Fałszywy kolczyk do nosa to akcesorium do nosa, dla którego nie trzeba przechodzić bolesnego zabiegu przekłuwania. Możesz go używać bez dziury. Jeśli jest z klipsem, możesz być z podpórką koralików. Jeśli to ćwieka, to trzeba przykleić nos za pomocą specjalnego kleju. Miłośnicy kolczyków do nosa mogą cieszyć się takim sztucznym kolczykiem bez przekłuwania. Możesz poprawić swój wygląd, używając takiego ozdobnego ćwieka. Jest to wynalazek współczesnego popytu, gdzie nie lubi przekłuwać nosa, ale nadal chce nosić fantazyjny kolczyk w nosie.

Piękny i stylowy fałszywy kolczyk w nosie dla dziewczyn w trendzie:

Musimy spojrzeć na 9 najlepszych wzorów fałszywego pierścienia do nosa z obrazami.

1. Fałszywy kolczyk w nosie ze złotym kwiatem:

Fałszywy kolczyk w nosie ze złotym kwiatem

Jest to sztuczna obręcz do nosa w kolorze złotym. Kolczyk w nosie ma oszałamiający wzór kwiatowy. Kształt każdego płatka jest oszałamiający i wygląda oryginalnie. Wygląda uroczo na obręczy na nos. Wzór róży nie jest dotykany na nosie. Jest trochę powyżej skóry nosa.

2. Spiralny fałszywy kolczyk w nosie:

Spiralny fałszywy kolczyk do nosa

Ten fałszywy kolczyk do nosa wygląda niesamowicie ze spiralnym wzorem. Ten kolczyk nie wymaga przekłuwania nosa. Utknął jako taki. Spiralna konstrukcja jest nowa i również wygląda wyjątkowo. Złota spirala przyciąga uwagę swoim atrakcyjnym wyglądem. To wygląda na kłopotliwe.

3. Fałszywy kryształowy kolczyk w nosie:

Fałszywy kryształowy kolczyk w nosie

To sztuczna obręcz na nos panny młodej noszonej w dniu ślubu. Obręcz ma pół linii kryształowego kamienia wysadzanego pierścieniem ze złota. Pod obręczą wiszą jak Jamar trzy złote koraliki. Obręcz jest przymocowana łańcuszkiem, który należy zawiązać za uchem. Jest to część akcesoriów ślubnych.

4. Fałszywy szpilka do nosa węża:

Fałszywy kolczyk do nosa węża

To jest fałszywy kolczyk do nosa w kształcie węża. Jest mały okrągły kształt, kontynuowany linią przypominającą węża. Ten zapierający dech w piersiach wzór węża przyciąga uwagę ludzi. Ten projekt różni się od typowego. To należy do niezwykłych pań.

5. Fałszywy kolczyk w nosie:

Fałszywy kolczyk w nosie

Jest to fałszywy kolczyk w nosie z motywem trzech płatków. To jest antyczny projekt mający pół kwiatu. Na obręczy wiszą dwie małe srebrne monety. Ten zwisający wzór nie pozostanie stabilny. Gdy uderza razem, wydaje melodyjny dźwięk.

6. Religijna sztuczna szpilka do nosa:

Religijna sztuczna szpilka do nosa

Jest to fałszywy kolczyk do nosa z motywem religijnym. Ma wyrzeźbiony na nim symbol „aum”. Ten projekt to wybór kobiet z obszaru plemiennego. Taka obręcz jest uważana za szczęśliwą. Ten wzór wydaje się trochę większy niż normalny projekt.

7. Sztuczny kolczyk w stylu łuku:

Fałszywy kolczyk w stylu łuku

Ten fałszywy kolczyk w nosie ma ekscentryczny wzór kokardki. Drut ze wzorem wirowym jest uformowany w kokardę. Projekt jest doskonały i dokładny. Ten śliczny kolczyk do nosa wygląda niesamowicie z godnym uwagi i wyjątkowym wyglądem.

8. Fałszywy kolczyk w nosie żółwia:

Fałszywy nos żółwia

Ten fałszywy kolczyk do nosa ma dziwaczny wzór żółwia. To jest srebrzysty wzór żółwia. Ten sztuczny żółw nakleja się na nos specjalnym klejem. Projekt żółwia wygląda znacznie oryginalnie. Jest to szczególna cecha jednej rzeczy.

9. Fałszywy podwójny kolczyk w nosie:

Fałszywy podwójny kolczyk w nosie

Jest to podwójny fałszywy kolczyk w nosie w kolorze czarnym. Drut ma okrągły kształt i jest noszony jako dwa. Diamentowa szpilka do nosa jest prawdziwa i przebita. Ale czarny kolczyk w nosie nie jest przekłuty i fałszywy. Wygląda kołysząc i definiuje fajną naturę dziewczyny.

Fałszywy kolczyk do nosa jest modny i znany na całym świecie. Nawet młode dziewczyny i panie mogą nosić fałszywy kolczyk w nosie bez żadnych niedogodności. Łatwo się go nosi i zdejmuje. Na rynku można kupić różne fałszywe stadniny. To całkowicie zmieni Twój wygląd i zmodyfikuje Twój styl. Pokazuje twoją kołyszącą i stylową naturę. Ustawia twoją ultranowoczesną osobowość.