Pierścionki przetrwały z ludzką modą, dostosowując się przez czas. Wraz z trendami mody pierścionki też się zmieniały, aby pasowały do ​​nowych trendów. Dzięki temu mamy wiele różnych rodzajów wzorów i koncepcji, jeśli chodzi o pierścionki. Najnowszym pierścionkiem, który jest obecnie w trendzie, jest pierścionek tytanowy. Jak sama nazwa wskazuje, tytanowe pierścienie mają tytan jako główną część materiału.

pierścionki tytanowe

Różne rodzaje pierścieni tytanowych:

Dzisiaj przedstawimy 9 najmodniejszych stylów tytanowych pierścionków dla kobiet i mężczyzn.

1. Klasyczne pierścionki tytanowe dla mężczyzn i kobiet:

Klasyczne pierścionki tytanowe dla mężczyzn i kobiet

Te pierścienie są zaprojektowane w owalnym lub prostym kole. Wykończenie tych pierścionków sprawia, że ​​wyglądają lśniąco i nadal są gładkie w dotyku. Tego typu pierścionki są popularne wśród obu płci. Te pierścionki sprawią, że Twój wygląd będzie elegancki, ale nie będzie zbyt krzykliwy.

2. Wzory tytanowych pierścieni Mokume-gane:

Wzory tytanowych pierścieni Mokume-gane

Mokume-gane to nazwa techniki opracowanej przez Japończyków. Dzięki zastosowaniu tej techniki tytanowi nadano wygląd słojów drewna. Tego typu pierścienie są bardzo popularne wśród dzisiejszego pokolenia. Te pierścionki są dostępne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

3. Tytanowe pierścionki zaręczynowe dla mężczyzn:

Pierścionki zaręczynowe z tytanu dla mężczyzn

Tytanowe pierścionki zaręczynowe wykonane specjalnie dla mężczyzn nie mają wielu wzorów. Wynika to z faktu, że mężczyźni nie lubią zbyt krzykliwych ubiorów. Tytanowe pierścionki stworzone z myślą o mężczyznach mają bardzo prosty wygląd bez większego blichtru. Czasami te pierścionki są inkrustowane kilkoma małymi kamieniami szlachetnymi.

4. Tytanowe pierścionki zaręczynowe dla kobiet:

Pierścionki zaręczynowe z tytanu dla kobiet

Tytanowe pierścionki zaręczynowe dla kobiet mają wiele wzorów i opcji do wyboru. Te pierścionki są stosunkowo cieńsze i mniejsze niż pierścionek męski. Ale większość tych pierścionków ma diamentowe kamienie środkowe. Takie tytanowe pierścionki to wściekłość wśród dzisiejszego pokolenia kochanków.

5. Obrączki tytanowe:

Obrączki z tytanu

Tytanowe obrączki ślubne są teraz bardzo popularne. Te ślubne tytanowe pierścionki są produkowane w parze po dwa na zamówienie. Dopasowane tytanowe obrączki ślubne są najbardziej poszukiwanym typem w okresie małżeńskim. Na niektórych z tych pierścionków znajdują się również pasujące napisy, które oznaczają wzajemną miłość pary.

6. Czarny tytanowy pierścionek dla mężczyzn:

Czarny tytanowy pierścionek dla mężczyzn

Te pierścionki zapewniają aurę elegancji wyglądowi noszącemu. Dzięki ciemnemu kolorowi nie wygląda zbyt krzykliwie. Czarne tytanowe pierścionki to kolejna wielka rzecz w modzie męskiej. Te pierścionki stanowią modę, nie przykuwając uwagi.

7. Czarne tytanowe pierścionki dla kobiet:

Czarne tytanowe pierścionki dla kobiet

Czarne tytanowe pierścionki dla kobiet mają wiele różnych stylów i wzorów. Pierścienie te wykorzystują różne kamienie szlachetne jako kamień centralny. Czarne tytanowe pierścionki z diamentowym pasjansem to najgorętszy trend dzisiejszego pokolenia młodych kobiet. Te pierścionki zapewniają bardzo wymaganą ozdobę, aby pasować do każdego stroju.

8. Czarne tytanowe pierścienie dla par:

Czarne tytanowe pierścionki dla par

Dopasowane czarne tytanowe pierścionki to idealny prezent dla każdego kochanka. Prostota czarnego tytanu sprawia, że ​​jest to dobry materiał na pierścionki dla mężczyzn, podczas gdy czarne tytanowe pierścionki z inkrustowanym kamieniem sprawią, że każda kobieta zachwyci się nimi. Dopasowane czarne tytanowe pierścienie są również dostępne z pasującymi

grawerowane napisy dla pogłębienia więzi miłości między kochankami.

9. Designerskie grawerowane pierścienie tytanowe:

Designerskie grawerowane tytanowe pierścienie

Pierścienie tytanowe mogą być również grawerowane z wzorami lub napisami. Pierścionki z napisami są często obdarowywane bliskimi. Designerskie grawerowane pierścionki są wściekłością wśród dzisiejszych nastolatków. Te pierścienie służą budowaniu między nimi więzi platonicznej miłości.

Pierścionki tytanowe są najbardziej poszukiwanymi pierścionkami na wszelkiego rodzaju okazje, np. ślub, zaręczyny, prezent na rocznicę itp. Pierścionki tytanowe są odporne na zarysowania i wgniecenia. Ten atrybut tytanu sprawia, że ​​jest idealnym materiałem do wyrobu pierścionków, zwłaszcza obrączek ślubnych. Pierścionki z tytanu to idealne akcesorium, aby pokazać światu swoją miłość.