Na tej ziemi konwencja upiększania się była największym urokiem każdej kobiety i kobiety indyjskie nie są od niej wyjątkiem. Tradycja przekłuwania nosa w Indiach trwa od tysięcy lat. Przekłuwanie nosa zawsze było ważnym zabiegiem kosmetycznym dla kobiet na całym świecie. W niektórych kulturach był również uważany za znaczącą biżuterię dla zamężnej kobiety. Pomimo swojego znaczenia, projekty szpilek do nosa nie zawsze są tak atrakcyjne, jak dzisiaj. Po tym, jak przekłuwanie ciała stało się modne, modne i stylowe szpilki do nosa stały się kluczową przemianą.

najnowsza konstrukcja szpilki do nosa

Dzisiaj najnowsze projekty szpilek do nosa były znacznie dalekie od tych prostych szpilek nabijanych kamieniami lub zwykłych szpilek. Tego rodzaju szpilki do nosa stały się nieodłączną częścią życia indyjskiej kobiety, ponieważ miały być symboliczną reprezentacją indyjskiej kultury. Będąc odwiecznym źródłem inspiracji dla wielu, szpilki do nosa podbiły wiele serc znanych ze swojej różnorodności, eleganckiego wyglądu i skomplikowanej wiedzy. Sztuka zdobienia zawsze jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet. Zobacz niektóre z najbardziej atrakcyjnych najnowszych projektów szpilek do nosa tutaj z nienaruszoną boskością i esencją estetyczną!

Najnowsze wzory szpilek do nosa:

Oto 15 najnowszych projektów szpilek do nosa:.

1. Złota szpilka do nosa z kwiatami i diamentami:

Złota szpilka do nosa z kwiatami i diamentami

Ten delikatny nos w designie inspirowany jest pięknem natury. Otwarte płatki symbolizują dobrobyt i inkluzywność. Ta złota szpilka do nosa sprawia, że ​​wyglądasz jak idealna indyjska diva, a diamenty dodają blasku twojej twarzy. Połącz go z bogatą saree Kanjeevaram na wesele i przygotuj się na ukraść show.

2. Złota szpilka do nosa Patti w projekcie Ganesha:

Złota szpilka do nosa Patti w stylu Ganesha

Jeśli chcesz dodać trochę dramatu do swojego tradycyjnego wyglądu, ta szpilka do nosa Gold Patti jest po prostu idealna. Mały rubin na projekcie Ganesh ozdobi Twój nos i sprawi, że będziesz wyglądać jak milion dolarów. Ta szpilka do nosa nie tylko dodaje modę, ale także symbolizuje indyjską kulturę.

3. Pozłacana srebrna szpilka do nosa:

Pozłacany srebrnym noskiem w kolorze różowego złota

Pozłacany różowym złotem srebrna szpilka do nosa ma prostą sztabkę i zatyczkę z kulką, wykonaną z 18-karatowego pozłacanego srebra. Ten trzpień nosowy ma pręt w kształcie litery L, który ułatwia wkładanie i może być regulowany.

4. Unikalne pierścienie nosowe ze śrubą:

Unikalne pierścienie nosowe z konstrukcją śrubową

Piękna, spersonalizowana szpilka do nosa z żółtego złota ma śrubę i została ozdobiona pięknym i prawdziwym diamentem o kolorze EFG i czystości SI. Doskonale nadaje się do codziennego użytku. Noszenie tej szpilki do nosa będzie pasować do wszystkich strojów kobiet, czyniąc je uosobieniem piękna.

5. 925 Solid Silver postarzane szpilki do nosa:

925 lite srebro postarzane szpilki do nosa

Konstrukcja z przestarzałego noska z litego srebra 925 jest tradycyjna, w której ma śrubę nozdrza, którą można regulować zgodnie z wymaganiami. To jest szpilka typu drut. Jeśli chcesz wypróbować nowy projekt, zacznij od tego projektu szpilki do nosa, który będzie naprawdę wart.

6. Tradycyjna szpilka do nosa z litego srebra 925 ze śrubą nozdrza:

Tradycyjna szpilka do nosa z litego srebra 925 ze śrubą nozdrza

Tradycyjna szpilka do nosa z litego srebra 925 z wkręcanym szpilką nosową jest wykonana z pięknego srebrnego drutu. Jest to najbardziej popularny wśród wszystkich wzorów kolczyków do nosa o etnicznym wyglądzie.

7. White Gem Stone Studded Najnowsza szpilka do nosa:

White Gem Stone Studded Najnowsza konstrukcja Nose Pin

Ten najnowszy projekt szpilki do nosa z białego klejnotu jest wykonany ręcznie z kamieniem szlachetnym i ma średnicę około 9 × 9 mm i główkę 16 × 2 mm. Jest lekki i trwały, dzięki czemu jest łatwy w noszeniu.

8. Solidny srebrny kwiatowy klips na szpilce do nosa:

Solidny srebrny kwiatowy klips na szpilce na nos

Srebrny kwiatowy klips na szpilce do nosa to niesamowity projekt, który przyciąga dużą liczbę osób. Jest precyzyjnie wykonany ręcznie przy użyciu kamieni szlachetnych, które dodadzą dodatkowego piękna osobie, która ją nosi.

9. Wielokolorowy kolczyk w nosie z kamieniami szlachetnymi:

Wielokolorowy kolczyk w nosie z kamieniami szlachetnymi

Ten wielokolorowy kolczyk do nosa wysadzany różnymi kolorami kamieni szlachetnych jest pokryty złotym metalem, który jest najbardziej przyciągany przez dużą kategorię ludzi. Noszenie tej szpilki do nosa będzie zgodne z tradycyjnym przekonaniem, że osoba nosząca będzie miała szczęście i urok w swoim życiu.

