Biżuteria opalowa to jedna z egzotycznych i przyciągających wzrok biżuterii, którą można nosić. Opale błyskają kolorami tęczy zafascynowanych w kamieniu krzemionkowym. Wewnętrzna gra kolorów i hipnotyzujące błyski sprawiają, że trudno oderwać wzrok od jego dobrego wyglądu. Coraz więcej par zaręczynowych szuka teraz pierścionków z opalem. Opal nigdy Cię nie zaskoczy, odsłaniając nowe kolory i wzory na długie lata. Jest to jeden z najbardziej przekształconych kamieni szlachetnych na świecie i kamień narodzin października.

Różne rodzaje pierścionków z kamieniem opalowym:

Ten artykuł pomoże Ci wybrać odpowiednie, ekskluzywne pierścionki z opalem o różnych wzorach.

1. Złoty pierścionek z opalem:

Złoty pierścionek z opalem

Z punktu widzenia kolorów, niesamowitych wzorów i ekspozycji, pierścionki z opalu uważane były w przeszłości za słynne. Eleganckie wzory w pierścionkach z opalem podkreślają pragnienie ludzi do doskonałego wyboru biżuterii. Nawet jako prezenty ślubne i pierścionki miłosne, pierścionki z opalem są kochane i podziwiane za swój niepowtarzalny wygląd. Maleńki pierścionek z opalizującym ćwiekiem może nadać Twojemu palcowi olśniewający wygląd.

2. Unikalny pierścień z księżycowym opalem:

Unikalny pierścień z księżycowym opalem

Istnieje wiele wzorów pierścionków opalowych dostępnych zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Te wyjątkowe pierścionki z księżycowym opalem nadają palcom blasku i blasku. Jeden malutki kamyczek jest umieszczony w środku pierścienia i młotkowany sierp księżyca oprawia otwartą oprawę delikatnego pierścienia, ten pierścionek jest idealny do regularnego użytku. Pierścionki z opalem są znacznie bardziej miękkie niż diamenty, dzięki czemu można je wybrać jako pierścionki zaręczynowe

3. Pierścień Drzewa Życia:

Pierścień Drzewo Życia

Te pierścienie z drzewa życia są wykonane ze srebra próby 925 i mają powierzchnię 3 ½, są bardzo lekkie i mają doskonałą jakość. Zdobycie tego pierścienia drzewa życia daje atrakcyjny wygląd osobie noszącej. Ten pierścionek jest również dostępny z innymi kamieniami, takimi jak granat, turkus i ametyst. Może być idealnym dodatkiem do noszenia na co dzień.

4. Pierścionek zaręczynowy z gałązek i liści:

Pierścionek zaręczynowy z gałązek i liści

Opal skojarzony z pierścionkiem z brylantem nada efektowny wygląd i wysoką jakość. Komplet ślubnych pierścionków zaręczynowych z gałązek i liści jest ręcznie robiony w dwóch odcieniach 18k i zaprojektowany z surowego metalu. Obrączka pierścionka jest pokryta czarnym rodem i zapewnia modny wygląd

5. Czarny opalowy pierścień:

Czarny opalowy pierścionek

Na rynku istnieje wiele różnych pierścionków opalowych, są to czarne opale, białe i niebieskie, różowe itp. Czarne pierścionki z opalem są zielonkawym rodzajem opalu z czarnymi i złotymi drobinkami. To może być bębnowane z gładkim i pociętym kaboszonem. Istnieje niezliczona ilość wzorów pierścionków opalowych oferowanych dla mężczyzn. Czarny opalowy pierścionek z białymi kamieniami, nada tradycyjnego wyglądu.

6. Różowy pierścionek z opalem:

Różowy Opal Pierścionek

Różowy opal drga z łagodniejszą częstotliwością i potęguje uspokajający i relaksujący wpływ na ciało emocjonalne. Ten różowy pierścionek z opalem jest odpowiedni dla bardzo wrażliwych osób. Środek pierścionka zawiera różowy opal, a obrączka wykonana jest z odważnego materiału w kolorze srebra próby 925.

7. Opalowy pierścień z liści:

Opalowy pierścień z liści

Ten opalowy pierścionek z liśćmi stał się najpopularniejszym pierścionkiem niż inne, a ten opalowy pierścionek z liśćmi ma lśniący opalowy kamień. Może być wygodny dla palca i pięknie wygląda. Daje prosty i elegancki wygląd osoby noszącej. Możesz nosić ten pierścionek z każdym rodzajem stroju.

8. Rocznicowy pierścionek z opalem:

Rocznicowy pierścionek z opalem

Pierścionki z niebieskim opalem są stosunkowo rzadkie i są bardzo przezroczystymi kamieniami, co daje bardziej atrakcyjny wygląd niż inne wzory pierścionków. Ten rocznicowy pierścionek z opalem ma wspaniałe kolory z dużą ilością neonowych niebieskich, pomarańczowych i zielonych drobinek. To urocza alternatywa dla tradycyjnej obrączki lub pierścionka rocznicowego na wesele.

9. Opalowy pierścionek z symbolem nieskończoności:

Opalowy pierścionek z symbolem nieskończoności

Bardziej popularne są białe pierścionki z opalem. W porównaniu z innymi pierścionkami daje to schludny i perfekcyjny wygląd osobom noszącym. Ten ręcznie robiony pierścionek zaprojektowany z podkreśleniem węzła nieskończoności i wykonany z 4mm opalu. Możesz podarować ten pierścionek swojemu najlepszemu przyjacielowi lub bliskim, co sprawi, że będziesz nieskończenie szczęśliwy.

Opale tworzą rewelacyjną biżuterię. Ważna jest również waga opalu. Opal dobrej wielkości na pierścionek będzie miał od jednego do trzech karatów. Oczywiście są tam małe kamienie, które są piękne. Jeśli szukasz oszałamiająco pięknego i całkowicie wyjątkowego pierścionka zaręczynowego z mityczną antyczną nutą, a pierścionek z opalem może być dla Ciebie idealny.