Pierścionki z obietnicami noszą pary, które poświęcają się sobie na nadchodzące lata swojego życia. Głównym powodem noszenia pierścionków przyrzeczenia jest to, że chłopak i dziewczyna wchodzą w interakcję, będąc sobie wiernymi od tej pory. Ciągłe noszenie pierścionka obietnicy zawsze będzie przypominać im o prawdziwej miłości, którą obdarzają się nawzajem. Mężczyźni i kobiety wymieniają się obrączkami i obiecują, że się poślubią, nie jest to obowiązkowe, ale zobowiązanie do życia wiecznego dla siebie nawzajem do wieczności.

pierścienie obietnicy

Niektóre pary noszą nawet pierścienie obietnicy nawet po ślubie jako symbol miłości, którą mają dla swojego partnera. Piękna koncepcja wymiany pierścionków obietnicy przynosi nowy przepływ miłości między kochankami. Dotyk pierścionków obietnicy noszonych na palcach sprawia, że ​​czują jedność, miłość i zaufanie, jakimi się obdarzają.

Piękne wzory pierścionków obietnicy dla niego i dla niej:

Oto lista 15 pasujących pierścionków obietnicy dla chłopaka i dziewczyny, z których możesz wybrać.

1. Proste Pierścionki Obietnicy dla Par:

Proste pierścionki z obietnicą dla par

Prawdziwi kochankowie nie muszą podkreślać wysiłków podejmowanych, by być razem. Wybrane pierścienie obietnicy mogą być najprostsze. Prosta złota lub srebrna obrączka może dać ci idealną, uroczą obietnicę. Pary mogą sprawić, że ich pierścionek obietnicy będzie prosty, bogaty i czysty, wymieniając czyste złote lub srebrne zwykłe pierścionki, które pokazują prostotę i czystość również w ich miłości.

2. Nazwy grawerowanych pierścieni obietnicy dla kochanków:

Imiona Grawerowane Pierścionki Obietnicy dla Kochanków

Miłośnicy uważają, że noszenie imienia swojej miłości na pierścionkach obietnic jest bardziej romantyczne. Spersonalizowane pierścionki obietnicy są wykonane w kontekście imienia kochanka. Pary wygrawerują imię swoich kochanków na pierścionkach i noszą pierścionki z imionami na palcach. Sama myśl o imionach wygrawerowanych na pierścionkach obietnicy sprawia, że ​​czują się wobec siebie zaangażowani i pokazują światu swoje zaangażowanie.

3. Pasujące do serca pierścienie obietnicy:

Pasujące pierścienie obietnicy serca

Prawdziwi kochankowie są stworzeni, gdy ich serca łączą się w jedno, gdy ich serca biją w różnych ciałach, ale ze względu na siebie. Podobnie niesamowita myśl o rozszczepieniu półserc w pierścieniach zarówno mężczyzny, jak i kobiety. Kiedy oba pierścienie łączą się, tworzą jedno całe serce. Obietnica kryjąca się za tak uroczą myślą jest jasna, że ​​obiecano sobie nawzajem, że pewnego dnia dwa serca będą jednym na wieczność.

4. Blokujące pierścienie obietnicy kochanków:

Blokujące Pierścionki Obietnicy Miłośników

Blokujące się pierścionki obietnicy to jeden z wzorów, które miłośnicy wybierają, aby złożyć obietnicę swojej miłości. Znaczenie zazębiającego się projektu pierścionków polega na tym, że miłość pary zostanie również zablokowana w dniu, który wkrótce nadejdzie. Obietnica spotkania pewnego dnia jest złożona z zazębiającymi się pierścieniami obietnicy.

5. Pierścienie obietnicy z podwójnym węzłem:

Pierścionki z podwójnym węzłem

Zakochany węzeł przypomina węzeł miłości ze sobą. Obietnica, która jest silna jak ciasny węzeł. Węzeł, który pozostaje na zawsze zawiązany. Pierścienie węzłowe mogą być wykonane z dowolnego stopu, niezależnie od tego, czy jest to złoto, srebro czy platyna. Miłośnicy wolą platynę dla mężczyzn i różowe złoto dla pani dla bogatego akcentu od prostego wyglądu.

6. Pierścienie obietnicy dla par cesarza:

Pierścienie obietnicy dla par cesarskich

Pary, które traktują się nawzajem jak król i królowa swoich serc, z pewnością pokochałyby koncepcję pierścieni z koroną, aby złożyć swoje pierścienie obietnicy. Zestaw par pierścieni królowej i korony króla jest wymieniany przez pary z obietnicą uczynienia jej królową i uczynienia go królem w przyszłości.

