Trend noszenia złotego pierścionka już nie istnieje, w tej nowoczesnej epoce panie uwielbiają nosić, który nie jest w żółtym kolorze, wtedy pojawia się wybór noszenia srebra, białego złota i platyny. tańszy niż platyna, ale platyna dodaje urody i wdzięku, gdy nosi się ją na palcach jako pierścionek, ze względu na subtelny wygląd i dumę, która pojawia się po noszeniu najszlachetniejszego metalu.

Aby uzyskać krótką wiedzę na temat platyny jako pierścionka, który ma inny wzór i wzór.

Pierścionki dla par w platyny:

Oto 15 najlepszych wymienionych pierścionków platynowych, które przydadzą się kobietom do wyboru jako pierścionek dla par, a także dla mężczyzn.

1. Zwykłe platynowe pierścionki dla par:

Platynowe pierścionki dla par

Prosty, ale unowocześniony pierścionek dla pary mógłby być zdecydowanie zwykłym pierścionkiem z platyny, w którym nie ma wzoru na pierścionkach ani żadnego rodzaju kamienia. Pary, które lubią subtelny pierścionek, który nie rzuca blasku to idealny wybór.

2. Zaprojektowane platynowe pierścionki dla par:

Zaprojektowany platynowy pierścionek

W przedniej i wewnętrznej części pierścionka można zaprojektować prosty pierścionek z platyny, łącząc kamienie. Projekt można dostosować jak pierścionki z sercami, co jest kontynuacją projektu widocznego na męskich i żeńskich pierścieniach zespołu.

3. Zwykły platynowy pierścionek – środek diamentowy kamień:

Zwykły platynowy pierścionek - środek diamentowy kamień

Jak pary mogą zapomnieć o brylantach, które są najcenniejsze i najbardziej eleganckie w połączeniu z platyną. Pierścionek składa się z centralnego diamentu, który można oszlifować szmaragdem, o szlifie książęcym, który jest umieszczony na zwykłym platynowym pierścionku.

4. Zaprojektowane platynowe pierścienie-pojedynczy środek diamentowy kamień:

Zaprojektowany platynowy pierścionek-pojedynczy środek diamentowy kamień

Zamiast chodzić na zwykły pierścionek z diamentem, zaprojektowany pierścionek z platyny, który może być równoległymi liniami, motywami kwiatowymi lub wzorem kupidyna widocznym na przedniej części pierścionka, który jest połączony z centralnym kamieniem diamentowym Halo lub dla kobiety z książętami kamień i dla niego diament w pasjansie w centrum.

5. Rzeźbione pierścionki dla par w platyny:

Rzeźbiony platynowy pierścionek dla pary

Konstrukcja rzeźbionego pierścionka z platyny jest modna wśród młodych par, jest to lekki pierścionek z rzeźbionej platyny do formy zamiast zwykłego paska pierścienia. Pierścionek męski i żeński mają ten sam wzór, który również pokazuje ich podobne poglądy między sobą.

6. Platynowe pierścienie z zamkiem i kluczem:

Platynowy pierścionek dla pary z zamkiem i kluczem

Ten wzór pierścienia można również nazwać udramatyzowanym pierścieniem wzorzystym. W tym projekcie projekt zamka jest dla Niej, a projekt zamka jest zdecydowanie płci męskiej. Ten projekt może być jednym ze sposobów wyrażenia, że ​​para jest dla siebie stworzona. Ten zaprojektowany jest inspirowany zaprojektowanym z francuskiej sztuki.

7. Wiersz Diamonds-Platinum Couple Rings:

Pierścionek dla pary z brylantami i platynową ozdobą

Pary, które lubią diamenty i chcą, aby łączyły się z platyną, to ten rodzaj wzoru to właściwy wybór. W tym projekcie średnica męskiego pierścionka wynosi około 3 mm do 4 mm, a diamenty są ułożone w linii prostej, ten sam wzór jest również dla niej, ale średnica jest mniejsza około 2 mm.

