Problemy z przerzedzającymi się włosami utrzymują się i są naprawdę koszmarami, z którymi trzeba sobie radzić. Podczas gdy marzysz o głowie pełnej gęstych loków, Twoja skóra głowy jest często odsłonięta po rozdzieleniu włosów na jedną stronę. Jeśli utrzymujesz bok przez długi czas, przedziałek staje się nieco za duży i znowu problemy z cienkimi włosami nie dają ci spokoju. Każdy uwielbia puszyste włosy, dlatego oto kilka szalonych dobrych wskazówek, które możesz zastosować, aby ukryć przerzedzone włosy. Te porady i wskazówki nie tylko wyznaczą trend, ale także dodadzą objętości Twoim włosom.

Jak naturalnie uzyskać objętość włosów?

Jakie są kroki, aby uzyskać objętość włosów??

Podstawowym celem jest nadanie włosom delikatnej objętości w najlepszym wydaniu, ale bez narażania się na tragiczne konsekwencje. Zwykle, jeśli masz cienkie włosy, układają się one płasko na głowie. Brak grubości we włosach zmusza je do większego osiadania, a przy nagromadzeniu produktu lub nawet codziennym zanieczyszczeniu, utrzymanie dobrego wolumetrycznego wyglądu włosów staje się prawie niemożliwe bez obaw o ich uszkodzenie.

włosy, aby uzyskać trochę objętości na włosach1

W dzisiejszym artykule mówimy o różnych sposobach naturalnego zwiększania objętości włosów, ale wcześniej podstawowym krokiem w tym procesie jest porzucenie starej idei nakładania warstw, gdy mówią, że twoje włosy potrzebują objętości. Choć przez pierwsze kilka dni odpowiednie strzyżenie lub warstwa puchu puszyłyby Twój wygląd, z czasem z powodu braku profesjonalnej stylizacji w salonie włosy będą miały tendencję do osiadania. Warstwy wtedy z kolei odpowiadałyby za cienkość włosów, a nie odwrotnie.

Wracając do podstaw:

Wiele sztuczek z włosami polega na tym, że musisz uważać na sposób noszenia siebie i swoich włosów. Ochrona włosów przed słońcem i ciepłem nie pomoże Ci w uzyskaniu objętości, podobnie jak strzyżenie. Oto kilka podstawowych wskazówek, jak uzyskać objętość włosów.

włosy, aby uzyskać trochę objętości na włosach2

1. Aby odnieść znaczny sukces, korzenie lub baza muszą zostać udoskonalone, dlatego niezwykle ważne jest, abyś tym razem skupił się na swoich korzeniach, a nie na całym kawałku. Korzenie pomogą Ci osiągnąć wymaganą objętość. Musisz upewnić się, że unikasz gromadzenia się produktu i okresowo czyścić skórę głowy. Dobrze je masuj, aby zapewnić dobre krążenie krwi.

2. Twoje ręce wykonają pracę za Ciebie. Wszystko czego potrzebujesz to mocna szczotka do włosów. Proces ten nazywa się drażnieniem, w którym dzielisz część włosów i trzymasz je jedną ręką, podczas gdy druga ręka skupia się na szczotkowaniu korzeni włosów w przeciwnym kierunku, aby uzyskać puszenie się z tyłu. Wygładź wierzch dłonią, ale pamiętaj, aby każdej nocy rozczesywać włosy.

3. Często jest to nowa sztuczka, którą stosują kobiety na całym świecie, gdzie po porządnym prysznicu suszy się włosy i wiąże je w taki sposób, aby następnego ranka włosy zachowały inny kształt. Zwykle wybieraj skręty, w których możesz skręcić części włosów i związać je w kok. Poczekaj na noc i ćwicz loki następnego ranka.

4. Jeśli nie chcesz zmieniać typu włosów, po prostu użyj ciepła jako przyjaciela, aby popracować nad ostatnią grubością. Korzystanie z suszarki do ogrzania korzeni pomoże Ci osiągnąć wymaganą objętość. To samo może dotyczyć prostownic na gorąco. Po prostu zacznij od nasady i wyciągnij na bok zamiast w dół.

Przejdź do komercyjnego:

włosy, aby uzyskać trochę objętości na włosach3

Jeśli domowe sztuczki nie działają za Ciebie, zawsze możesz skorzystać z pomocy komercyjnej, w której otrzymasz dodatkowe serum zagęszczające, wbudowane odżywki zwiększające objętość włosów, szampony zwiększające objętość włosów i zagęszczające spraye do włosów, które mogą pomóc Ci w grze objętościowej. Upewnij się jednak, że nie nagromadził się produkt.