Czekoladowe perły pochodzą z Tahiti i są niezwykle rzadkie i drogie. Są to perły hodowlane, które są następnie bielone w celu uzyskania koloru. Perły można teraz również farbować na brązowo. Stworzyło to niszę rynkową dla naturalnych pereł czekoladowych, które są uwielbiane przez ludzi świadomych mody. Sprawdź cudowną biżuterię, którą wymieniliśmy tutaj, która wykorzystuje czekoladowe perły.

Najbardziej błyszczące czekoladowe perły Biżuteria dla pań ze zdjęciami:

Zobaczmy tę perłę, jest najbardziej urocza i zarazem piękna. Tutaj pokazaliśmy najlepsze modele biżuterii z czekoladowych pereł dla dziewczynek. Te projekty mają tak tradycyjnie zmienić Twój wygląd

1. Czekoladowe kolczyki z pereł:

Kolczyki z czekoladowych pereł

Zdobądź te wspaniałe czekoladowe kolczyki z perłami, które są w stylu obręczy. Kolczyki posiadają diamenty na górze. Ta kombinacja diamentów i pereł sprawia, że ​​kolczyki są oszałamiającą parą. Czekoladowy kolor pereł jest wspaniały i przyciąga wzrok.

2. Wisiorek z czekoladowej perły:

Wisiorek z czekoladowej perły

Zdobądź naszyjnik z czystej czekolady, który jest pasjansem. Ten fajny wisiorek z pojedynczą perłą jest świetny do prostych i oszałamiających efektów. Czekoladową perłę możesz otrzymać z białymi złotymi, złotymi lub srebrnymi łańcuszkami. Efekt czekoladowych perełek jest genialny. Połącz ten wisiorek z kolczykami tego samego typu.

3. Bransoletka z pereł:

Bransoletka z pereł

Wyglądaj niesamowicie w tej bransoletce z naturalnej czekolady z perłami. Ta potrójna bransoletka z czekoladowych pereł ma różne odcienie brązu. Bransoletka ma metalowe zapięcie, które jest również stylowe. Perełki z czystej czekolady są genialne w odcieniu i połysku.

4. Czekoladowy pierścionek z perłą:

Czekoladowy pierścionek z perłą

Zdobądź ten czekoladowy pierścionek z perłą z Tahiti, osadzony w 18-karatowym złocie i diamentach. Oszałamiający pierścionek z czekoladową perłą zapiera dech w piersiach i będzie wyglądał bogato na twoich palcach. Połączenie diamentów i czekoladowej perły jest piękne i jest koniecznością dla wszystkich.

5. Czekoladowy naszyjnik z pereł:

Naszyjnik z czekoladowych pereł

Idealna biżuteria z tahitańskich, czekoladowych pereł 11 mm jest tym, co powinieneś dostać, jeśli masz ochotę na dobre rzeczy. Ta jednoniciowa biżuteria z czekoladowych pereł jest klasycznym elementem i będzie świetnie wyglądać na Twoich ubraniach. Połącz go z prostymi perłowymi kolczykami, a zachwycisz wszystkich wokół.

6. Naszyjnik z pereł klastra:

Naszyjnik z pereł z klastra

Oszałamiający naszyjnik z pereł z białej czekolady i z ciemnej czekolady to świetny element biżuterii, który możesz mieć w swojej kolekcji. Ten naszyjnik z klastrów jest wyrazistym elementem, który będziesz nosić na wszystkie ważne okazje. Perły są zgrupowane razem, tworząc ładną wiązkę, która wygląda jak grono.

7. Perła z ciemnej czekolady:

Perła Ciemnej Czekolady

Zrób ręcznie robioną bransoletkę z tych pereł z ciemnej czekolady. Czekoladowe perełki są znane na całym świecie i wyglądają oszałamiająco. Ta ręcznie robiona bransoletka jest tym, co możesz nosić na każdą okazję. Wypróbuj ten przyciągający wzrok kolor, który pasuje do niemal każdego rodzaju i koloru odzieży. Prosta bransoletka jest idealna we wszystkich rozmiarach.

8. Kolczyki z pereł:

Kolczyki z perełkami

Wypróbuj te urocze, 3-kolorowe, czekoladowe kolczyki z chrupiącymi perłami. Trzy różne odcienie czekoladowych perełek są częścią każdego kolczyka. W ten sposób powstaje piękny zestaw kolczyków, który świetnie wygląda na każdym. Okrągłe perły użyte w kolczykach są przepiękne.

9. Dwa perłowe pierścionek:

Pierścionek z dwoma perłami

Modnym akcentem w stosunku do normalnego pierścionka są te dwie czekoladowe perły z brylantami. Srebrny pierścionek ma abstrakcyjne wzornictwo i wygląda naprawdę świetnie. Dziwny projekt pokochają ludzie, którzy lubią modną biżuterię i sztukę.

Czekoladowe perełki są piękne i przyciągają wzrok. Ponieważ są rzadkie, są bardzo drogie. Biżuteria wykonana z czekoladowych pereł jest jednak warta swojej ceny. Otrzymasz kolczyki, biżuterię i inne przedmioty, takie jak bransoletki itp..