Pierścionek to biżuteria zdobiona zarówno przez mężczyznę jak i kobietę. Pierścionki jako biżuteria są bardzo stare i noszą ślady historii. Ludzie w Starym Królestwie Egiptu nosili różne pierścienie na palce i od tego czasu jest to modne. Pierścień symbolizuje różne rzeczy. Są noszone z kamieniami dla dobra osoby noszącej, a w pierścionkach zaręczynowych są wymieniane między parami.

platynowe pierścienie

Czwarty palec lub palec serdeczny lewej ręki stał się zwyczajowym miejscem noszenia obrączki w większości krajów świata. Wiąże się to ze starym przekonaniem, że palec serdeczny lewej ręki jest połączony żyłą bezpośrednio z sercem: żyłą miłości. Poza tym jest również wykorzystywana jako biżuteria modowa, która podnosi urodę.

Najnowsze wzory platynowych pierścionków dla kobiet i mężczyzn:

Platyna jest najpiękniejszym metalem i brzmi, jeśli jest niesamowita. Oto kilka wzorów pierścionków platynowych dla dziewcząt i par.

1. Platynowy kwiatowy wzór pierścienia dla dziewczynek:

Platynowy kwiatowy wzór pierścionka dla dziewczynek

Kwiaty jak zawsze symbolizują boom i sukces. Ten platynowy pierścionek ma trzy płatki kwiatu z diamentami i fioletowymi kamieniami. Fioletowy kwiat z brylantami osadzonymi w pierścionku sprawia, że ​​wygląda elegancko. To idealny pierścionek z platyny dla dziewczynek. Wygląda fajnie i promiennie. Długie palce i ten pierścionek świetnie do siebie pasują. Z tym kolorowym platynowym pierścionkiem można się pewnie wyprowadzić.

2. Prosty okrągły platynowy pierścień:

Prosty okrągły platynowy pierścionek

Jeśli ktoś musi być prosty, ale chce promieniować, ten okrągły platynowy pierścionek z małymi diamentami jest idealny. Można go nosić na wizytowym stroju i na okazję, ponieważ na uroczystym spotkaniu trzeba wyglądać stylowo, nie będąc zbyt kolorowym. Ten okrągły platynowy pierścionek to niesamowity projekt dla nastolatków, które mogą z łatwością nosić je na każdym stroju bez problemu z dopasowaniem do sukienki.

3. Pierścionek platynowy z kokardą:

Platynowy pierścionek z kokardą

Kokarda znajduje się nie tylko na opaskach do włosów czy butach, ale nawet na pierścionkach. Platynowy pierścionek z kokardą to duży pierścionek, który będzie wyraźnie widoczny. Węzeł wykonany na pierścionku ma diamenty, które błyszczą. Jest to idealna biżuteria imprezowa, która olśniewa i skupia na sobie całą uwagę, sprawiając, że osoba nosząca wygląda ładnie. Duże platynowe pierścionki są teraz modne, ponieważ chce się pokazać, co noszą. Większy pierścionek ładniejszy wygląd. Ładniej będzie wyglądać na tradycyjnych strojach.

4. Damski skręcony platynowy pierścionek zaręczynowy:

Damski skręcony platynowy pierścionek zaręczynowy

Piękne wykończenie tego platynowego pierścionka sprawia, że ​​jest to platynowy pierścionek zaręczynowy. Dolna część palca zostanie pokryta tym skręconym pierścieniem. Posiada diamenty osadzone w skręconych pętlach pierścionka, które błyszczą z wielką siłą. Nada mu bardzo stylowy wygląd. Ten pierścionek sprawi, że zaręczyny będą niezapomniane. Może być również noszony jako pierścionek na co dzień w pracy i na przyjęciach, aby Twoja ręka wyglądała uroczo.

