Pierścionki były ważną częścią obchodów każdej okazji. Niezależnie od tego, czy jest to ślub, czy tylko mała uroczystość, pierścionki zawsze okazywały oddanie, miłość i zmysłowość między nimi. Złote i srebrne pierścionki są teraz zastąpione platynowymi pierścionkami, które dają olśniewający efekt na palcach użytkownika. Połączenie platyny z brylantami sprawia, że ​​pierścionek przenosi urok na inny poziom.

Pierścionki platynowe z diamentem:

Przejdźmy do jakiegoś selektywnego wzoru pierścionków platynowych z brylantem, szeroko wybieranego przez miłośników platyny.

1. Trzymanie bocznego platynowego diamentowego pierścionka:

Strona trzymająca platynowy pierścionek z brylantem

Platynowy pierścionek ma tu wzór w kształcie księżniczki. Pierścionek skomponowany jest ze średniej wielkości diamentem pośrodku, który jest trzymany za pomocą dwustronnych pasów w kształcie dłoni. Boki pierścionka są również wysadzane drobnymi diamentami, co zapewnia niesamowity wygląd każdego kobiecego palca.

2. Platynowy pierścionek z brylantem ze złotem:

Platynowy pierścionek z brylantem ze złotem

Szeroko wybierane pierścionki z platynowymi diamentami dla mężczyzn to piękne połączenie platyny, złota i diamentu dla atrakcyjnego wyglądu. Pierścionek składa się z kwadratu pośrodku, który jest umocowany kilkoma małymi białymi brylantami. Boki kwadratu wykonane są z platyny ze złotą linią wypełnioną również diamentami. To najlepszy prezent dla pana młodego na zaręczynach.

3. Prince Platinum Diamond Ring:

Platynowy pierścionek z brylantem Prince

Jak sama nazwa wskazuje, platynowy pierścionek z brylantem jest w całości ozdobiony małymi białymi brylantami w okrągłym kształcie. Jest to królewski utwór wybierany do małżeństw lub zaręczyn głównie przez rodziny królewskie. Diamenty użyte w pierścionku są również kombinacją dwóch różnych rozmiarów dla odpowiedniego zamocowania na pierścionku.

4. Projekt Platynowego Zygzaka z Diamentami:

Platynowy wzór pierścionka zygzak z diamentami

Kolejny platynowy pierścionek z brylantem osadzonym w krzywizny to najlepszy wybór dla mężczyzn o wyrafinowanym wyglądzie. Platynowy pierścionek ma dwie krawędzie, pomiędzy którymi zaprojektowano zakrzywiony zygzak z dwiema krzywiznami, jedną z platyny, a drugą z diamentami. Jest to również idealny projekt dla zakochanych jako idealny prezent miłosny.

5. Serce zaprojektowane platynowe pierścionki dla par z uroczymi diamentami:

Serce zaprojektowane platynowe pierścionki dla par z uroczymi diamentami

Prosty, ale elegancki wzór pierścionka dla par byłby najlepszy, gdyby był wykonany z platyny. Pierścionki zaręczynowe z platynowymi diamentami są dla par na niezapomniany dzień. Tworzy serce w połączeniu z platyny z pięknym diamentem na końcach. Daje zmysłowy akcent funkcji zaręczynowej.

6. Różowy diamentowy platynowy pierścionek:

Platynowy pierścionek z różowym diamentem

Uroczy wzór w kolekcji obrączek z platynowymi diamentami o uproszczonym i stylowym wyglądzie jest wykonany z różowego diamentu. Platynowy pierścień ma również kilka białych diamentów wokół palca i wokół głównego różowego diamentu.

7. Oko zaprojektowany platynowy pierścionek z diamentem:

Pierścionek z platynowym diamentem zaprojektowanym przez oko

Projekt można nazwać projektem strzałki krzyżowej, a także projektem oka. Platynowe pierścionki z diamentami mają dwie warstwy, w których górna warstwa ma wzór linii, podczas gdy dolna ma wzór z diamentowymi ćwiekami. Pierścionek jest szeroko uzdolniony przy małych okazjach, aby wyrazić miłość.

8. Proste kryształy Platynowy pierścionek z brylantem:

Proste kryształy platynowy pierścionek z brylantem

Chcesz zaprezentować coś prostego, a jednocześnie chwytliwego! Platynowy pierścionek z zaprojektowanym w nim diamentem to idealny pierścionek, którego szukasz. Pojedynczy koronkowy pierścionek ma w sobie kilka kryształków. Prosty pierścionek może być najlepszym prezentem dla Twojej walentynki w tym sezonie.

9. Rose Designer Platinum Diamond Ring:

Różany platynowy pierścionek z diamentem

Designerski pierścionek przeznaczony dla nowo poślubionej panny młodej jest dość dekoracyjny na projektantach lehenga i sarees. Pierścionek jest wykonany jako gałązka owinięta wokół palca z motywem kwiatu róży na górze z brylantem. Pierścionek jest również zaprojektowany z kryształami, aby nadać mu uzasadniony wygląd.

Platynowe pierścionki z brylantami mają wyjątkowe efekty w połączeniu z różnymi kamieniami urodzeniowymi. Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi Ci na myśl, gdy widzisz platynowy pierścionek, jest czystość ze względu na jego lśniący i metaliczny efekt.