Dobre rzeczy są zawsze w małej paczce, a to zdanie wydaje się całkiem poprawne, jeśli chodzi o pierścionek z pasjansem. Pierścionek z brylantem pasjans był preferowany do pierścionków zaręczynowych od wielu lat; zwłaszcza designerskie pierścionki z brylantami w pasjansa są bardzo popularne zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Oszałamiające pierścionki pasjansowe wymagają tylko kamienia pasjansa z diamentem osadzonym w środku pierścionka.

popularne-diamentowe-pasjanse-dla-mężczyzn-i-kobiet

Solitaire Diamond Ring Wzory:

Pierścionek z pasjansem doskonale podkreśla urok i elegancję osoby noszącej. Jest tak wiele wzorów dostępnych w pierścionkach pasjansowych, ale tutaj mamy listę 15 najlepszych wzorów diamentowych pierścionków pasjansowych do wyboru. Rzućmy okiem na szybkie.

1. Projekt pierścionka z brylantem w kształcie serca:

Pierścionek z pasjansem w kształcie serca

Pasjans w kształcie serca to najlepszy sposób na wyrażenie miłości i przywiązania do ukochanej osoby. Posiadanie pasjansa w kształcie serca na twoim pierścionku może być symbolem twojej głębokiej miłości. Jeśli znalazłeś kogoś wyjątkowego w swoim życiu, komu oddałeś swoje serce, ten pasjans w kształcie serca może być dla niego idealny.

2. Platynowy pierścionek z pasjansem dla mężczyzn i kobiet:

Platynowy pierścionek z pasjansem dla mężczyzn i kobiet

Dodaj pasjansa o królewskim charakterze platyny. Platynowe pierścionki z pasjansem są szeroko stosowane w pierścionkach zaręczynowych z pasjansem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Środkowy diament pasjansa idealnie osadzony na szczycie platyny sprawia, że ​​w każdym przypadku przyciągasz wzrok.

3. Pierścionek z żółtego złota z diamentem pasjansa:

Pierścionek z żółtego złota z diamentem w pasjansie

Złoty pierścionek ma swoje znaczenie, jeśli chodzi o pierścionki. Noszenie złotego pierścionka może dodać elegancji i uroku osobowości użytkownika. Dodanie diamentowego pasjansa do złotego pierścionka może dopełnić cały wygląd pierścionka. Ten pierścionek z brylantem z żółtego złota będzie idealnym wyborem dla męskich pierścionków w pasjansie.

4. Pierścień z perłowym pasjansem:

Pierścionek z perłowym pasjansem

Chcesz dodać klasyczny akcent do swojej solidarności ze wsparciem pierścionka, możesz wybrać ten pierścionek z perłą w pasjansie. Małe kamienie pasjansa są wysadzane wokół perłowego kamienia szlachetnego, co podkreśla piękno pierścionka, a także osobowość użytkownika. Tak więc, jeśli masz ochotę przygotować się do swojego klasycznego stylu, wybierz dla siebie pierścionek z perłą w pasjansie.

5. Kwadratowy pierścień pasjansa:

Pierścionek z pasjansem w kształcie kwadratu

Pierścionek z brylantem w kształcie kwadratu nigdy nie wychodzi z mody. Duży, kwadratowy pasjans ma moc przyciągania uwagi ludzi do Twojego dużego diamentu. Kwadratowy pierścionek z pasjansem może dodać bogatego uroku Twojemu stylowi.

6. Pierścień pasjansa w kształcie owalu w kolorze platyny:

Owalny pierścionek w kształcie pasjansa z platyny

Owalny pierścionek w kształcie pasjansa jest powszechnie znanym wzorem w kategorii pierścionków z brylantem. Nadanie sobie królewskiego wyglądu tym owalnym pasjansem będzie świetnym pomysłem na każdą okazję. Ten owalny pierścionek pasjans może być noszony również przez mężczyzn i kobiety.

7. Filigranowy pierścień pasjansa do zaręczyn:

Filigranowy Solitaire Pierścionek zaręczynowy

Filigranowe pierścionki są uważane za tradycyjne pierścionki, ale dodanie diamentowego pasjansa do filigranowego designerskiego pierścionka może nadać etniczny i tradycyjny wygląd. więc jeśli kiedykolwiek będziesz chciał wyglądać tradycyjnie, noszenie tego filigranowego pierścionka na pewno Ci pomoże.