5. Platynowy pierścionek w kształcie serca dla dziewczynki z diamentami:

Pierścionek z platynowym sercem dla dziewczynki z brylantami

Projekt serca jest stary, ale nigdy nie wyszedł z mody. Serce symbolizuje ogromną miłość w związku, a ten platynowy pierścionek w kształcie serca jest najlepszym sposobem, aby to wyrazić. Ten platynowy pierścionek ma unikalny design; ma wygląd dwóch połączonych ze sobą pętli i serca z diamentami na górze. Przestrzeń między sercem jest wypełniona dużym pojedynczym diamentem, co sprawia, że ​​wygląda super stylowo. Można je podarować bliskim.

6. Tradycyjne złote i platynowe pierścionki dla kobiet:

Tradycyjne złote i platynowe pierścionki dla kobiet

Złoto samo w sobie jest metalem szlachetnym. Ten złoty pierścionek z platyny wygląda pięknie. Połączenie żółtego i białego metalu jest wyjątkowe. Dzieło sztuki ze złota w pierścieniu jest podobne do dzieł sztuki znalezionych w pomnikach Mogołów, co oznacza, że ​​​​projekt kwiatów i zakrzywionych liści jest ulubionym wzorem sięgającym czasów historii do tej pory. Ten złoty pierścionek z platyny będzie wyglądał elegancko na tradycyjnych strojach i może być noszony przez kobiety w każdym wieku.

7. Solitaire Diamond Platinum Ring Design:

Solitaire Diamond Platynowy Pierścionek Projekt

Pasjanse są zawsze na szczycie wymagań. Ten platynowy pierścionek w pasjansa nie ma tak błyszczącej platyny i kropek w diamenty z dużym pasjansem na górze. Nie ma innych wzorów, nadal wygląda oszałamiająco. Można go nosić na każdym stroju i sprawi, że użytkownik będzie wyglądał uroczo.

8. Piękny czarny platynowy pierścionek:

Piękny czarny platynowy pierścionek

Czarny, królewski kolor dodany do czegokolwiek, czyni go uroczym. Ten platynowy pierścionek ma czarny kwiat z zarysem brylantów, który wygląda absolutnie niesamowicie. Jeśli ktoś chce kontrastowej kombinacji kolorów, to najlepsza jest kombinacja czerni i bieli. Ten pierścionek wygląda bezproblemowo. Noś go na imprezach, aby pokazać swoje piękno.

9. Ślubny platynowy pierścionek z kamieniami:

Ślubny platynowy pierścionek z kamieniami

Kolorowe kamienie, takie jak rubin, szafir, szmaragd itp. dodane do platyny sprawiają, że pierścionek jest bardziej cenny. Platynowe obrączki mają kamienie pasujące do stroju. Ten pierścionek ma zielony kamień, który jest pięknie ułożony jak kwiat. Ten pierścionek noszony na tradycyjnych strojach sprawi, że wygląd będzie wyjątkowy. Wygląda zbyt atrakcyjnie i atrakcyjnie dla oka.

10. Platynowy pierścionek zaręczynowy z perłą:

Platynowy pierścionek zaręczynowy z perłą

Perły same w sobie wyglądają elegancko, a dodany pierścionek z platyny dodaje noszącemu elegancji. Perła nadaje królewski wygląd i może być używana w platynowych pierścionkach do zaręczyn. Perła z jej majestatycznym akcentem sprawi, że związek będzie trwał wiecznie.

11. Biżuteria z zadymionych platynowych pierścionków:

Biżuteria z przydymionych platynowych pierścionków

Ten platynowy pierścionek ma zadymione cechy i ma diamenty w obudowie na całym obwodzie i duży diament w środku. Wygląda klasycznie. Wygląda staroświecko, ale tak nie jest. Nada nawet uroczego wyglądu ciemnej cerze. Sprawi, że użytkownik będzie wyglądał uroczo.

12. Szerokie platynowe pierścionki dla dziewczynek:

Szerokie platynowe pierścionki dla dziewczynek

Szerokie pierścienie sprawiają, że ćwiartka jest pokryta palcem i sprawia, że ​​wygląd jest godny podziwu. Ten szeroki platynowy pierścionek ma na wierzchu błyszczące kryształki, które olśniewają. Wygląda bardzo fajnie, a nastolatki mogą nosić go na studiach i na co dzień, aby wyglądać stylowo i inaczej.

