Biżuteria srebrna jest używana i popularna od czasów starożytnych. Kobiety nosiły różnego rodzaju dodatki wykonane ze srebra, co z kolei podkreśla ich urodę i wygląd. Od tego czasu również kobiety zaczęły nosić kolczyki w nosie. Srebrne pierścienie w nosie wyglądają całkiem atrakcyjnie i mają blask i olśniewający efekt. Ponieważ ceny złota rosną wysoko, więc kolczyki w nosie wykonane w kolorze srebrnym są poszukiwane.

Pierścionki w nosie w kolorze srebrnym dla kobiet:

Zobaczmy 9 najlepszych wzorów srebrnych kolczyków do nosa dla kobiet w Indiach:

1. Tradycyjny srebrny kolczyk w nosie z perłą i kundanem:

Tradycyjny srebrny kolczyk w nosie z perłą i kundan

Srebrne pierścienie do nosa są bardzo poszukiwane ze względu na ich kunszt. Projekt i wzór mogą Cię oczarować. Srebrny komplet może być noszony na specjalne okazje i nada Ci tradycyjny etniczny wygląd. Srebrny pierścionek w nosie z kundanem wygląda świetnie ze względu na swój połysk i nie można się oprzeć obnoszeniu się z tymi autentycznymi pierścionkami w nosie.

2. Prawdziwy srebrny kolczyk w nosie:

Prawdziwy srebrny kolczyk w nosie

Srebrne pierścienie w nosie wyglądają bardzo efektownie i trudno im się oprzeć ze względu na lśniący i błyszczący wygląd. Te rodzaje pierścionków z czystego srebra są dostępne w wielu wzorach, a ty wybierasz ten zgodnie z kodem ubioru i może mieć ten pyszałkowaty wygląd.

3. Mały kwiatowy srebrny kolczyk do nosa:

Mały kwiatowy srebrny kolczyk do nosa

Tego rodzaju małe lub małe kwieciste pierścienie do nosa są bardzo powszechnymi akcesoriami noszonymi przez wiele kobiet. Ten rodzaj uroczego obręczy zapewnia tradycyjny wygląd. Ten rodzaj małych kółeczek można nosić na co dzień, a także jako dobry strój biurowy.

4. Cienki kolczyk w nosie z czystego srebra:

Pierścionek z cienkim noskiem z czystego srebra

Ten rodzaj ultracienkich kolczyków w nosie jest bardzo poszukiwany przez młodzież, ponieważ nadaje im minimalistyczny wygląd. Tego typu obręcze są noszone nawet przez celebrytów; są bardzo przyciągające wzrok, a nawet bardzo szybko przyciągają uwagę innych.

5. Srebrny grawerowany kolczyk w nosie:

Srebrny kolczyk w nosie z grawerowanym sercem

Ten rodzaj srebrnych pierścieni do nosa z wygrawerowanym sercem jest wielkim hitem wśród kobiet, ponieważ oznacza miłość i romans. Ten rodzaj uroczego srebrnego pierścienia w nosie w kształcie serca wygląda bardzo ładnie i nadaje hipnotyzujący wygląd.

6. Srebrny kolczyk w nosie w wzór liścia:

Srebrny kolczyk do nosa w kształcie liści

Śliczny i skrojony może być idealnym określeniem tego srebrnego pierścienia do nosa w kształcie liścia. Ten rodzaj kolczyków w nosie można nosić zarówno do noszenia w stylu western, jak i do tradycyjnego, co nadaje czarujący wygląd. Oksydowane wykończenie ornamentu podkreśla efekt wielu załamań.

7. Znak pokoju Srebrny kolczyk w nosie:

Srebrny kolczyk w nosie ze znakiem pokoju

Ten rodzaj małych ćwieków wygląda oszałamiająco na kobiecej twarzy. Srebrny kolczyk w nosie ma znak pokoju, który nadaje noszącemu przyjemny wygląd. Ten rodzaj srebrnych ćwieków sprawia, że ​​podczas noszenia wyglądasz modnie i elegancko.

8. Duży srebrny kolczyk w nosie z dzwoneczkami:

Duży rozmiar srebrny kolczyk do nosa z dzwoneczkami

Ten rodzaj dużego srebrnego kolczyka do nosa wygląda bardzo fajnie i jest zwykle noszony przy każdej okazji lub podczas rytuałów. We wczesnych latach w Indiach tego typu duży srebrny kolczyk do nosa był noszony przez kobiety i przedstawiał kulturę i społeczeństwo, z którego się wywodzą. Teraz młode dziewczyny noszą, aby wyglądać fajnie i stylowo.

9. Srebrny kolczyk w nosie z kryształkami:

Srebrny kolczyk do nosa z kryształkami

Projekt i wykonanie kolczyków w nosie są zawsze wspaniałe. Wzory na tej srebrnej obręczy przedstawiają epokę lub konkretny obraz o ogromnym znaczeniu. Nowocześnie wyglądająca obręcz ma szeroki design, a małe kryształowe ćwieki zapewniają atrakcyjną wizję Twojego wyglądu.

Projekt i wykonanie srebrnych pierścieni do nosa są bajeczne i nadają kobiecie skwierczący i przyjemny wygląd. Srebrne pierścienie do nosa są wykonane w szerokim wzorze i wzornictwie i możesz wybrać ten według własnego gustu i wyglądu. Pierścienie w nosie dodają kobiecej twarzy uroku i urody. Srebrny kolczyk w nosie można nosić na co dzień, a także może być dobrym strojem biurowym.