Pierścionki na palce były ważną biżuterią dla zamężnych kobiet. Jest to rytuał w indyjskiej, a przede wszystkim hinduskiej kulturze, aby podarować pierścienie na palce, popularnie zwane Buchwald, nowo poślubionym pannom młodym od jej rodziców. Podarowany w srebrze pannie młodej przynosi szczęście, miłość i błogosławieństwo dla lepszego życia od rodziców. Pierścień toe jest szeroko noszony w drugim palcu, który przechodzi przez macicę i dociera do serca. W ten sposób pierścień u nogi wzmacnia macicę, omijając krew z serca. Ale z czasem wzory pierścieni na palce również zmieniły się z klasycznych na modne.

wzory pierścieni toe

Różne i najnowsze modele pierścieni na palce (Mettelu) dla indyjskich kobiet:

Rzućmy okiem na 15 najlepszych pierścionków na palce w kolorze srebrnym i złotym, wybranych przez kobiety.

1. Prosty złoty pierścionek na palec u nogi:

prosta-złota-nitka-pierścień-palce

Prosto wyglądający pierścionek na palec u nogi wykonany ze złota nadaje uproszczony wygląd regularnemu nosicielowi. Wzór metti składa się z czterech złotych pasm, które nadają palcom wyrafinowany wygląd. Projekt oznacza płodność, wzrost i niemoralność. Plemienne projekty inspirują taki projekt.

2. Pierścienie na palce w kształcie fali do noszenia na co dzień:

Pierścienie na palce w kształcie fali do noszenia na co dzień

Inspirowany naturą obraz w kształcie pierścienia na palce to wzór fali. Złoty pierścionek ma kształt fali na oceanie. To klasyczny fason do regularnego noszenia na każdym stroju. Projekt symbolizuje siłę, miłość, moc, tajemnicę itp.

3. Srebrny pierścionek na palec z diamentem:

Srebrny pierścionek na palec z diamentem

Pierścionek na palec u nogi wykonany ze srebra próby 925 i brylantów nadaje lśniący i cudowny wygląd na specjalne okazje. Projekt jest wykonany ze srebra próby 925, a diamenty są na nim wysadzane, aby uzyskać atrakcyjny wygląd. Pierścień ma regulowaną konstrukcję, która pasuje do każdego palca.

4. Pierścionek na palec u nogi z kamieniem szlachetnym i znaczenie:

Pierścionek na palec u nogi z kamieniem szlachetnym i znaczenie

Szukasz czegoś sensownego do noszenia! Lub chcesz podarować wyjątkowy prezent urodzonemu w grudniu! Pierścionek na palec z turkusowym kamieniem to najlepszy projekt. Kamień jest wysadzany srebrem lub platyną, jak sobie życzysz. Wzór z turkusowym kamieniem stanowi ochronę przed złymi lub negatywnymi wibracjami. Symbolizuje również fortunę, przyjaźń i wierność.

5. Złoty pierścionek na palec ze słonecznikiem:

Złoty pierścionek na palec ze słonecznikiem

Chcesz nosić coś, co pasuje do słońca latem. Wypróbuj złoty pierścionek na palec w kształcie słonecznika. Wzór słonecznika jest wykonany ze złota i wysadzany srebrnym pierścieniem. Symbolizuje lojalność, uwielbienie i witalność.

6. Tortoise Silver Toe Ring Design:

Tortoise Silver Toe Ring Design

Chcesz regularnie nosić coś modnego! Pierścionek na palcu wykonany z oksydazy daje wspaniały wygląd. Najlepiej nosić go z etnicznych sukienek na Navratri, ale dziewczęta noszą go również do regularnego noszenia. Projekt symbolizuje szczęście, fortunę i długowieczność.

7. Pierścionki z potrójnymi palcami srebrne:

Pierścionki z trzema palcami srebrne

Srebrny wzór pierścienia na palec u nogi o innym i atrakcyjnym wyglądzie dla ślubnego wyglądu. Trzy pierścienie w kształcie ryby są noszone na palcach w linii. Srebrny pierścionek lub pierścionki są wykonane ze srebra i wysadzane szmaragdami, aby dodać do swojego projektu. Dodaje się do niego urocze srebrne dżingle dla uzyskania muzycznego efektu. Podnosi efektowny wygląd nowej panny młodej o poziom wyżej.