13. Platynowy pierścień Feather Touch do noszenia na co dzień:

Platynowy pierścionek Feather Touch do noszenia na co dzień

Bardzo prosty i stylowy pierścionek to platynowy pierścionek wykonany z piór. Daje szorstki i twardy wygląd oraz pokazuje śmiałość noszącego. Można go nosić wszędzie i do celów zawodowych, gdzie trzeba wyglądać prosto, ale stylowo.

14. Pogrubienie & Pierścionki dla par ze słodkiej platyny:

Pogrubienie & Słodka platynowa para pierścionków

To platynowe pierścionki dla par. Istnieją bardzo rzadkie wzory pierścionków, które można połączyć w parę i jest to jeden z nich. Ten odważny jest dla mężczyzny, który jest na całej długości gładki i tylko diament na górze, natomiast dla kobiety to pierścionek, który ma wzory z boku diamentu, który wygląda jak skrzydła. Idealna para musiała szukać tych pierścionków. Mężczyzna może to zdobyć i dodać żonie skrzydeł i wspierać ją, by latała jak pierścienie.

15. Niebieski dotyk na platynowych pierścionkach dla par:

Niebieski dotyk na platynowych pierścionkach dla par

Niebo i woda są niebieskie i ten niebieski kolor odbija się w tych pierścieniach. Niebieski to królewski kolor, a te pierścionki są w połowie koloru platyny i w połowie niebieskiego, co wygląda cholernie ładnie w bardzo prostym projekcie. Z boku znajduje się mały diament. Można go założyć na niebieską sukienkę do dopasowania, a pary mogą po cichu otworzyć swój związek, nosząc te same pierścionki podczas publicznych okazji lub w miejscu pracy.

16. Serce Joint Platinum Rings na ślub:

Serce Joint Platynowe Pierścionki na Ślub

Te platynowe pierścionki w kształcie serca są idealne na zaręczyny lub wesele. Pełne serce powstaje tylko wtedy, gdy jest połączone. Para będzie miała pół serca z jedną i drugą połową z partnerem. Te platynowe pierścionki to najlepszy sposób na wyrażenie sobie miłości. Może dojdzie do walki, ale ta magia pierścieni z pewnością zbliżyłaby partnerów.

17. Niesamowity platynowy pierścionek z motylem:

Niesamowity platynowy pierścionek z motylem

Motyl reprezentuje ogromną przemianę w życiu i wzywa nas do rozwinięcia skrzydeł i ruszenia dalej. Ten platynowy pierścionek z motylem może być używany zarówno dla siebie, jak i jako modny pierścionek dla niewierzących. Jest to piękny platynowy pierścionek z motywem motyla na czubku z oprawionymi w niego brylantami. Nada stylowego wyglądu nastolatkom i młodym kobietom.

18. Pierścionki platynowe z diamentowymi liśćmi dla kobiet:

Platynowe pierścionki z diamentowymi liśćmi dla kobiet

Miłośnicy przyrody z pewnością pokochają ten platynowy pierścionek w kształcie liścia. Ma niepowtarzalny wygląd, wyglądający jak liść z diamentami na całym i lśniący. Ten śliczny pierścionek jest uroczy i sprawi, że noszący poczuje się niesamowicie. Mogą być podarowane kobietom w każdym wieku, ponieważ będą wyglądać pięknie na wszystkich ze względu na piękny design i olśniewający wygląd.

19. Przewodowe platynowe pierścienie dla mężczyzn i kobiet:

Przewodowe platynowe pierścionki dla mężczyzn i kobiet

Ten platynowy pierścionek wygląda na to, że wiele drutów zostało ze sobą pociętych. Nadaje bardzo bezczelny wygląd. Może być noszony zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Dziewczyny z college’u noszące to w fajnym stroju sprawią, że będą wyglądać olśniewająco. Mężczyźni mogą nosić to na czarnych strojach, aby było wyraźnie widoczne, co z pewnością doda uroku ich osobowości. Daje klasę jednemu.

