Czas poznać zalety naturalnych olejków powiększających biust. Wykonane z czystych ekstraktów roślinnych olejki te skutecznie zwiększają rozmiar biustu. Przy regularnym stosowaniu można zauważyć poprawę sprężystości i kształtu biustu, a także niewielki wzrost ogólnego rozmiaru miseczki.

Olejki powiększające piersi

Czy olejki powiększające piersi są bezpieczne??

Olejki na powiększenie piersi są zazwyczaj bezpieczne i wolne od skutków ubocznych, ponieważ pochodzą z naturalnych źródeł. Jednak niektóre z tych olejków eterycznych mogą powodować reakcje alergiczne na wrażliwej skórze. Ważne jest, aby wykonać test płatkowy przed nałożeniem go na duży obszar.

NOTATKA: Jeśli karmisz piersią, jesteś w ciąży lub masz w rodzinie raka piersi, NIE polecamy Ci tych olejków.

Jak działają olejki powiększające piersi?

Magia tych olejków tkwi w sposobie ich używania. Tak! Masowanie piersi za pomocą tych olejków wzmacniających biust może odżywić skórę i leżące poniżej tkanki. Kwasy tłuszczowe obecne w tych produktach są wchłaniane przez komórki wewnątrz i powodują nieznaczne powiększenie rozmiaru biustu. Dobry masaż może również poprawić krążenie krwi w narządach i sprawić, że będą wyglądać na bardziej jędrne.

Jeśli jednak oczekujesz dramatycznych rezultatów, pozwól nam wcześniej Cię ostrzec. Żadne naturalne metody, w tym te oleje, nie zwiększą rozmiaru miseczki z A do B lub C do D. Aby to osiągnąć, musisz uciekać się do inwazyjnych metod, takich jak operacje.

Naturalne olejki na powiększenie piersi w Indiach:

Oto 12 naszych najlepszych olejków na powiększenie biustu i ich zalety. Przyjrzyjmy się im.

1. Olej kokosowy:

olej zwiększający piersi

Olej kokosowy jest naładowany środkami nawilżającymi, które poprawiają elastyczność skóry i dodają sprężystości piersiom. Masując ten olejek wzdłuż biustu, możesz pozbyć się rozstępów i suchości, które mogą powodować obkurczanie piersi. Ten olej ma również wiele ważnych składników odżywczych, które pomagają w lepszym krążeniu krwi.

2. Olej migdałowy na wzrost piersi:

olejek powiększający biust

Kolejnym najlepszym olejem na powiększenie biustu jest olejek migdałowy. Wiadomo, że olejek migdałowy zwiększa rozmiar biustu, pomagając w zwiększeniu ogólnego wzrostu komórek. W pewnym sensie masowanie pomaga również zwiększyć przepływ krwi, dzięki czemu obwisłe piersi stają się bardziej jędrne. Witamina E zawarta w tym olejku może zapewnić jędrność Twojej skórze.

3. Oliwa z oliwek na powiększenie piersi:

olejek na porost piersi

Chociaż nie ma wystarczających dowodów na to, że oliwa z oliwek może zwiększyć rozmiar piersi, witamina E i przeciwutleniacze obecne w tym oleju mogą działać na obwisłe mięśnie. Nałożenie kilku kropli ciepłej oliwy z oliwek na piersi może wzmocnić okolice piersi, co może poprawić ich wygląd.

4. Olejek goździkowy do powiększania piersi:

najlepszy olejek na powiększenie biustu

Olejek goździkowy ma naturalne właściwości lecznicze, które po zastosowaniu miejscowym mogą zwiększyć krążenie krwi. Może to poprawić zdrowie tkanek piersi i promować ich wzrost. Jest to jednak silny olej i może powodować pieczenie na wrażliwych obszarach, takich jak pierś. Dlatego przed użyciem należy go rozcieńczyć olejami nośnikowymi, takimi jak kokos lub oliwa.

5. Olejek lawendowy na wzrost piersi:

najlepszy olejek na powiększenie biustu

Badania pokazują, że miejscowe stosowanie olejku lawendowego może powodować powiększenie tkanek piersi. Czyste ekstrakty z lawendy naśladują estrogeny w organizmie, co może skutkować rozmiarem piersi. (1) Jednak badanie to jest ograniczone tylko do młodych mężczyzn z ginekomastią przedpokwitaniową i nie udowodniono jeszcze, że jest skuteczne u dziewcząt i kobiet. Możesz regularnie wypróbować rozcieńczoną wersję tego oleju, aby zauważyć poprawę. To jeden z najlepszych olejków powiększających biust w Indiach.