10. Ręcznie robiona tradycyjna szpilka do nosa z nozdrzami:

Ręcznie robiona tradycyjna szpilka do nosa z przyciętym nozdrzem

Ręcznie robiona tradycyjna szpilka do nosa z przyciętą nozdrzem jest klasyczna z misternym wzorem, który zakończył się drobno wykonaną grafiką. Daje to elegancki klips z oksydowanego srebra dla osób bez kolczyków w nosie z etnicznym wzorem, który zdobi ich piękno.

11. Solidny srebrny niebieski szafirowy nabijany kwiatowy szpilka do nosa:

Solidny srebrny niebieski szafirowy wysadzany kwiatowy szpilka do nosa

Noszenie tego niebieskiego szafirowego, wysadzanego kwiatowym wzorem szpilki do nosa będzie adorować autentyczność plemiennej biżuterii w jej najdelikatniejszej i wykwintnej formie, z oszałamiającym wyglądem i srebrnym plemiennym wzorem.

12. Klasyczny, ręcznie robiony kwiatowy wzór szpilki do nosa:

Klasyczny, ręcznie robiony kwiatowy wzór szpilki do nosa

Kwiatowy wzór szpilki do nosa jest klasycznie ręcznie robionym przedmiotem z misternym i pięknym rzemiosłem wykonanym przez wykwalifikowanych rzemieślników. Jest to klasyczny element, który nadaje elegancki wygląd użytkownikom, dzięki czemu wyróżniają się przed tłumem.

13. 925 Solid Silver Studded Rose Color Nose Pin Design:

925 Solidna srebrna szpilka z ćwiekami w kolorze róży

Pokazana powyżej szpilka do nosa została wysadzana różanym kolcem i wykonana z czystego srebra próby 925. Jest to rodzaj dużych indyjskich szpilek do nosa o wymiarach około 15 x 15 x 1,5 x 1,5 cm z 24 Gauge i wysadzanych 9 rubinowo różowymi kamieniami.

14. Etniczny przestarzały z bolcem śrubowym:

Etniczne przestarzałe z konstrukcją śruby nosowej

Ta przestarzała szpilka do nosa ze śrubą jest jedną z popularnych kolekcji etnicznych noszonych od czasów starożytnych. Jest to tradycyjny projekt plemiennych ludzi oparty na ich kulturze plemiennej.

15. Kamienie z czerwonego szkła z szpilką do nosa:

Czerwone szklane kamienie z łańcuszkową szpilką do nosa

Te kolczyki do nosa są zaprojektowane i wykonane z pozłacanego mosiądzu i ozdobione kawałkiem niezwykle pięknych czerwonych szklanych kamieni z łańcuszkiem. Noszenie tej szpilki do nosa sprawi, że kobiety staną się bardziej lśniące i atrakcyjne.

16. Bogini Kaali Mata ze srebra próby 925 z przebitą szpilką do nosa:

Bogini Kaali Mata ze srebra próby 925 z przebitą szpilką do nosa

Bogini Kaali Mata w srebrnym szlifie to staromodny indyjski wzór z noskiem. Ten kolczyk do nosa z drutu jest tradycyjnym, srebrnym wytłoczonym szpilką do nosa z czarnym, rdzawym wykończeniem. Ta szpilka do nosa przedstawia kobietę, która jest bardzo podziwiana za swoją urodę i jest boginią zwycięstwa, więc noszenie tej szpilki do nosa zapewni piękny wygląd. Są one dostępne w rozmiarze L: 14,50 mm, W: 12,65 mm.

17. Tradycyjny klips z litego srebra na szpilkę do nosa:

Tradycyjny srebrny klips w kształcie kwiatka na szpilce na nos

Kompaktowy srebrny klips w kształcie kwiatka na szpilce do nosa to tradycyjny wzór indyjskiego dużego klipsowanego szpilki na nos, klipsa na nos na szpilce do nosa. Ta klasyczna, ręcznie wykonana i piękna praca została wykonana przez wysoko wykwalifikowanych rzemieślników. Jest to odpowiednie z ekskluzywnymi, eleganckimi klipsami z oksydowanego srebra na nos bez przekłucia z etnicznym wzorem. Rozmiar jest najczęściej dostępny w rozmiarze L: 16 mm, W: 13 mm lub około 1,6 cm x 1,3 cm.

Tradycja noszenia szpilek do nosa nie jest nowa, ale została wprowadzona i propagowana na długo przed i od czasów prymitywnych, rdzenny styl szpilek do nosa oddzielił indyjską konwencję biżuterii daleko od innych. Metale takie jak złoto, srebro, mosiądz, miedź, diament oraz kamienie szlachetne i półszlachetne zostały umiejętnie przekształcone w szpilki do nosa przez zręcznych rzemieślników, którzy zainspirowali się.

Dziś można nabyć wiele wzorów szpilek do nosa, które z pewnością ozdobią Twój wygląd, a odmiany w szpilkach do nosa są wyjątkowo doskonałe, które są uwielbiane przez wielu koneserów. Etniczność i współczesna moda zostały tak dobrze połączone w tych projektach szpilek do nosa, gdzie patrzący na ten klejnot będzie zwabiony bardzo atrakcyjnym wyglądem tego. Możesz wybierać spośród różnych stylów, od plemiennych po modne, które zostały przyjęte przez maniaków biżuterii.