Pierścień przegrody nosowej jest noszony na przegrodzie nosowej. Musisz przekłuć miękkie miejsce poniżej przegrody nosowej, aby nosić pierścienie nosowe z przegrodą nosową. Istnieje również fałszywy pierścień przegrody. Pierścień przegrodowy działa obecnie szeroko. Nawet gwiazdy nie pozostają w tyle. Jest to ustalony trend na zdobienie twarzy. Otwór w przegrodzie nie jest widoczny, chyba że nosisz pierścień. Opracowuje piękno Twojej twarzy za pomocą biżuterii do nosa. Nawet faceci noszą ten rodzaj przegrody. Pierścień nosowy z przegrodą może nawet sprawić, że będziesz wyglądać odważnie.

Najnowsze i modne wzory kolczyków do nosa z przegrodą dla kobiet:

Spójrzmy na 9 górnych kolczyków w nosie z przegrodą.

1. Prosty pierścień przegrody Hoop:

Prosty pierścień przegrody Hoop

Jest to prosty kolczyk do nosa z przegrodą. Jest stalowy i nie powoduje podrażnień skóry. Czasami prostota jest lepsza. Jest to mały pierścień z przegrodą idealny do regularnego noszenia. Jest widoczny tylko wtedy, gdy ktoś jest blisko ciebie. Wisi na twoim nozdrzu.

2. Pierścień przegrody z niebieskim kamieniem:

Pierścień przegrody z niebieskim kamieniem

Ten pierścionek z przegrodą ma wytłoczony niebieski turkusowy kamień. Po obu stronach niebieskiego kamienia znajduje się warstwa trzech stalowych kulek. Ten niebieski kamień przyciąga wzrok i przypomina twoją miłość do kamienia. Pierścionek i kula, które posiadają, są trochę grube.

3. Przegroda nosowa w kształcie podkowy:

Pierścień z przegrodą w kształcie podkowy

Jest to złoty pierścień z przegrodą i kształtem przypominającym podkowę konia. Podkowa uważana jest za szczęśliwą. Podobnie jak podkowa jest okrągła i kończy się dwoma małymi koralikami z każdej strony. Ten obszar zgrubienia pozostaje po zewnętrznej stronie, a część pierścienia wchodzi między otwór nosowy.

4. Biżuteria z przegrodą nosową w kolorze różowego złota:

Pierścionek z przegrodą z różowego złota

Ten pierścionek składa się z różowego złota i dwóch diamentów w kształcie oczu. Ten pierścień z przegrodą z różowego złota jest otwarty i utyka w okolicy nozdrzy. Wygląda na to, że diamenty śpią na pierścionku. Ten diament pozostanie wiszący na twoich górnych ustach.

5. Śliczny diamentowy pierścionek z przegrodą:

Pierścionek z ćwiekami z diamentem

Jest to czarny pierścionek z przegrodą z linią białego diamentu. W środku znajduje się jeden duży diament, a po każdej stronie linia pięciu małych diamentów. Musisz wepchnąć te czarne koraliki do nosa, aby je zbliżyć. Czarna przegroda z białym rombem to rzadkie połączenie.

6. Pierścień przegrody z czerwonym kamieniem:

Pierścień przegrody z czerwonym kamieniem

To dwa okrągłe pierścienie przegrody. Ten ładny pierścień z przegrodą ma jedno małe kółko w środku zawieszone na okrągłym czerwonym kamieniu. I jest jeden większy krążek srebrnego pierścionka połączony z małym. Wygląda to dość urzekająco na nosie i zostaje zauważone jako pierwsze.

7. Pierścień nosowy z przegrodą półksiężyca:

Pierścień przegrody półksiężyca

Ten pierścień przegrody ma kształt półksiężyca. Wewnątrz znajdują się koraliki podtrzymujące pierścionek. Ten srebrny półksiężyc wygląda niesamowicie i oszałamiająco. Jest to projekt oparty na motywach festiwalowych, takich jak Karwa Chauth lub Eid. Na tych dwóch festiwalach Księżyc ma większe znaczenie.

8. Pierścień z koralikami w nosie przegrody:

pierścienie nosowe z przegrodą

Jest to uroczy pierścionek z przegrodą z łańcuszkiem koralików. Do tego prosty złoty pierścionek połączony z łańcuszkiem z małych złotych koralików. Ten zroszony łańcuszek pozostanie jak Latkan i będzie się poruszał, gdy poruszasz twarzą. Koralikowy łańcuszek jest główną atrakcją tego pierścienia przegrody.

9. Szklany pierścień nosowy z przegrodą:

Szklany pierścień przegrody

Ten wykonany ze szkła pierścień jest wyjątkowym pierścieniem z przegrodą. Ma też jedną czarną kulkę silikonową pomiędzy. Szkło jest bezbarwne i wymaga szczególnej ostrożności podczas noszenia. Jeśli jest zepsuty, może cię zranić. W tym pierścieniu z przegrodą dostępne są również kolorowe okulary.

Pierścień nosowy przegrody nabiera tempa z dnia na dzień. Ani jedna osoba nie jest z dala od tego. Jest prosty pierścień z przegrodą, który sprawi, że będziesz wyglądać subtelnie i kolorowo, a także będziesz wyglądać odważnie. Możesz nawet zmieniać go codziennie, aby dopasować go do swojego stroju. Możesz nawet wypróbować pierścionek z przegrodą o nietypowych wzorach i uzyskać niesamowity wygląd.