Designerska biżuteria zawsze fascynowała kobiety, niezależnie od tego, czy została wykonana ze złota, srebra czy innego metalu. Przekłuwanie nosa jest uważane za ważne od czasów starożytnych, ponieważ wierzono, że ludzki szósty zmysł znajduje się tuż nad końcem nosa. Dziewczyny noszą pierścienie w nosie, ponieważ nadaje im egzotyczny i piękny wygląd i sprawia, że ​​wyglądają na kompletne. To przekonanie, że pierścienie w nosie łączą się nawet z romansem, seksualnością, płodnością i wzmacniają emocjonalne uczucia u kobiety. To jest powód, dla którego w kulturze azjatyckiej noszenie kolczyków w nosie jest ważne dla prawie każdej kobiety.

Pierścienie nosowe według projektanta:

Projektant rozważył wygląd i wzór pierścieni w nosie i nadał im nową perspektywę i wygląd. Rzućmy okiem na 9 najlepszych designerskich kolczyków do nosa.

1. Designerski pierścionek w nosie z diamentem:

Designerski pierścionek w nosie z diamentem

Najpopularniejszym rodzajem pierścionków są te diamentowe pierścienie do nosa. Projektant nadał nowy wygląd temu kolczykowi w nosie i nadając mu czarujący wygląd. Pierścień nosowy ma cztery płatki wykonane z białego złota z małymi błyszczącymi diamentami na krawędziach i pośrodku olśniewającym białym diamentem, nadając w ten sposób kobiecie elegancki i królewski wygląd.

2. 14 K Solid Gold 4-warstwowy designerski kolczyk w nosie:    

Czterowarstwowy designerski kolczyk w nosie z litego złota 14 K

Młode dziewczyny lubią eksperymentować ze swoim wyglądem za pomocą kolczyków w nosie. Ten kolczyk w nosie jest wykonany ze złota o masie 14 tys. i jest wykonany z 4 warstw, co nadaje noszącemu nowy wygląd. Ten rodzaj pierścionka podkreśla ubiór młodych i nadaje im hiphopowego wyglądu.

3. Srebrny kolczyk w nosie z niebieskim kamieniem:

Srebrny kolczyk do nosa z niebieskim kamieniem

Niektóre kobiety wolą nosić skórki na nosie, które są dość małe, ale wyglądają fascynująco, gdy są noszone. Ten rodzaj pierścionków jest dobrym wyborem, ponieważ jest wykonany ze srebra próby 925 i ma atrakcyjny niebieski szafirowy kamień, który dodaje nastoletnim dziewczynom bardziej oszałamiającego wyglądu.

4. Designerski złoty kolczyk w nosie:

Designerski złoty kolczyk do nosa

Ten rodzaj modnie wyglądającego, designerskiego pierścienia na nos w kształcie koła w y, gdy kształt wygląda wyjątkowo i nadaje nowy wygląd każdej kobiecie. Kolczyk w nosie jest wykonany ze złota i jest dobrym wyborem do noszenia na co dzień, a także dobrym noszeniem kolażu. Ten rodzaj kolczyka w nosie można połączyć z dowolnym rodzajem stroju, który nosisz.

5. Designerski grawerowany srebrny kolczyk w nosie „Om”:

Designerski grawerowany srebrny kolczyk w nosie „Om”

Wisiorki i pierścionki z grawerem „Om” były bardzo popularne, ale projektanci zaprojektowali kolczyk w nosie z wytłoczonym „Om”, dzięki czemu młode dziewczyny mają bajeczny i niepowtarzalny wygląd, gdy są noszone w każdej dziedzinie życia.

6. Designerski kolczyk w nosie z małymi kamieniami:

Designerski kolczyk do nosa z małymi kamieniami

Wiele kobiet docenia noszenie ćwieków na nosie. Tak więc ten rodzaj stylowych, designerskich ćwieków byłby dobrym wyborem. Pierścień w nosie wykonany jest ze złota i małego kolorowego kamienia w stałym, co daje genialny wygląd podczas noszenia.

7. Designerski kolczyk w nosie Kundan:

Designerski kolczyk do nosa Kundan

Ten rodzaj designerskiego pierścienia nosowego kundan nadaje kobiecie tradycyjny i elegancki wygląd podczas noszenia. Ten rodzaj kolczyków w nosie można nosić na każdą specjalną i pomyślną okazję, dzięki czemu zyskujesz elegancki wygląd.

8. Designerski kolczyk w nosie z 18-karatowego złota z dzwoneczkami:

Designerski kolczyk do nosa z dzwoneczkami ze złota 18 K

Tego typu pierścienie do nosa z litego 18-karatowego złota wyglądają bardzo rewelacyjnie i dają efektowny wygląd. Kolczyk do nosa wykonany jest w kształcie kwiatka, a pod nim zawieszone są dwa małe dzwoneczki nadające modny wygląd każdej kobiecie.

9. Projektant Pierścionek na nos z łańcuszkiem dla nowożeńców:

Designerski kolczyk do nosa z łańcuszkiem

Każda panna młoda chce wyglądać najpiękniejszą dziewczyną w dniu swojego ślubu, projektanci zaprojektowali niesamowity i tradycyjnie wyglądający kolczyk w nosie z łańcuszkiem, który można zamocować nad uszami. Pierścionek jest cichy i duży, co nadaje pannie młodej niebiański wygląd.

Designerskie pierścienie do nosa zawsze fascynują od dziesięcioleci ze względu na swoje niecodzienne wzory i całkowicie zmieniają wygląd osoby. Nos jest najbardziej widoczny i bardzo łatwo przykuwa uwagę innych, więc designerski kolczyk do nosa może całkowicie odmienić jej strój podczas noszenia do biura, kolaży lub na dowolne imprezy.