8. Prosty i kolorowy pierścień pasjansa:

Prosty i kolorowy pierścionek z pasjansem

Czas poeksperymentować z kolorem przezroczystego pasjansa, a tutaj przedstawiamy dla Ciebie kolorowy pierścionek z pasjansem. Kamień pasjansa w kolorze szampana jest wyjątkowy w swoim własnym stylu.

9. Pierścionki z pasjansem ze szmaragdem dla mężczyzn:

Pierścionki z pasjansem ze szmaragdem dla mężczyzn

Szmaragdowe diamentowe pierścionki pasjansowe są bardzo popularne wśród mężczyzn. Noszenie szmaragdowego pierścionka w pasjansa z podwójnymi cholewkami może doskonale odzwierciedlać śmiałość Twojego stylu. Ten pierścionek ze szmaragdem o wysokim połysku może być idealnym pierścionkiem w pasjansa dla mężczyzn.

10. Męski pierścionek z koralikami w pasjansie:

Męski pierścionek z koralikami w pasjansie

Sprawmy, aby cały projektant struktury pierścionka, a pierścionek z koralikami doskonale uwydatniał to stwierdzenie. Krawędzie pierścionków są pięknie zaprojektowane z małymi koralikami w kształcie serca mogą być najlepszym pierścionkiem zaręczynowym w pasjansie dla mężczyzn.

11. Pave Solitaire Ring:

Pave Solitaire Ring

Pierścionek pave Solitaire skutecznie podkreśla środkowy kamienny pop, który dodaje dodatkowego blasku Twojej osobowości. Więc daj sobie dodatkową iskrę dzięki temu pięknemu pierścionkowi w pasjansa Pave.

12. Pierścień Halo Solitaire na ślub:

Pierścionek Halo Solitaire na ślub

Pierścień pasjansa z aureolą ma oszałamiający kamień środkowy, który jest otoczony małymi kamieniami pasjansa, które sprawiają, że środkowy kamień wydaje się większy. Tak więc, jeśli chcesz zwrócić uwagę ludzi na swój środkowy kamień, ten pierścionek z pasjansem może być dla Ciebie najlepszym wyborem.

13. Zestaw pierścieni z diamentowym pasjansem:

Bezel Zestaw Diamentowy Pasjans Pierścionek

Pierścień pasjansa bezel jest bardzo znanym ustawieniem pierścionka ze względu na nowoczesny i wyrafinowany wygląd. Cienki metal szczelnie otacza pasjansa, dzięki czemu zawsze pasuje do Twojego aktywnego stylu życia. Jeśli chcesz nosić pierścionek w pasjansie jako ozdobę do codziennego noszenia, musisz wybrać pasjansa z ustawieniem ramki.

14. Ustawienie pasjansa w barze:

Ustawienie pasjansa w barze

W ustawieniu baru znajduje się wiele kamieni, a każdy kamień jest idealnie oddzielony prętami metalu. Noszenie pasjansa na każdą okazję może wyróżnić się z tłumu.

15. Pierścionek zaręczynowy Solitaire Cathedral:

Pierścionek zaręczynowy Solitaire Cathedral

Pierścionek katedralny pasjans jest jednym z najbardziej klasycznych i eleganckich pierścionków zaręczynowych. Diamentowy pasjans w katedrze unosił wysoko nad tobą palec, który jest wystarczająco silny, aby przyciągnąć wzrok każdego do twojego palca.

Tutaj mamy wszystkie wzory pierścionków pasjansowych od prostych po modne. Możesz wybrać prosty pierścionek z pasjansem dla swojego lub ukochanej osoby, ponieważ czasami najprostsze stwierdzenie może być silniejsze, aby wyrazić swoje uczucia. Pierścionki Diamond Solitaire są ponadczasowymi ozdobami jubilerskimi i niezależnie od okazji, zawsze nadają użytkownikowi pełny wygląd.

Mam nadzieję, że podobały Ci się wszystkie projekty pierścionków pasjansowych, a teraz możesz łatwo wybrać jeden dla siebie. Obiecujemy, że nasze najlepsze wybory pierścionków są w stanie wydobyć diament na Twoim palcu.