8. Tradycyjny południowo-indyjski pierścień na palec u nogi:

Tradycyjny południowo-indyjski pierścień na palec u nogi

Chcesz mieć tradycyjny wygląd. Indyjski wzór pierścienia na palcach wykonany ze srebra nadaje tradycyjny wygląd etnicznym i sari. Jest to nadal popularny wzór noszony na wsiach. Wzór wykonany jest ze srebra, na którym wytłoczony jest maleńki wzór. Projekt jest szeroko stosowany do regularnego noszenia.

9. Kolorowa opaska na palec u nogi:

Kolorowa opaska na palec u nogi

Chcesz nosić kolorowy wzór na nogę! Wypróbuj wzór obrączki z pierścieniem na palce, wykonany ze złota i wysadzany kilkoma kolorowymi kamieniami. Obrączka ma kwiatowy wzór przymocowany do palca za pomocą pojedynczego sznurka. Reprezentuje miłość, szczęście i szacunek.

10. Pierścień na palec nieskończoności:

Pierścień na palec nieskończoności

Magnetyczny pierścień na palce wykonany w stylu nieskończoności zapewnia użytkownikowi dobrą i uproszczoną osobowość. Jest szeroko wybierany na co dzień, zwłaszcza na spodnie capri i spódnice. Projekt wykonany jest ze srebra lub srebra próby 925. Projekt symbolizuje siłę, wieczność i długotrwałą miłość.

11. Niesamowity pierścień z czarnym kamieniem:

Niesamowity pierścionek z czarnym kamieniem

Projekty z czarnego kamienia zawsze były atrakcyjne. Podobnie pierścień na palec u nogi wysadzany czarnym kamieniem w owalnym kształcie wygląda niesamowicie. Kamień jest wysadzany srebrnym lub srebrnym pierścionkiem na palec u nogi. Projekt nadaje elegancki wygląd casualom, długim spódnicom, a także choli dla Navratri. Symbolizuje moc do walki ze złem, promyk nadziei i wierności.

12. Mały pierścionek na palec u nogi:

Mały pierścionek na palec u nogi

Chcesz nosić akcesoria podczas zwiedzania plaż. Obraz na palec u nogi wykonany z małych i średnich koralików w niebieskich odcieniach nadaje dziewczynom uproszczony wygląd. Projekt obejmuje trzy stojaki z dobrym połączeniem niebieskich odcieni. Wzór i kolor symbolizują miłość, spokój, szacunek i zmysłowość.

13. Rajasthani Toe Rings na ślub:

Rajasthani Toe Pierścionki na Ślub

Chcesz królewskiego wyglądu na swój ślub! Wypróbuj projekt inspirowany biżuterią Rajasthani. Pierścionek na palec u nogi jest wykonany ze złota i ma kwiatowy wzór. Złoty pierścionek na palec u nogi jest wytłoczony w drobne wzory, a mały szmaragd jest przymocowany, aby dodać mu urody. Wygląda niesamowicie na lehengach z tradycyjnym haftem.

14. Piękny perłowy pierścień na palec u nogi:

Piękny perłowy pierścionek na palec u nogi

Poszukuję nowego modnego wzoru na pierścionek na palec u nogi. Wypróbuj ładny i niezgrabny wzór wykonany z morskich pereł. Pierścionek na palec u nogi wykonany jest z białych pereł różnej wielkości. Daje wspaniały wygląd na etnicznym ubraniu. Jest również noszony głównie podczas podróży na wyspy na wakacje. Projekt symbolizuje królewskość, bogactwo, zdrowie i spokój.

15. Pierścionek na palec u nogi dziecka:

Pierścionek na palec u nogi dziecka

Szukasz czegoś wyjątkowego dla przyszłej mamy! Wypróbuj wzór wykonany ze stopami małego niemowlęcia. Projekt jest wykonany ze złota, a małe diamenty są w nim wysadzane, aby nadać mu uroczy i uroczy wygląd. To najlepszy prezent na baby shower pokazujący miłość i szczęście.

Wzór pierścienia na nosku pokrywający całą kostkę jest również znany jako ból strony w różnych częściach Gudżaratu. Projekt zawiera trzy lub cztery pierścienie przymocowane do kostek. Tradycja noszenia kolczyków jest bardzo ważna dla Indian Południowych; jest także symbolem kobiecości i płodności.