Diamenty są słabością prawie wszystkich kobiet pod względem piękna, blasku i miłości, a także mężczyzn pod względem statusu i bogactwa. Im większy diament, tym bardziej się schlebia. Ale w rzeczywistości to nie wielkość diamentu decyduje o wyjątkowości i standardzie diamentu. W rzeczywistości o jakości diamentu decyduje sposób, w jaki jest on perfekcyjnie szlifowany i kształtowany. Przejrzystość, widoczność nacięć w świetle i połysk sprawia, że ​​jest droższy. Niektóre unikatowe diamenty, takie jak prawdziwy diament, szafir, rubin i szmaragdy są drogimi diamentami, ale chociaż trzy „C” decydują o wartości diamentu.

3 karatowe pierścionki z brylantami

Najlepsza jakość 3 KT diamentowych pierścionków:

Tutaj wymieniliśmy 9 najlepszych wzorów 3-karatowych pierścionków z brylantami dla par zaręczynowych.

1. 3 karatowy pierścionek z brylantem w pasjansa:

3 karatowy diamentowy pierścionek z pasjansem

3-karatowy pasjans z brylantem w kształcie pasjansa pomiędzy obramowanym pierścionkiem utorowanym a diamentami utwardzonymi na całym obwodzie pierścienia również wygląda oszałamiająco. Połysk i szlif diamentu mogą być płytkie i płaskie, a blask może być fantastyczny w tym szlifie.

2. 3 karatowa obrączka ślubna:

3 karatowa obrączka

3 karatowy pierścionek z brylantem o znakomitym szlifie z kształtem poduszki i sztyftem w środku idealnie okrągłego diamentu o kształcie pave zarówno na brzegu, jak i na obrączce pierścionka. Taka poduszka o szlifie 3 karatowym diamentem jest rzadka i lekka niż się wydaje

3. 3 Diamentowy pierścionek z parą karatów:

Pierścionek z brylantem z 3 karatami

Piękny 3 karatowy pierścionek z brylantem z diamentowym pierścionkiem jako pierścionek uzupełniający wygląda niesamowicie razem. Idealny pojedynczy 3-karatowy diament na środkowym szczycie wygląda po prostu przyciągając wzrok i hipnotyzując swoim połyskiem.

4. Pierścionek zaręczynowy Halo 3 Karat Split Shank:

Pierścionek zaręczynowy Halo z 3 karatowym chwytem

Okrągły 3 karatowy pierścionek z brylantem o płaskim kształcie, zbyt płytko wycięty, jest idealny na pierścionek, który idealnie układa się na palcu. Designerski pierścionek, który ma dzielony trzpień i wydrążony, dzięki czemu wygląda niesamowicie i we właściwym zakresie.

5. 3 karatowy pierścionek z diamentem o szlifie markiza:

3 karatowy pierścionek z brylantem o szlifie markizy

3 karatowy pierścionek zaręczynowy z brylantem o perfekcyjnym kształcie markizy obramowany brylantem pave oraz brylantową ozdobą na obrączce świetnie wygląda na uroczystość zaręczynową.

6.  3 karatowy pierścionek z brylantem o szlifie księżniczki:

3 karatowy pierścionek z brylantem o szlifie księżniczki

3 karatowy pierścionek z brylantem o szlifie księżniczki i tak eleganckim królewskim designie jest potrzebny na ceremonię ślubną. Diamentowy słupek w połowie obrączki jest kołkiem trójstronnym. Platynowy pierścionek to jeden z królewskich projektów designerskich pierścionków.

7. Kształt gruszki 3 karatowy pierścionek z brylantem:

Pierścionek z diamentem w kształcie gruszki z 3 karatami

Pierścionek z brylantem w kształcie gruszki osadzony pośrodku z płytko wyciętym kształtem lśniącym pojedynczym wygląda niesamowicie. Diament w kształcie gruszki to pierścionek zaręczynowy z 3 karatowym kamieniem, który wygląda idealnie na propozycję. Pierścionki z brylantami w kształcie gruszki są bardzo rzadko wybierane ze względu na swój unikalny krój.

8. 3 karatowy diament w złotym pierścionku:

3 karatowy diament w złotym pierścionku

Okrągły pierścionek z 3 karatowym diamentem, idealnie osadzony w złocie, wygląda prosto, ale niesamowicie z królewskim wyglądem. 3 karatowy i płytki płaski szlif brylantu posiada wyjątkowe szkliwo i pięknie układa się na palcu.

9. Pierścionek z 3 karatowym diamentem w kształcie owalu:

Pierścionek z 3 karatowym diamentem w kształcie owalu

Owalny pierścionek z brylantem o pięknie oszlifowanym, wyrazistym kolorze i karatowym to brylantowy diament idealny do propozycji. Piękny jasnożółty owalny pierścionek z 3 karatowym diamentem wygląda wspaniale dla każdego, kto może go zaprezentować swojej miłości.

Pierścionki z 3 karatowym diamentem są uważane za idealne dla każdego. Nawet nie tak bogaci ludzie mogą sobie pozwolić na piękny 3 karatowy diament. Kształt diamentu nie decyduje o ilości jednostek karatowych, stąd tak nie jest, i podobnie jak 3 karatowy diament ma mały lub duży wygląd. 3-karatowy diament może być cięty płytko lub mniej na głębokość, aby uzyskać duży rozmiar. Podczas gdy głęboko oszlifowane diamenty również wyglądają podobnie niewiarygodnie. Idealne są te przycięte niezbyt głęboko i niezbyt płytko.