6. Olejek witaminy E do powiększania piersi:

olejek na porost piersi

Olejek witaminy E jest znany z tego, że odżywia skórę i utrzymuje ją miękką i elastyczną. Chociaż nie odgrywa większej roli w zwiększaniu rozmiaru biustu, masowanie okolicy tym olejkiem może poprawić kształt biustu. Przy regularnym stosowaniu olejek zmniejsza wiotczenie piersi i zwiększa ich jędrność.

7. Olej z awokado na wzrost piersi:

olejek do powiększania piersi

Kolejnym olejkiem pochodzenia roślinnego, który można stosować do powiększania biustu, jest awokado. Jest to odżywczy olej wzbogacony witaminami, takimi jak D, E i A, które mogą wspierać wzrost tkanek piersi. Sprzyja również tworzeniu kolagenu, który poprawia elastyczność piersi, dając im lekki lifting.

8. Olej z dzikiej róży do powiększania piersi:

najlepszy olejek na powiększenie biustu

Olej z dzikiej róży pozyskiwany z nasion dzikiej róży jest szeroko stosowany w aromaterapii. Posiada właściwości intensywnie nawilżające i ujędrniające, które mogą odmłodzić komórki piersi. Olejek zwalcza również rozstępy i wiotczenie skóry. Może to pomóc w podniesieniu piersi i sprawić, by wyglądały na zdefiniowane. Jest to jeden z powszechnie stosowanych w Indiach olejków powiększających biust.

9. Olejek jojoba do powiększania piersi:

cudowny olejek do powiększania piersi

Olejek jojoba ma konsystencję podobną do sebum, a także ma podobny poziom pH. Dlatego olejek szybko wchłania się w skórę i ma właściwości głęboko odżywcze. Jest szczególnie korzystny dla zwiększenia rozmiaru piersi ze względu na dużą ilość niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Używanie tego olejku do masażu biustu może dać widoczne rezultaty już po kilku tygodniach.

10. Olejek Ylang Ylang do powiększania piersi:

naturalny olejek powiększający biust

Olejek eteryczny Ylang Ylang to aromatyczny olejek pozyskiwany z żółto zabarwionych kwiatów drzewa Cananga Odorata. Zawiera fitohormony, które są podobne do hormonów wydzielanych w organizmie człowieka. Masowanie piersi rozcieńczoną wersją tego olejku może zmniejszyć ich obwisłość i sprawić, że znów będą wyglądać jędrniej.

11. Olej sojowy na powiększenie piersi:

organiczny olejek wzmacniający biust

Wiadomo, że olej sojowy wspomaga wzrost rozmiaru piersi. Niektóre eksperymenty wykazały, że stosowanie oleju sojowego wokół piersi może napiąć mięśnie i poprawić kształt biustu. Eksperci sugerują, że może to wynikać ze zdolności oleju do zwiększania poziomu estrogenu w okolicy, co prowadzi do wzrostu rozmiaru.

12. Olej lniany na większe piersi:

najlepszy naturalny olejek na powiększenie biustu

Olej lniany szybko zyskuje na popularności ze względu na liczne korzyści zdrowotne. Oprócz właściwości leczniczych olejek może również pomóc w uzyskaniu zgrabnego biustu. Zawiera kwasy tłuszczowe omega, które odżywiają mięśnie piersiowe i zwiększają ich elastyczność. Olej lniany poprawia również krążenie krwi w narządach, aby wyglądały na pełniejsze.

Jak używać olejków powiększających piersi?

Ważne jest, aby stosować te olejki powiększające biust we właściwy sposób, aby zmaksymalizować korzyści:

  • Wybrany olejek należy nałożyć na całą pierś i wokół niej. Wybierz produkty organiczne lub domowe, które nie zawierają chemii.
  • Musisz go masować okrężnymi ruchami zaczynając od zewnątrz do wewnątrz.
  • Rób to przez co najmniej 10-15 minut, aby zwiększyć przepływ krwi.
  • Gdy olejek całkowicie wchłonie się przez skórę, weź czysty ręcznik i zetrzyj nadmiar produktu.

Wraz z używaniem tych olejków do powiększania piersi, musisz również wykonywać ćwiczenia powiększające biust. Te specjalne treningi rozszerzają mięśnie piersiowe i stopniowo pokazują widoczną różnicę. Ponadto nie udowodniono naukowo, że większość z tych olejków jest skuteczna na piersi, ale wiele kobiet doświadczyło dobrych rezultatów przy regularnym stosowaniu. Daj nam znać, jeśli masz więcej olejków powiększających piersi, które działały dla Ciebie!