W dzisiejszych czasach kupowanie wszelkiego rodzaju biżuterii będzie bardzo priorytetowe dla modnej osoby, niezależnie od tego, czy jest to mężczyzna, czy kobieta. Dzięki szerokim dostępnym opcjom można uzyskać każdy rodzaj biżuterii, taki jak pierścionki, kolczyki, bransoletki, naszyjniki i tak dalej. Jeśli chodzi o pierścionki, możesz mieć wiele wzorów i rozmiarów, począwszy od małych pierścionków dziecięcych po obrączki ślubne. Użycie takich kamieni szlachetnych jak rubin, diament, szmaragd i szafir to najlepszy sposób na noszenie go jako pierścionka dla kobiet i mężczyzn, którzy lubili modne dodatki. Jeden bardzo popularny i modny rodzaj pierścionków obejmuje różne rodzaje i style pierścionków szmaragdowych, które są popularne od wielu lat z wielu powodów.

szmaragdowy pierścionek

Szmaragdy to drogocenne kamienie, które prawdopodobnie przyszłyby ci do głowy, gdy pomyślisz o kamieniach szlachetnych. Głęboki zielony kolor będzie po prostu niesamowicie orzeźwiający oczy widzów, a tajemniczość towarzysząca szmaragdowi jest po prostu kusząca. Są bardzo błyszczące i mogą być bardzo cenne ze względu na swój wygląd i elegancki wygląd. Możesz uzyskać wzory pierścionków szmaragdowych w wielu kształtach, takich jak okrągły, owalny, bilionowy i kwadratowy. Oczywiście, pierścionki wykonane ze szmaragdowych kamieni są często używane na wesela i zaręczyny, ponieważ tradycją pozostało dawanie szmaragdowych pierścionków z kamienia parze małżeńskiej, gdy świętują swoją szmaragdową rocznicę.

Różne rodzaje wzorów pierścionków z kamieniem szmaragdowym:

Zacznij odkrywać 15 najlepszych nowoczesnych wzorów diamentowych i złotych pierścionków ze szmaragdem na zaręczyny i inne okazje, jak poniżej.

1. Pierścionek Eternity z białego złota z diamentem i szmaragdem:

Pierścionek Eternity z białego złota z diamentami i szmaragdem

Pierścionek Eternity z białego złota z diamentami i szmaragdem z promiennymi okrągłymi diamentami i szmaragdem to błyszczący wzór, który można nosić podczas wesela, co stanowi przypomnienie o Twoim zaangażowaniu. Ten pierścionek został wykończony na wysoki połysk i może być uroczo noszony w dłoni.

2. Srebrny pierścionek ze szmaragdem ze złotem Black Hills:

Srebrny pierścionek ze szmaragdem i złotem Black Hills

Ten szmaragdowy pierścionek został pięknie zaprojektowany ze srebra i czarnego złota o okrągłym szlifie. Kamień szmaragdowy osadzony w tym pierścionku przyciągnie ludzi, aby uzyskać również liściasty wzór.

3. Złoty i srebrny majowy pierścionek z kamienia narodzin Black Hills:

Złoty i srebrny pierścionek z majowego kamienia Black Hills

Zdobycie pierścionka z birthstones będzie dość ładne, ponieważ pasuje do ich natury i charakteru. To również rodzaj tego wykonany w żywym zielonym kolorze z czarnym złotem pośrodku. Wokół niego wykonano zielone motywy liściaste z 14-karatowego złota. Prezentowanie tego swoim ukochanym będzie idealne.

4. 1/4 ct TDW Diamond Emerald Designer Ring:

1/4 ct TDW diamentowy szmaragdowy pierścionek projektanta

Dodaj idealnego stylu i piękna do swojego małżeństwa dzięki temu 1/4-ct TDW Diamond Emerald Designer Ring, ponieważ został wykonany z oszałamiającym pierścionkiem z brylantem i szmaragdem. Ten pierścionek został wykończony przez ekspertów polerowanym wykończeniem.

5. Pierścionek z owalnego zambijskiego szmaragdu z żółtego złota z diamentami:

Pierścionek z żółtego złota z owalnym szmaragdem z zambijskiego złota z diamentami

Chcesz się rozpieszczać nosząc pierścionek? W takim razie wybór tego pierścionka z owalnym szmaragdem z zambijskiego złota z diamentowymi kamieniami będzie właściwym wyborem, ponieważ rozpieszcza Cię przyciągającymi wzrok odważnymi kolorami i ponadczasowym zambijskimi cechami.

6. Pierścionek z szafirem z białego złota z rubinem i szmaragdem:

Pierścionek z szafirem z białego złota z rubinem i szmaragdem

Jest to jeden z klasycznych projektów wykonanych precyzyjnie przy użyciu kamieni rubinowych i kamieni szmaragdowych, które zakończyły się drobnym rzemiosłem i wysoce wypolerowanym wykończeniem. Noszenie tego pierścionka sprawi, że widzowie się w nich zakochają.

7. Średniowieczny szmaragdowy srebrny pierścionek:

Średniowieczny szmaragdowy srebrny pierścionek

Średniowieczny srebrny pierścionek ze szmaragdem jest interesującym, który faktycznie ma przegródkę, która otwiera się i zamyka automatycznie. Mierzy około owalny ½ “x 5/8” i może być używany podczas wesel i przyjęć. W średniowieczu służył do ukrywania silnej trucizny, którą można było wsypać do napoju niechcianej ofiary.