20. Pnącza na platynowym pierścieniu:

Pnącza na platynowym pierścieniu

Pnącza to rośliny, które rosną i poruszają się po ziemi. Nie wspinają się. Ta sztuka jest kopiowana w tym platynowym pierścieniu. Ten pierścionek ma trzy okrągłe wzory jako grono, które przedstawia kwiat i linię łodygi. Ogólnie projekt wygląda pięknie. Jest to bardzo prosta konstrukcja, ale nie mniej niż inne projekty pierścieni. W rzeczywistości ma klasę samą w sobie. To będzie wyglądać fajnie na nastolatkach i pięknie na tej, która jest prezentem partnera.

21. Antyczne platynowe obrączki ślubne:

Antyczne platynowe obrączki ślubne

Trudno znaleźć antyczne pierścionki z platyny, ale ten wśród nich. Wygląda pięknie. Posiada niepowtarzalne wzory o przydymionym wyglądzie. Może być używany jako pierścionek zaręczynowy lub ślubny, aby upiększyć okazję za pomocą tego antycznego pierścionka z platyny. Panna młoda lub narzeczona poczują się ponad światem dzięki temu oszałamiającemu platynowemu pierścionkowi.

22. Proste platynowe pierścionki dla par:

Proste platynowe pierścionki z gwiazdą dla par

Aby uzyskać wygląd pary gwiazd, ten gwiazdowy pierścień platynowy byłby pomocny w uzyskaniu tego wyglądu. Ten pierścionek to po prostu stylowy pierścionek bez wzorów i tylko z małą gwiazdką w towarzystwie małego diamentu. Nadaje bardzo stylowy i fajny wygląd. Osoby noszące byłyby wyraźnie zauważone, że wyglądają inaczej ze względu na przyciągające wzrok platynowe pierścienie.

23. Zablokowane platynowe pierścienie dla kochanków:

Blokowane platynowe pierścionki dla zakochanych

Sposób, w jaki serca dwojga kochanków są połączone w ten sam sposób, w jaki ten platynowy pierścionek stworzył połączone wzory. Wykonana praca znajduje się pomiędzy pierścieniem i ma spacje na końcach. Wyglądają cholernie stylowo. Ma taki wygląd, że mogą nosić zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Doda blasku jednemu stylowi.

24. Platynowy pierścień z czarnego kamienia:

Platynowy pierścionek z czarnego kamienia

Czerń pochłania wszystkie kolory, które są używane jako kamienie w tym platynowym pierścieniu. Ten pierścionek jest pięknie zaprojektowany przez osadzanie diamentów i czarnego kamienia, tworząc spiralny widok. Jest to duży platynowy pierścionek, który będzie pięknie wyglądał na pannach młodych i innych damach na tradycyjne okazje.

25. Nazwa Wykonany Platynowy Pierścień:

Nazwa Stworzony platynowy pierścionek

Kiedyś drukowaliśmy imię na breloczkach, kubku do kawy i tak dalej, teraz mamy nawet pierścionki z wyrzeźbionym na nich nazwiskiem. Nie trzeba zdobywać imion dwóch zakochanych ptaków; może to być dowolny rodzaj związku brata, siostry, matki z dziećmi i innych. Platynowe pierścionki z nazwą będą tam na zawsze i będą wyglądać pięknie i można by się z dumą popisywać. Ten nazwany pierścionek z platyny ma duży diament pomiędzy i nazwy z boku. Wygląda olśniewająco.

Pierścionki to biżuteria, która sprawia, że ​​ręka wygląda pięknie. Były w modzie i na zawsze pozostaną w modzie. Są używane jako symbol mody. Może podać podstawowe informacje o jednym, po prostu uścisk dłoni podczas pierwszego spotkania. Platyna jest bardzo cennym metalem, a jej pierścionek wygląda najlepiej spośród wszystkich innych. Platynowe pierścionki są noszone zarówno przez mężczyznę, jak i kobietę i oba mają różne wzory, aby wyglądać uroczo. Istnieją różne kolekcje wzorów na pierścionek zaręczynowy, ślub i pierścionek dla par. Wszystkie wyglądają znakomicie.