnymi pasmami pereł. Perły są dobrej jakości i zakończone metalowym zapięciem. Pasemka mają perełki od małej do średniej wielkości.

3. Pierścionki z pereł Akoya:

Pierścionki z pereł Akoya

Japońskie perły Akoya to cud świata. Ta lśniąca perła osadzona w złotym pierścionku to najlepsze, co możesz mieć. Pierścionek z pereł Akoya to efektowny element biżuterii otoczony diamentami. Perła 8 mm wyróżnia się i wygląda dramatycznie. Można to łatwo kupić na ceremonię zaręczyn.

4. Bransoletka z pereł Akoya:

Bransoletka z pereł Akoya

Oto dwuniciowa bransoletka z pereł Akoya, która sprawi, że Twoje dłonie będą wyglądać olśniewająco. Te bransoletki występują w różnych rozmiarach pereł. Perły średniej wielkości są świetnym akcentem. Złote zapięcie sprawia, że ​​bransoletka jest jeszcze stylowa.

5. Czarna perła Akoya:

Czarna perła Akoya

Posiadanie czarnego naszyjnika z pereł Akoya to również świetna sprawa. Te oszałamiające piękności to arcydzieło. Czarny połysk pereł to coś, za czym tęsknimy. Perły hodowlane Akoya to cud, który uwielbia większość klientów.

6. Perłowa broszka Akoya:

Broszka z pereł Akoya

Wspaniałym przedmiotem, który możesz posiadać, jest broszka. Ta olśniewająca okrągła broszka z pereł to coś, co możesz założyć na uroczystą okazję. Jest to bardzo wyrafinowane i będzie dobrze wyglądać na garniturach i strojach wizytowych. Ostrygi akoya z perłami dają najlepszy kamień szlachetny, jaki istnieje.

7. Trzywarstwowy naszyjnik z pereł:

Trzywarstwowy naszyjnik z pereł

Możesz wyglądać efektownie w szerokim naszyjniku w stylu choker. Ten trzywarstwowy japoński naszyjnik z pereł akoya jest tym, czego potrzebujesz, jeśli chcesz podkreślić swój styl. Naszyjnik jest świetny na topy z głębokim dekoltem. Z perłami będziesz wyglądać wspaniale i wytwornie.

8. Platynowy i perłowy kolczyk:

Platynowy i perłowy kolczyk

Mieszanie razem platyny, diamentu i perły to również świetny sposób na uzyskanie najlepszej biżuterii. Ten platynowy i diamentowy kolczyk ma po dwie perły. Perły występują w dwóch rozmiarach. To długi kolczyk, który jest również najnowszym trendem.

9. Wisiorek Akoya:

Wisiorek Akoya

Wisiorki z perłami to również wspaniały sposób na wyeksponowanie tego piękna. Pojedyncza perła w środku tego naszyjnika jest tym, co robi różnicę. Perła akoya jest duża i jest dodawana do diamentów na górze. Ta zawieszka będzie wyglądać świetnie na każdą okazję.

Perły Akoya mogą być najlepszą biżuterią z pereł, jaką możesz mieć. Mogą być w kolczykach, pierścionkach, wisiorkach itp. Możesz wybrać czysto białe okrągłe perły wysadzane diamentami, aby uzyskać efektowny akcent.