Wśród diamentów i ich wielkości kształtu i koloru za najdoskonalszy kształt i wielkość uważa się diament 5 karatowy do pierścionków z diamentami. 5 karatowe diamenty oznaczają, że waga diamentu wynosi 5 karatów, a nie mylenie z jednostką wielkości. Przy pomiarze 5 karatów waga jest podobna do 200 miligramów lub powiedzmy 0,007 uncji.

5-karatowe pierścionki z brylantami

Idealny rozmiar, który pasuje do obrączki, a także wygląda wspaniale w ten sam sposób. W rzeczywistości 5 karatowy diament jest dość duży na pierścionku, aby można go było zauważyć na pierwszy rzut oka. Ciężar diamentu można wyczuć, gdy nosi się go na palcu. 5-karatowe diamenty mają duże rozmiary, dzięki czemu można je łatwo uformować w serce

Najlepsza jakość 5 KT diamentowych pierścionków na zaręczyny:

Tutaj wymieniliśmy 9 najlepszych projektów 5-karatowych pierścionków z diamentami na czasy propozycji.

1. Poduszka Cut 5 karatowy pierścionek z brylantem:

Pierścionek z 5 karatowym diamentem o szlifie poduszkowym

Piękny 5-karatowy pierścionek z brylantem wycięty w idealnym kształcie poduszki dynamicznie prezentuje się na palcach. Kwadratowy kształt kryje dużą atrakcję również z daleka ze względu na wielkość diamentu. Wysadzany białym złotem diament będzie błyszczeć wspaniale.

2. 5-karatowy pierścionek z brylantem w kształcie gruszki:

5 karatowy pierścionek z brylantem w kształcie gruszki

5-karatowy pierścionek z brylantem w kształcie gruszki będzie wspaniałym designerskim pierścionkiem, który będzie wyglądał wspaniale na pierścionek zaręczynowy. Pięknie w towarzystwie okrągłych diamentów po bokach pierścionek tworzy piękną biżuterię.

3. 5 karatowy żółty pierścionek z brylantem:

5 karatowy żółty diamentowy pierścionek

Pierścionek zaręczynowy z 5 karatowym diamentem wygląda fantastycznie w swoim błyszczącym żółtym połysku. Otoczony białym diamentem pave żółty shinny diament świeci bardziej promiennie. Cienka obrączka pierścionka jest również wysadzana białymi diamentami.

4. 5-karatowy pierścionek z diamentem o szlifie księżniczki:

5 karatowy pierścionek z brylantem o szlifie księżniczki

Wysoko trzymany biały okrągły diamentowy sztyft z platyny to designerski pierścionek, który niesamowicie wygląda na rękach twojego kochanka. Pierścionek z 5 karatowym pasjansem z wysokim diamentem, zwieńczony prostymi łączeniami, wygląda trzeźwo, ale bogaty w dynamiczny połysk białego diamentu.

5. 5-karatowy owalny pierścionek z brylantem:

5 karatowy owalny pierścionek z brylantem

Oprócz idealnie okrągłych diamentów i diamentów o szlifie poduszkowym, owalny kształt diamentu ma swój własny piękny blask. Ozdobiony diamentami brukowymi w otoczeniu i na obrączce cały pierścionek wygląda bajecznie. Obrączkę z 5-karatowym diamentem najlepiej zaprojektować w ten sposób.

6. 5-karatowy pierścionek z diamentem o szlifie promienistym:

Pierścionek z diamentem o szlifie 5 karatów

Pierścionek z 5-karatowym kamieniem z brylantem o perfekcyjnym, promiennym szlifie wygląda niesamowicie, gdy zostanie wybrany na Twoją ceremonię ślubną. Piękny dla męskiego wzoru pierścionka, kwadratowy pierścionek z brylantem wygląda idealnie na prezent dla partnera.

7. 5-karatowy różowy diamentowy pierścionek:

5 karatowy pierścionek z różowym diamentem

Skręcony pierścionek zaręczynowy z 5 karatowym diamentem wygląda niesamowicie z różowym diamentem pośrodku. Otoczony białymi brylantami pierścionek wygląda niesamowicie lśniąc i idealnie nadaje się na prezent zaręczynowy.

8. 5-karatowy pierścionek z brylantem Royal Design:

5 karatowy pierścionek z brylantem w stylu królewskim

Królewski projekt dla rodzin królewskich może wybrać pierścionek zaręczynowy z 5 karatowym diamentem na swoją okazję. Diament w kształcie korony wysadzany wysoko na pięknie osadzonych pierścieniach wygląda wspaniale na ceremonię zaręczynową. Ozdobiony diamentami utwardzonymi na obrączce pierścionek wygląda jeszcze bardziej niesamowicie.

9. 5-karatowy diament wykonany ze srebra:

5 karatowy diament wykonany ze srebra próby 925

5 karatowy pierścionek z brylantem w pasjansa zamontowany na granicy z diamentem o nawierzchni brukowanej i podobny pierścień z ćwiekami wygląda fantastycznie. Designerski wygląd pierścionka z brylantem najlepiej nadaje się do ceremonii ślubnych. Idealnie wysadzany platyną pierścionek wygląda niesamowicie.

Pięciokaratowy pierścionek z brylantem może wyglądać piękniej w innych kształtach oprócz idealnej rundy. Diament o szlifie księżniczki lub diament o szlifie poduszkowym to najczęstsze diamenty o szlifie 5 karatów, które można montować na obrączkach. 5 karatowy pierścionek z brylantem zamontowany na obrączce kosztuje drogo tylko wtedy, gdy dobierze się odpowiednią konstrukcję i odpowiedni metal, aby pięknie dopasować diament, koszt może się nieco różnić.