Pierwszymi najpopularniejszymi kształtami cięcia diamentów są okrągłe brylanty. Szlif księżniczki to drugi najpopularniejszy kształt cięcia diamentów. Odsłonięty kształt lub kształt na wierzchu diamentu jest kwadratowy lub prostokątny. Bok w kształcie przypomina odwróconą piramidę z czterema zredukowanymi bokami jak nachylona krawędź. Krój księżniczki jest jednym z najbardziej poszukiwanych i poszukiwanych pierścionków na zaręczyny i inne specjalne okazje.

Piękne pierścionki zaręczynowe o szlifie księżniczki z obrazami:

Tutaj przyjrzymy się top 9 niesamowitych pierścionków z księżniczkami dla par zaręczynowych.

1. Złoty pierścionek zaręczynowy z diamentem o szlifie księżniczki:

Złoty pierścionek zaręczynowy z diamentem o szlifie księżniczki

Jest to luksusowy pierścionek zaręczynowy ze złotym diamentem. Ten pierścionek zaręczynowy z zapierającymi dech w piersiach diamentami o szlifie księżniczki ma przepiękne diamenty w kolorze H I, czyli prawie bezbarwnym, ale nieco odbiegającym od koloru, co oznacza w nich odcień żółci, co czyni ten pierścionek cudownym. Czystość diamentów jest genialna, a pierścionek ten jest prosty, ale elegancki.

2. Dwukolorowy pierścionek zaręczynowy Princess Cut:

Dwukolorowy pierścionek zaręczynowy Princess Cut:

Ten dwukolorowy, oszałamiający pierścionek zaręczynowy z białego i żółtego złota ma wysadzany bolcami diament o szlifie księżniczki, co oznacza, że ​​diament jest zabezpieczony metalowymi wypustkami lub bolcami, aby utrzymać diament. To ma centrum cięcia księżniczki, które w rzeczywistości pasuje do księżniczki. Pierścionek z białego złota ma mostek z utwardzonym wzorem żółtych diamentów pięknie zdobionych, co jeszcze bardziej podkreśla pierścionek.

3. Pierścionek zaręczynowy z białego złota księżniczka:

Pierścionek zaręczynowy z białym złotym szlifem księżniczki

Hipnotyzujący to trafne słowo dla tego pierścionka z białego złota o szlifie księżniczki. Pośrodku znajduje się ogromny diament o szlifie princess w oprawie ząbkowej z błyszczącymi białymi diamentami w brukowany wzór po bokach pierścionka na moście. Odważny kwadratowy szlif diamentu w środku dobrze kontrastuje z elegancką linią wysadzanych koralikami diamentów.

4. Pierścionek zaręczynowy Halo Split Shank Princess Cut:

Pierścionek zaręczynowy z wycięciem w kształcie księżniczki Halo z cholewką

Ten pierścionek jest wykonany z 14-karatowego białego złota z brylantami o szlifie księżniczki w aureoli z dzielonym trzonkiem dla diamentów osadzonych po bokach. Kwadratowa aureola doskonale trzyma diamenty o szlifie księżniczki i jest zaakcentowana dwoma rzędami bocznych diamentów osadzonych na zębach. To idealne rozwiązanie na duże, tłuste zaręczyny.

Dzielona cholewka odnosi się do stylu, w którym występuje opaska na pierścieniu, która osiąga centralne ustawienie. Te projekty mają widoczną przerwę między paskiem a centralnym diamentem lub aureolą. Halo to kwadratowa oprawa diamentowa, w której znajduje się diament o szlifie księżniczki.

5. Pierścionek z motylem z diamentami o szlifie księżniczki:

Pierścionek z motylem z diamentami o szlifie księżniczki

Ten pierścionek wykonany z 14-karatowego różowego złota ma ogromny biały diament o szlifie księżniczki pośrodku z białymi diamentami po bokach pierścionka. Ten piękny pierścionek ma na sobie dwa motyle milgrain, które również mają białe diamenty na skrzydłach. Pięknie wykonany z oszałamiającą pracą z kaszy jaglanej, jest to idealna rzecz na zaręczyny. Milgrain odnosi się do rzędu maleńkich koralików lub półkul lub rodzaju zarysu wzdłuż krawędzi lub granicy biżuterii.

6. Pierścionek zaręczynowy z różowego złota skręcony księżniczką:

Pierścionek zaręczynowy z różowego złota skręcony w kształcie księżniczki

Różowe złoto jest piękne w każdej biżuterii, a pierścionki zaręczynowe o szlifie księżniczki z różowego złota i diamentów wyglądają fantastycznie i oszałamiająco. Ten pierścionek jest wykonany w całości z 14-karatowego różowego złota z ogromnym diamentem o szlifie księżniczki w środku. Pierścionek jest skręcony z pięknie osadzonymi białymi diamentami, które nadają pierścionkowi świeży wygląd.

7. Złoty pierścionek zaręczynowy Solitaire Princess Cut:

Złoty pierścionek zaręczynowy Solitaire Princess Cut

Są to idealne pierścionki zaręczynowe z idealną złocistożółtą opaską na pierścionek. Pierścionek ma genialny diamentowy pasjans o szlifie księżniczki i po prostu nie można patrzeć na nic innego niż na ten ogromny pasjans. W tym pierścionku zaręczynowym diament o szlifie księżniczki jest idealnie ozdobiony na wierzchu.

8. Pierścionek zaręczynowy z trzema kamieniami:

Pierścionek zaręczynowy z trzema kamieniami

Nie jeden, nie dwa, ale te piękne pierścionki zaręczynowe z brylantami o szlifie księżniczki mają trzy lśniące, cudowne diamenty o szlifie księżniczki osadzone w białym lub różowym złocie, w zależności od potrzeb. Te trzy kamienne pierścionki będą wyglądać pięknie, elegancko i przepięknie w wyjątkowy dzień.

9. Podwójny pierścionek zaręczynowy Halo Designer:

Podwójny pierścionek zaręczynowy z projektantem Halo

Zaręczyny to dzień, w którym cała uwaga skupia się na mężczyźnie i kobiecie. Ten szczególnie przyciągający uwagę pierścionek to ten designerski pierścionek zaręczynowy o kroju księżniczki. Elementem designerskim i główną atrakcją pierścionka jest żółty diament o szlifie księżniczki pośrodku. Środkowy diament jest ozdobiony nie tylko pojedynczą aureolą, ale podwójną aureolą z utwardzonymi diamentami dalej z dzielonym trzonkiem. To ten jeden przepiękny pierścionek zaręczynowy.

Jednym z najlepszych dni w życiu jest ślub, a pierwszym krokiem do tego jest zaręczenie się z kimś wyjątkowym. Tak więc dzień zaręczyn jest wyjątkowy zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety. Szeroka gama i niesamowity wybór pierścionków zaręczynowych o kroju księżniczki to tylko te wyjątkowe, które sprawią, że dzień będzie niezapomniany.