8. Złoty diament 10K & Zielony pierścionek ze szmaragdem:

10K Złoty Diament & Zielony pierścionek ze szmaragdem

Ten 10-karatowy złoty diament i zielony szmaragdowy pierścionek miał zestaw zielonych szmaragdów i kanałów z zestawem diamentów. Będzie to najbardziej odpowiednie noszenie podczas wesel i przyjęć.

9. Złoty pierścionek ze szmaragdem 1/3ct TDW z diamentem i owalnym szlifem dla mężczyzn:

Złoty pierścionek ze szmaragdem 1/3ct TDW z diamentem i owalnym szlifem dla mężczyzn

Osoby, które szukały szerokiego i bezszwowego wzorzystego wzoru mieszanego złotego i diamentowego pierścionka, mogą wybrać ten wyjątkowy element. Jest to atrakcyjny projekt mający centralną konstrukcję. To było gładko wypolerowane, dając idealne wykończenie.

10. Luksusowy pierścionek ze srebra próby 925 z siedmioma naturalnym szmaragdem do układania w stos:

Luksusowa 925 Sterling Silver Seven Natural Emerald Rinkę do układania w stos

Luksusowy 925 Sterling Silver Seven Natural Emerald Stackable Ring to oryginalny wzór wykonany z naturalnych szmaragdów, które są indywidualnie otoczone i zabezpieczone zestawem pazurów. To jeden z naturalnych wzorów pierścionków ze szmaragdowego złota, który podoba się wielu osobom.

11. Suzy Levian 14-karatowy pierścionek ze szmaragdem z białego złota:

Suzy Levian Pierścionek z brylantem z białego złota 14k i szmaragdem

Suzy Levian 14-karatowy pierścionek ze szmaragdem z białego złota został zaprojektowany w klasycznym stylu, który następnie został dodany wraz z oszlifowanym diamentem, aby pięknie i naturalnie zaprezentować strój noszącego.

12. Jewelonfire Szmaragdowy kamień szlachetny i pierścionek z diamentowym akcentem:

Jewelonfire Szmaragdowy kamień i diamentowy pierścionek z kwiatem z akcentem

Jewelonfire emerald Gemstone i Diamond Accent Flower Ring z pewnością dodadzą Twojemu wyglądowi uroczych szmaragdowych kamieni z bujnymi, okrągłymi diamentami umieszczonymi w centrum kwiatowej oprawy. Polerowana w prosty sposób podkreśla urodę osoby noszącej.

13. Srebrny sztuczny szmaragdowy pasjans do zaręczyn:

Srebrny sztuczny szmaragdowy pasjans na zaręczyny

Srebrny pierścionek z symulowanym szmaragdowym pasjansem rozjaśni Twój wygląd kolorem powitalnym, jeśli pasjans srebrny i imitacja rubinów, szafirów i szmaragdów. To najlepszy wybór do noszenia, ponieważ pasuje do wszystkich strojów.

14. Akcent Szmaragdowy Kwiatowy Pierścień:

Pierścionek z kwiatem ze szmaragdem z akcentem

Accent Emerald Gemstone Flower Ring będzie lśniący i delikatny, ponieważ doda koloru i wyrafinowania Twojemu stylowi i wyglądowi. Ten pierścionek był ozdobiony błyszczącymi białymi diamentami.

15. Srebrny pierścionek ze szmaragdem Dolce Giovanna:

Dolce Giovanna Srebrny pierścionek ze szmaragdem i kamieniem szlachetnym

Szmaragdowe pierścionki zaręczynowe Dolce Giovanna Sterling Silver będą dodatkiem do Twojego stroju w nowoczesny i modny sposób, dopasowując się do wszystkich strojów. Możesz to nosić, łącząc z innymi projektami biżuterii, które sprawią, że będziesz piękniejsza.

Pierścionki ze szmaragdem są bardzo poszukiwane, ponieważ są bardzo popularne wśród wielu ludzi na całym świecie. Podstawowym i głównym powodem popularności pierścionków ze szmaragdem jest to, że prezentują klasyczny, stylowy, modny i bogaty wygląd, a także są kamieniem szlachetnym, ponieważ występują rzadko na świecie. Tylko nieliczne szmaragdy są naturalnie dostępne bez niedoskonałości. Dlatego należy je dobrze traktować, mocząc je we wszystkich olejach syntetycznych lub oleju cedrowym. Szmaragdowe pierścionki dla mężczyzn mogą być wykonane z metali takich jak złoto, srebro i platyna, ponieważ będą idealnie pasować do koloru szmaragdowego kamienia.

Pierścionki ze szmaragdem będą pasować do każdego rodzaju skóry, od białej, jasnej po oliwkową, a nawet ciemną. Przedział cenowy tych pierścionków ze szmaragdem będzie zależał od rodzaju użytego metalu, wielkości kamienia i liczby kamieni. Jeśli chcesz postawić na stylowy i prosty, a jednocześnie elegancki pierścionek, możesz zdecydować się na pierścionek z brylantem ze szmaragdem, który doda urody. Z użyciem tych szmaragdowych pierścieni należy obchodzić się z najwyższą ostrożnością, ponieważ kamień ten może niekorzystnie tracić swój wygląd, gdy jest wystawiony na działanie wysokiej temperatury i jasnego światła słonecznego. Niezależnie od tego, jaki projekt wybierzesz, wybierz najlepszy wybór.