Kremy do twarzy to takie, których używamy na twarz, aby rozjaśnić naszą skórę, zmniejszyć plamy, zwiększyć cerę itp. Codziennie stosujemy je z nadzieją, że już niedługo zobaczymy pozytywne rezultaty. Ale faktem jest, że niektóre z nich nie robią nam nic dobrego. Czasami kupujemy produkty z drobiu po wypraniu mózgu przez fałszywe reklamy. Jedynym celem tego artykułu jest poinformowanie Cię o najlepszych kremach do twarzy, które możesz kupić. Więc wykonaj skok wiary i wypróbuj produkty, o których mowa poniżej, wraz z uzasadnionym uzasadnieniem na ich korzyść.

Najlepsze kremy do twarzy dostępne w Indiach:

1. Krem Nivea:

Kremy do twarzy1

To jeden z najbardziej zaufanych kremów do twarzy, który jest używany przez młodzież, dorosłych i osoby starsze. Obiecuje, że Twoja skóra będzie miękka jak nigdy dotąd. Wraz z tym zapewni skórze przyzwoity blask, unikając wszelkiego rodzaju swędzenia. Oprócz twarzy możesz nakładać ten krem ​​na łokcie i inne suche miejsca. Ten rodzinny produkt może być również stosowany jako krem ​​na noc.

2. Naturalny balsam do ciała Garnier Skin:

krem do twarzy

Garnier stworzył ten wspaniały, szybko wchłaniający się balsam, który zapewnia skórze wyjątkowe, długotrwałe uczucie miękkości. Ten nieklejący się krem ​​można stosować zarówno na skórę tłustą, jak i suchą. Kosztuje Rs.90 (INR) za 125 ml.

3. Himalaya Odżywczy Krem do Skóry:

Kremy do twarzy3

To jeden z najtańszych i najskuteczniejszych kremów do twarzy. Zawiera naturalne składniki ziołowe, takie jak Ashwagandha, ekstrakty z indyjskiego drzewa kino, aloesu itp. Odżywi skórę unikając wszelkiego rodzaju wyprysków. Możesz skorzystać z tego produktu, wydając tylko 75 rupii (INR) za 50 ml.

4. Balsam nawilżający Olay:

Kremy do twarzy4

Jeśli wybierasz kremy nawilżające, wypróbuj Olay. Posiada najłagodniejszą formułę, która rozumie Twoją skórę i zapewnia jednolitą cerę. Najlepszą cechą tego kremu jest to, że można go nosić pod makijażem. Będzie Cię to kosztować nie więcej niż 99 rupii (INR) za 30 ml.

5. Laktokamina:

Kremy do twarzy5

Czy masz problemy z trądzikiem? Użyj Lacto Calamine i pozwól swojej skórze skorzystać z najlepszego zabiegu poza salonem. Redukuje wszelkiego rodzaju zaskórniki i pryszcze oraz pozostawia skórę bez skazy i blasku. Za 30 ml zapłacisz tylko 45 rupii (INR).

6. Lotus Herbals Alphamoist Alpha Hydroxy Odnowa skóry bez oleju nawilżający:

Kremy do twarzy6

Ten krem ​​do twarzy zawiera oryginalne ekstrakty z winogron, aloes i proteiny mleka, które są korzystne dla ludzkiej skóry. Posiada łagodną formułę i daje najlepsze rezultaty dla skóry tłustej. Możesz kupić ten produkt w Rs.195 (INR) za 80 ml.

7. Wilgotność owoców Lakme:

Kremy do twarzy7

Lakme Fruit Moisture zawiera ekstrakty z palmy i brzoskwini i ma słodki zapach. Jest stworzony, aby łatwo wnikać w skórę i utrzymywać ją nawilżoną przez 6 godzin. Ten balsam nie ochroni jednak Twojej skóry przed słońcem. Kosztuje Rs.130 (INR) za 100ml.

8. Wazelina Cocoa Glow odżywczy balsam:

Kremy do twarzy8

Ten balsam ma szerokie zalety. Udowodniono, że wraz z silnym aromatem czekolady jest bardzo skuteczny w przypadku suchej skóry. Ma dobroczynne właściwości witaminy E. Balsam Vaseline Cocoa Glow kosztuje około 69 rupii (INR) za 100 ml.

9. FabIndia Krem nawilżający z witaminą E:

Kremy do twarzy9

FabIndia wprowadziła na rynek swój nowy produkt, który wyeksponuje Twoją skórę na dobroć prawdziwego oleju jojoba, kwasu mlekowego i wielu innych. Jest bardzo lekki i będzie korzystny dla kobiet ze skłonnością do trądziku. Za 120 ml trzeba będzie zapłacić 225 rupii (INR).