Perły tahitańskie to jedne z najlepszych pereł na świecie. Perły Tahiti mają kolor od czarnego do brązowego. Te perły mają jakość od AA+ do AAA. Możesz zdobyć najlepsze z tych pereł osadzonych w elementach biżuterii, takich jak pierścionki, kolczyki, naszyjniki i bransoletki.

1. Kolczyki z pereł tahitańskich:

Kolczyki z pereł tahitańskich

Kup te tahitańskie kolczyki z czarnymi perłami, które mają wspaniały połysk. Czarne perły mają 13 mm szerokości i są większą z dostępnych pereł. Perły Tahiti to wspaniały przedmiot jubilerski, który jest poszukiwany przez wiele osób. Użyj tych pereł z kombinowanym naszyjnikiem z pereł do zestawu.

2. Czarny naszyjnik tahitański:

Czarny naszyjnik tahitański

Wybierz ten wspaniały zestaw z naszyjnika z pereł Tahitian. Naszyjnik składa się z pojedynczych perłowych kolczyków i pojedynczej zawieszki z perłowego naszyjnika. Czarny kolor pereł jest najdroższy, ponieważ są one hodowane, aby uzyskać ten odcień. Diament na każdym z przedmiotów również dodaje uroku.

3. Tahitańska Trifecta:

Tahitańska Trifecta

Oto fajna tahitańska bransoletka z pereł, która składa się z 3. Trzy pierścienie bransoletki mają sześć pereł. Każda czarna perła to perfekcyjna okrągła i najwyższej jakości. To połączenie złota i czerni jest również uwielbiane przez wielu. Wybierz więc ten oszałamiający kawałek dla siebie.

4. Tahitański naszyjnik z winogron:

Tahitański naszyjnik winogron

Ten naszyjnik z klastrów to oszałamiająca biżuteria, którą możesz posiadać. Wykorzystywane tutaj czarne perły tahitańskie mają kształt winogron. Tak więc ten naszyjnik z tahitańskich winogron to dość wyjątkowy zestaw, który pokochasz. Ponieważ jest to sznur z wielu pereł w gronie, zapewnia również pełną szyję.

5. Wisiorek Tahitian Hue:

Wisiorek Tahitian Hue

Jednym z najlepszych sposobów na posiadanie pereł Tahitian jest posiadanie wszystkich odcieni pereł. Ten tahitański wisiorek z pereł jest oszałamiający, ponieważ ma 7 pereł w różnych odcieniach od bieli do czerni. To daje najlepsze z najlepszych. Wisiorek trafnie nazywa zwycięstwo swoim pięknem.

6. Tahitański pierścionek z pereł:

Pierścionek z perłą tahitańską

Innym fajnym sposobem na posiadanie pereł tahitańskich jest zdobycie pierścionka z pereł tahitańskich. Ten pojedynczy pierścionek z pereł jest wysadzany diamentami z boku. Pierścionek to świetny kawałek do posiadania. Tym pięknym pierścionkiem zawsze możesz oczarować swoją żonę lub dziewczynę. Okrągły kształt perły jest bez skazy.

7. Bransoletka ze złota i pereł:

Złota i perłowa bransoletka

Zdobądź to, co najlepsze ze wszystkich trzech – złota, diamentów i pereł, w tej oszałamiającej bransoletce. Ta tahitańska biżuteria z pereł to świetny przedmiot, który warto mieć. Kwiatowe złoto i diamentowe centra sprawiają, że jest to ładna bransoletka. Perły Tahiti dodają uroku temu cudowi.

8. Otwórz bransoletkę tahitańską:

Otwarta tahitańska bransoletka

Wypróbuj tę modną tahitańską bransoletkę z pereł, która ma otwarty styl. Ta bransoletka jest otwarta, dzięki czemu można ją założyć na rękę z samego nadgarstka. Dwie perełki znajdują się na końcu bransoletki i dają stylowy efekt. Użyta tutaj tahitańska perła ma ładny połysk i połysk.

9. Podwójny naszyjnik z czarnej perły:

Naszyjnik z czarnej perły z podwójnym sznurkiem

Zdobądź ten podwójny naszyjnik z pereł tahitańskich ze złotymi koralikami pomiędzy nimi. Ten wspaniały zestaw to wyrazisty element, który możesz nosić z formalnymi strojami. Świetnie będzie prezentować się zarówno na zachodnich formalnych, jak i indyjskich strojach wizytowych. To z pewnością sprawi, że będzie fajny kawałek szyi.

Najbardziej poszukiwanymi perłami są tahitańskie perły w kolorze czarnym lub brązowym. Można je umieścić w pierścionkach, a nawet zawieszkach. Możesz mieć perły jednoniciowe lub podwójne. Połysk tych pereł jest genialny.