Europejska lub głęboko oczyszczająca maseczka do twarzy to nie tylko zwykła maseczka. Osoby mające problemy z trądzikiem i tłustą skórą mogą przejść przez tę oczyszczającą twarz, ponieważ będzie ona dla nich najskuteczniejsza. W porównaniu z innymi zabiegami na twarz, głęboko oczyszczająca twarz delikatnie oczyszcza twarz. Pomoże w usunięciu wszelkiego rodzaju zaskórników i zaskórników oraz uwolni skórę od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń zewnętrznych.

Jak wykonać głębokie oczyszczanie twarzy?

Możesz z łatwością leczyć skórę za pomocą głęboko oczyszczającego maseczki, pamiętając o następujących krokach.

Głębokie oczyszczanie twarzy, jak to zrobić i korzyści

Krok 1:- Mycie i oczyszczanie:

Mycie twarzy jest podstawowym wymogiem. Jeśli robisz tę twarz po powrocie z pracy do domu, mycie twarzy jest obowiązkowe w celu usunięcia wszystkich zanieczyszczeń. Oczyszczanie formułuje skórę tak, aby zachwycała konsekwencjami, które mają nastąpić. Dla lepszego oczyszczenia zwiąż włosy z tyłu i umyj twarz, aby zrzucić jakikolwiek makijaż.

Krok 2:- Łuszczenie się:

Złuszczanie to proces usuwania martwych komórek skóry z twarzy. Ten zabieg nada skórze naturalnego blasku i powstrzyma zatykanie. Możesz wykonać peeling w domu za pomocą samodzielnie wykonanego peelingu. Wszystko czego potrzebujesz to tłuczony banan, miękki brązowy cukier, cukier granulowany i sok z cytryny.

Kroki do wykonania peelingu w domu:

  • Przynieś 1 rozgnieciony banan, 1 łyżkę soku z cytryny, ćwiartkę cukru pudru i miękki brązowy cukier i dobrze wymieszaj.
  • Weź pół tuzina truskawek i wystarczającą ilość mleka. Dobrze wymieszaj.
  • Weź trochę płatków owsianych i trzymaj je osobno.
  • Wymieszaj miód i oliwę z oliwek.
  • Dodaj tę mieszankę do płatków owsianych.
  • Płatki owsiane złuszczą się, gdy mieszanina się uwodni.

Delikatnie nałóż peeling na skórę i zmyj wodą.

Krok 3:- Gotowanie na parze:

To skutecznie oczyści pory skóry, aby usunąć wszystkie pryszcze, zaskórniki, zaskórniki itp., które pojawiły się w wyniku procedury zrzucania. Gotowanie na parze zapewni zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną warstwę skóry. Możesz dodać torebkę zielonej herbaty z dowolnym podobnym składnikiem, aby proces gotowania na parze był bardziej efektywny.

Krok 4:- Maska:

Teraz będziesz musiała nałożyć maskę na twarz, aby usunąć wszelkie dalsze zanieczyszczenia z warstw skóry. Wybór odpowiedniego rozwiązania maski to wielka sprawa. Będziesz musiał wybrać odpowiedni, w zależności od rodzaju skóry. Na przykład, jeśli masz suchą skórę, będziesz musiał zastosować taką maskę, która ujędrni i nawilży Twoją twarz.

Krok 5:- Zastosuj krem ​​nawilżający:

Na koniec będziesz musiał zastosować krem ​​nawilżający, który jest głównym powodem uzyskania zdrowej skóry pod koniec procedury głębokiego oczyszczania. Nawilży Twoją skórę i sprawi, że będzie wyglądać gładko. Twoja skóra będzie wyglądać zdrowo jak nigdy dotąd.

Porady: Jeśli masz zaskórniki, będziesz musiał zastosować leczenie punktowe lub odpowiedni substytut na tych obszarach.

Korzyści z głębokiego oczyszczania twarzy:

Jeśli chodzi o dokładne oczyszczenie skóry, głęboko oczyszczający zabieg na twarz jest znacznie lepszy niż sztuczne produkty dostępne w sklepach z lekami. Ten proces pozwala zachować zdrową i żywą skórę. Odbudowuje elastyczność skóry i niweluje niemal wszystkie problemy zewnętrzne, na które nasza skóra jest podatna.

Głęboko oczyszczający zabieg na twarz Jak to zrobić i korzyści