Każda normalna indyjska dziewczyna miała przekłuty nos przed ślubem. Noszenie kolczyka w nosie po prostu podkreśla twój nos. Prowadzi to do właściwej równowagi twarzy. Rozwiązaniem bolesnej tortury przekłuwania jest wciśnięcie szpilki do nosa. To jest jak klips na kolczyk. Ma taki sam wygląd i styl jak zwykła szpilka do nosa.

Piękny i najnowszy projekt szpilek do nosa dla pań w trendach:

Musimy przyjrzeć się najlepszym projektom wciskanych szpilek do nosa dla dziewczyn.

1. Pojedynczy diamentowy trzpień dociskowy:

Pojedynczy diamentowy trzpień zaciskowy

Pojedyncza diamentowa szpilka do nosa ma tylko jeden diament i złoty lub srebrny pierścionek. Diament leży na nosie, a pierścionek jest z tyłu. Jest delikatnie wciśnięty. Wygląda bardzo elegancko i pięknie. Wiele dziewczyn nosi je jako trend. Staje się trendem funk. Ale ci chcą szybkiej ucieczki, to jest najlepsza rzecz do noszenia.

2. Wielokrotna diamentowa szpilka dociskowa:

Wielokrotna diamentowa szpilka dociskowa

Jeśli wybierasz się na imprezę rodzinną i musisz nosić szpilkę do nosa, to jest to najlepsza opcja dla Ciebie. Wielokrotna diamentowa szpilka dociskowa ma zestaw diamentów. Jest stworzony, aby wyglądać modnie. Jest też lekki, dzięki czemu jest trochę wygodniejszy. Ale zestaw diamentów nadaje im wystarczająco dużo blasku, wymaganego do działania.

3. Ślubne szpilki do nosa:

Ślubne szpilki do nosa

Nie wszystkie panny młode chcą przekłuć nos tylko na jeden ślub. Tak więc na rynku pojawia się sprytny pomysł noszenia ślubnej szpilki do nosa. Możesz nosić ten ciężki ślubny kolczyk w nosie, naciskając tylko. Wygląda tak samo i jest wygodniejszy i lekki.

4. Pozłacana szpilka do nosa:

Pozłacana szpilka do nosa

Szpilki do nosa nie kosztują dużo, ale wiele kobiet często je traci. Wiele kobiet nie chce inwestować w prawdziwą szpilkę do nosa. Pozłacana szpilka do nosa ratuje sytuację. Dzięki tej szpilce do nosa nie musisz wydawać na nią dużo pieniędzy i nadal wyglądasz pięknie bez bólu.

5. Srebrna szpilka do nosa:

Srebrna szpilka do nosa

Wielu z nas uważa, że ​​noszenie złota jest nieco tandetne i błyszczące. Srebrna szpilka do nosa jest w całości wykonana ze srebra. Ten wzór szpilki do nosa jest noszony głównie przez młode dziewczyny na studiach. Jest bardzo modny, bez bólu prawdziwego przekłuwania.

6. Podwójna szpilka do nosa:

Podwójna szpilka do nosa

Double Pressing Nose Pin to sworzeń nosowy noszony po obu stronach nosa. Widać to w niektórych częściach Indii. Aby zaoszczędzić całą traumę przekłuwania nosa po obu stronach, Double Pressing Nose Pin jest prosty i elegancki. Jest to głównie projekt kwiatowy.

7. Etniczna szpilka do nosa:

Etniczna szpilka do nosa

Obecnie trendem jest pójście do Indii. Chcemy wszystkiego, co ma etniczny i tradycyjny charakter. Nawet w szpilce w nosie. Etniczna szpilka do nosa ma prostą tradycyjną konstrukcję, którą można nacisnąć, aby ją nosić. To bardzo fajny styl. Jest prosty, ale na pewno przykuwa uwagę. Wykonany jest głównie ze srebra.

8. Maharasztriański szpilka do nosa:

Maharasztriański szpilka do nosa

Maharashtra ma swoją unikalną kulturę i styl ubierania się. Maharashtrian Pressing Nose Pin nazywa się „Nath”. Posiada perły i kamienie. Wygląda jak księżyc. Jest bardzo stylowy i nosi go wiele aktorek na całym świecie.

9. Północno-wschodnia indyjska szpilka do nosa:

Północno-wschodnia indyjska szpilka do nosa

Północno-wschodnia szpilka do nosa z Indii jest najbardziej unikalnym rodzajem szpilki do nosa. Jest ogromny. Jest jak duża okrągła bransoletka z wzorami z boku. Jest to jeden ze swoich rodzajów. Jest trochę ciężki. Możesz go nosić po odrobinie wprawy w nosie.

Naciskanie szpilek na nos to nadchodzący trend. Oszczędza bólu przy przekłuwaniu i jednocześnie dobrze wygląda. Musisz spróbować raz przed pójściem na właściwy piercing. Daje to wrażenie prawdziwej szpilki do nosa. Wciskane szpilki do nosa mogą być noszone przez każdego. Nie ma potrzeby przekłuwania nosa. Możesz też nosić do pracy. To też nie kosztuje dużo. Ciesz się tym bezbolesnym trendem i zachowaj piękny wygląd.