8. Matowe wykończenie – platynowe pierścienie parowe:

Matowe wykończenie - Platynowy Pierścień ParyAby zredukować lśniący i błyszczący efekt szlachetnego metalu i nadać pierścionkowi subtelny wygląd, odpowiedni jest matowy pierścionek. Ludzie, którzy szukają niezbyt błyszczącego pierścionka, to jest pierścionek, którego powinni szukać.

9. Pary Platynowo-różowo-złoty pierścionek dla par:

Platynowo-różowozłoty pierścionek dla par

Różowe złoto zwane także rosyjskim złotem jest stopem miedzi i złota. To różowe złoto można łączyć z platyną, co daje dobrą kombinację kolorów, a gdy ta kombinacja zostanie użyta jako pierścionek, będzie to najlepszy wybór jako pierścionek zaręczynowy, który będzie kolorowym wydarzeniem.

10. Klasyczne pierścionki dla par Platinum:

Klasyczny platynowy pierścionek dla par 10

W klasycznym platynowym pierścionku o matowym wykończeniu spójrz na środek pierścionka z błyszczącym wyglądem na rogach pierścionka. Taka konstrukcja jest używana do obu pierścionków, jedyną różnicą będzie średnica pierścionków dla Niego i Niego.

11. Matowe wykończenie platynowe – teksturowany pierścień roboczy:

Matowe Wykończenie Platyna -Praca z fakturą Para Pierścionek

Teksturowany obrobiony pierścionek na platynowym pierścionku sprawia, że ​​pierścionek jest tak piękny, że para na pewno się w nim zakocha. Teksturowany wzór może być odciskami palców na środku pierścionka z pojedynczą kombinacją diamentów lub wzór miejski może sprawić, że pierścionek będzie się bardziej różnić od innych pierścionków platynowych.

12. Rowkowane platynowe pierścienie para:

Rowkowany platynowy pierścionek dla pary

Dla osób lubiących różnorodność i niepowtarzalność, ryflowany pierścionek z platyny będzie trafnym wyborem. Jedna strona pierścionka ma efekt młotkowanej platyny, a druga strona pierścionka ma matowy efekt, co daje oszałamiający wygląd. Ten rodzaj pierścienia musi być dobrze utrzymany przez regularne czyszczenie.

13. Pierścionki dla par Infinity Design w platyny:

Platynowy pierścionek dla par z nieskończonością

Najbardziej lubiany zaprojektowany przez młodzież i pary w średnim wieku. Ten projekt symbolu ósemki bocznych dróg, nieskończoności, wydobywa jedność na wieczność. Najbardziej romantyczny sposób wyrażania nieskończonej miłości.

14. Zygzakowate wzorzyste platynowe pierścienie parowe:

Platynowy pierścionek dla par z zygzakowatym wzorem

Ten projekt wzoru Zig Zag to zmodernizowany projekt, który jest powszechnie wybierany jako pierścionek zaręczynowy przez młodzież. W typie pierścionków na przedniej stronie pierścionka widoczny jest wzór zygzakowaty. Pierścionek może być gładki lub łączony z brylantami.

15. Nazwij wytłoczony pierścień platynowy pary:

Wytłoczona para Platynowy pierścionek

Wyryty imieniem wzór w poprzednich latach był wykonany ze złota. Ostatnia era zmieniła się ze złotej na platynową. Nazwiska pary są wygrawerowane, jak wymieniono w dniu zaręczyn. Jest uważany za najbardziej romantyczny sposób wyrażania uczuć do siebie nawzajem.

Bardzo ważną rolę odgrywa również dobór odpowiedniego rodzaju platyny, pierścionek noszony podczas zaręczyn jest preferowany do noszenia lub zachowania na całe życie. Po to, aby nosić przez wiele lat stopień czystości i znak rozpoznawczy, o którym będzie mowa po wewnętrznej stronie pierścionka. Stop użyty do wykonania pierścionka i jakość dłoni, jeśli ktoś chce mieć teksturowaną pracę lub zaprojektowany pierścionek. Wreszcie wybór odpowiedniego pierścionka, który dobrze komponuje się z jego palcem, kształt i wzór, który odgrywa kluczową rolę.