7. Pierścionki obietnicy odcisków palców dla par:

Pierścionki z obietnicą odcisków palców dla par

Obietnice złożone za pomocą odcisków palców są pewną obietnicą składaną przez kochanków. Pary wolą grawerować odciski palców na stopie pierścieni wykonanych z. Odciski palców są pobierane głęboko na pierścieniach, dzięki czemu nadają głębi odciskowi. Odciski palców pokazują światu więcej miłości i wiary między parami.

8. Pierścionki obietnicy dla mężczyzn:

Pierścionki obietnicy dla mężczyzn

Składanie obietnic poprzez wymianę pierścionków to wyjątkowy sposób wyrażania miłości. Dostępne są odmiany obiecujących pierścionków. Kobiety najlepiej wybierają męskie projekty strojów, aby ich partnerzy płci męskiej pokochali ich wybór. Gruby pasek z pierścionkami zawsze dobrze pasuje na męskie palce.

9. Czarny męski pierścionek z obietnicą wolframu:

Czarny męski pierścionek z wolframem

Wszechstronny metal, jakim są metalowe pierścienie z wolframu, są specjalnie zaprojektowane do męskiego stroju. Wolfram można wykonać w pierścienie w kolorze czarnym, szarym lub srebrnym. Metal jest twardy i ciężki, dzięki czemu jest również wytrzymały. Jest odporny na zarysowania, ale upadek może się złamać. Dla tych, którzy uwielbiają być w wyścigu mody, pokochają nowy wygląd pierścionków obietnicy.

10. Piękny pierścionek z obietnicą dla niej:

Piękny pierścionek obietnicy dla niej

Delikatny i piękny pierścionek obietnicy można zaprojektować z pięknym pierścionkiem z klamrą wykonanym z białego złota lub srebra. Prostota uroczego pierścionka zawsze będzie kochana przez twoją panią.

11. Diamentowy pierścionek z obietnicą dla dziewczyny:

Pierścionek z brylantem dla dziewczyny

Diamenty są zawsze obietnicą na całe życie. Nabijany w pierścionki noszone przez kochanków tworzy trwały związek. Kolorowy diament pięknie prezentuje się na palcach dziewczynki. Piękne różowe i niebieskie diamenty w kształcie serca wyglądają ładnie z nutą obietnicy złożonej przez twojego kochanka.

12. Pierścionek z obietnicą dla chłopaka:

Pierścionek z kamieniem szlachetnym dla chłopaka

Pierścionki dla mężczyzn z kamieni szlachetnych są preferowane do spersonalizowanych pierścionków obietnic przez pary. Mężczyźni szczególnie lubią nosić wzory z kamieni szlachetnych w pierścionkach. Duży wzór, który daje kamień szlachetny, wygląda męsko na męskich palcach.

13. Pierścionki z zamkami i kluczami:

Pierścionki z zamkami i kluczami

Obiecujące pierścienie z zamkiem i kluczem są bardzo modne i stanowią kreatywny sposób na składanie obietnic. Pierścionki są wykonane w stylu klucza i zamka dla mężczyzny i damy najlepiej dla każdego.

14. Pierścień obietnicy miłości nieskończoności:

Pierścień obietnicy miłości nieskończoności

Wzór miłości nieskończoności pierścieni obietnicy jest również widoczny w słowach zapisanych pierścieni. Para wybiera sobie pisanie miłości, obietnicy, imion i robi pierścienie z tych listów.

15. Dopasowanie Obiecujących Pierścieni:

Pasujące Obiecujące Pierścionki

Dopasowane pierścienie obietnicy są również widoczne z pytaniami i odpowiedziami, w których jeden pierścień prosi o obietnicę, a drugi składa obietnicę. Pierścionek napisany na nim OK, obiecuje sobie nawzajem, że miłość jest relacją na całe życie.

Pierścionek może mieć dowolny kształt i rozmiar, może być ze złota, platyny, tytanu lub cyrkonu, a może być po prostu kawałkiem taniego metalu, powód noszenia pierścionków jest bardziej wartościowy. Obietnice złożone podczas noszenia pierścionków mają znaczenie wystarczająco szerokie niż wartość metalu, z którego wykonane są pierścionki. Kochankowie nie potrzebują tradycji, których należy przestrzegać podczas wymiany pierścieni obietnicy; wymieniają pierścienie obietnicy właśnie wtedy, gdy czują, że są stworzeni i że będą dla nich żyć wiecznie. Obietnice składane są z serca i trzymane z serca, a nie pierścionkami czy jakimkolwiek obiektywnym materiałem.