Kolejnym niesamowitym metalem po złocie jest srebro, a odcienie srebra są czarne, białe i oksydowane. Biżuteria srebrna wygląda modnie, a jednocześnie modnie i bardzo elegancko. Srebro jest bardzo delikatnym i wrażliwym metalem, podobnie jak kobieta. Od lat uważa się, że srebro ma mądrą i kobiecą energię księżyca reprezentującą wyobraźnię i intuicję.

Pierścionki na palcach symbolizują zamężną Indiankę. W Indiach hinduskie kobiety noszą pierścień na palcach jako znak małżeństwa. Kobiety noszą pierścień na drugim palcu obu stóp. Poszczególny nerw z palca łączy macicę i przechodzi do serca. Pierścień toe faktycznie wzmacnia macicę, utrzymując ją w zdrowiu i reguluje dopływ krwi do niej.

Indyjskie tradycyjne pierścionki na palec u nogi w kolorze srebrnym:

Tutaj przyjrzymy się 9 najlepszym projektom srebrnych pierścieni na palce do codziennego noszenia.

1. Prosty zwykły srebrny pierścień na palec u nogi:

Prosty zwykły srebrny pierścionek na palec u nogi

Są to proste, srebrne pierścionki na palce do noszenia na co dzień. Wykonane są ze srebra próby 925, dzięki czemu można je nosić na co dzień bez obawy, że się zaczernią lub zmatowią. Nie są zbyt grube i niezbyt cienkie i idealnie dopasowują się do palca. Mogą być gładkie bez wzoru lub mogą mieć w sobie skręcony spiralny wzór.

2. Regulowany srebrny pierścień na palec u nogi:

Regulowany srebrny pierścień na palec

Są to pierścienie z otwartymi palcami w kolorze srebrnym i są regulowane. Ponieważ są regulowane, każdy może je nosić zgodnie z rozmiarem palców. Są one wykonane ze srebra wysokiej próby i mogą mieć w sobie wzory lub wzory, aby uzyskać bardziej wyszukany wygląd. Jest bardzo preferowany przez młode, nowo zamężne kobiety do noszenia na co dzień.

3. Tradycyjne kamienne pierścionki na palce w kolorze srebrnym:

srebrne pierścienie na palce

Te srebrne pierścienie na palce są wręczane pannie młodej podczas ślubu, które są naprawdę tradycyjnymi pierścieniami na palce. Mają w sobie misterne dzieła i kolorowe dzieła lub kamienie i nie są małe, ale są dość duże i zwykle mają okrągły lub owalny kształt. Wyglądają elegancko, ponieważ nie są cienkie i mają na sobie wzory. Co więcej, praca wykonana ze srebra wyróżnia się w tych tradycyjnych pierścieniach na palce.

4. