Pierścień jest wokół obrączki, zwykle metalowej, noszonej jako ozdoba biżuteryjna wokół palca. Pierścienie są częściej wykonane z metalu, ale mogą być również wykonane z dowolnego materiału; metal, plastik, kamień, drewno, kość, szkło lub kamień szlachetny. Podkreślają piękno dłoni. Srebro było używane jako metal szlachetny. Jest używany w wielu aplikacjach innych niż waluta.

srebrne pierścionki

Jest to piękny, lśniący biały metal i jest używany do wyrobu biżuterii. Srebrne pierścionki wyglądają pięknie. Noszą je zarówno mężczyzna, jak i kobieta. Był to jeden z najpopularniejszych metali na obrączki do połowy XIX wieku, ale teraz wrócił do mody.

Proste wzory biżuterii ze srebrnymi pierścionkami ze zdjęciami:

Istnieje wiele wzorów srebrnych pierścionków, które po ozdobieniu sprawią, że osoba nosząca będzie wyglądać wyjątkowo.

1. Srebrny pierścionek z kryształowym kwiatem:

Srebrny pierścionek z kryształowym kwiatem

Kwiatowy wzór jest powszechny, ale ten kryształowy srebrny pierścionek z kwiatami został zaprojektowany w wyjątkowy sposób. Ma trzy kwiaty w różnych kolorach: żółtym, różowym i fioletowym. Umieszczone są na różnych pętlach, dzięki czemu jest to duży pierścionek, który jest piękny. Ma nawet diamenty na pierścionku, co sprawia, że ​​promienieje. Ten kolorowy srebrny pierścionek dla pań można nosić na każdym stroju, a dodatkowo można go zestawić z trzema kolorami stroju.

2. Rozłożysty liść srebrny pierścionek dla dziewczynek:

Srebrny pierścionek w kształcie liścia dla dziewczynek

Jest to niezrównany srebrny pierścionek, który jest jednym z jego rodzajów. Srebrny pierścień rozpościerający liście pokryje jedną trzecią palca; jest to duży pierścionek i jest precyzyjnie zaprojektowaną srebrną obrączką. Posiada jedną pętlę pośrodku i rozgałęzione liście po obu stronach. Liście są wypełnione diamentami, które błyszczą. Z pewnością będzie wyglądać uroczo na dłoni panny młodej.

3. Bardzo wyjątkowy srebrny pierścionek z koroną dla kobiet:

Bardzo wyjątkowy srebrny pierścionek z koroną dla kobiet

Ten srebrny pierścionek w kształcie korony może sprawić, że nosząca poczuje się jak królowa. Posiada błyszczące diamenty na koronie, które wyglądają elegancko. Może być podarowany przez mężczyznę jej kobietom, aby poczuła się wyjątkowo.

4. Kolor na srebrnym pierścieniu:

Kolor na srebrnym pierścieniu

Ten wielokolorowy srebrny damski pierścionek ma duży fioletowy kamień na górze. Kolory na pierścionku nie są rozproszone, ale pięknie w nim oprawione. Pierścionek nie ma skomplikowanych wzorów, ale w tych kolorach wygląda wspaniale. Najlepsze w tym jest to, że pasuje do każdego kolorowego stroju. Będzie fajnie wyglądać na nastolatkach.

5. Key and Lock Zwykłe srebrne pierścionki dla par:

Zwykłe srebrne pierścionki na klucz i zamek dla par

To są srebrne pierścionki dla par. Klucz wykonał duży pierścionek dla „On” i mały pierścionek z zamkiem dla „Ona”. Odróżniają się od innych misternie wykonanych pierścionków. To najlepsze srebrne pierścionki dla par, aby wyrazić swoje uczucia i pokazać innym, że jest tylko jeden do tego zamka.

6. Srebrny pierścionek z kokardą:

Srebrny pierścionek z kokardą

Ta kokarda nie jest przeznaczona do garnituru, ale do palców. Ten srebrny pierścionek w kształcie łuku to duży pierścionek, który jest wspaniały. Ma wypukłe jak małe struktury wokół diamentów, które sprawiają, że wygląda pięknie. Ten srebrny pierścionek w kształcie łuku jest tak duży, że wyrównuje również boczny palec.

7. Srebrny pierścień z białej i czarnej perły:

Srebrny pierścionek z biało-czarną perłą

Perły nadają królewski wygląd, a gdy czerń i biel są skupione razem, dodają królewskiego wyglądu. Wygląda elegancko. Ten srebrny pierścionek z grona pereł jest jednym z nich i doda elegancji Twojemu stylowi.

8. Prace artystyczne Wzory srebrnych pierścionków dla par:

Dzieła artystyczne Srebrne Pierścionki Wzory dla Par

Ten srebrny pierścionek z dziełami sztuki jest najlepszym pierścionkiem dla par, aby złożyć obietnice miłosne. Ma dwa pierścienie połączone razem, pokazujące, że mężczyzna oddaje swoje serce kobiecie. Zabawne, ale super stylowe srebrne pierścionki.

9. Retro srebrny pierścionek projekt:

Retro srebrny pierścionek projekt

Ten pierścionek ma różę na wierzchu w stylu retro. Kwiat róży jest czarny ze srebrnym zarysem. Jest dobrze zaprojektowany, aby zapewnić doskonały, pełen wdzięku wygląd. Noszenie tego pierścionka na czarnym stroju sprawi, że użytkownik będzie wyglądał szykownie.

10. damski srebrny pierścionek z czarnym kamieniem:

damski srebrny pierścionek z czarnym kamieniem

Czarny, królewski kolor jest przymocowany do tego srebrnego pierścionka. Ma bardzo odważny wygląd z dużym czarnym kamieniem pośrodku i pięknymi czarnymi wzorami na spiralnej strukturze pierścionka.

11. Krzyżowe srebrne pierścionki dla mężczyzn i kobiet:

Krzyżowe srebrne pierścionki dla mężczyzn i kobiet

Srebrne pierścionki z krzyżem mogą służyć jako obrączka ślubna, okazując wiarę w siebie i w boga. Srebrny pierścionek z czarnym krzyżem jest dla mężczyzny, który wygląda super stylowo, a brzoskwiniowy pierścionek dla kobiety, która wygląda ładnie.

12. Projekt złotego srebrnego pierścionka:

Złoty srebrny pierścionek projekt

Zarówno złoto, jak i srebro to metale szlachetne, a gdy są ze sobą połączone i wtedy nie ma do nich porównania, dają modny wygląd. Ten złoty srebrny pierścionek ma po prostu przeplatane ze sobą pętle, co jest atrakcyjne.

13. Srebrny pierścionek z kwiatami i liśćmi:

Srebrny pierścionek z kwiatami i liśćmi

Jest to unikatowy srebrny pierścionek z kwiatami i liśćmi. Zazwyczaj pierścionki są otwarte na dole, ale ten pierścionek ma u góry przestrzeń z kwiatem i liściem osadzonym w diamentach. Zakryje przestrzeń między bocznymi palcami i będzie wyglądać niesamowicie.

14. King and Queen Silver Rings na ślub:

Król i królowa srebrne pierścionki na ślub

Ten srebrny pierścionek jest bardzo ładny. Sprawi, że poczujesz się jak król i królowa. Obydwa pierścionki mają kształt korony, ale męski pierścionek jest ze zwykłego srebra, a damski ma diamenty i czerwone kamienie, co wygląda ładnie. Król i królowa mogą chodzić razem, okazując sobie nawzajem ogromną miłość.

15. Srebrny pierścionek w stylu vintage:

Srebrny pierścionek w stylu vintage

Ten antyczny srebrny pierścionek jest pięknie wykonany. Posiada niepowtarzalne wzory. Ma blask, wewnętrzny blask i blask. Będzie wyglądać wspaniale na pannie młodej.

Srebro jest zwykle uważane za niższe niż złoto i platyna, ale nie mniej. Pierścionki mają brylanty, kamienie, które rozbłysły białym metalem co sprawia, że ​​wyglądają uroczo. Srebrny pierścionek ma swój urok i jest noszony zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Istnieją specjalne projekty srebrnych pierścionków dla par ślubnych. Srebrny pierścionek można bez problemu nosić nawet na formalnych strojach, bez obaw, że może wyglądać odlotowo.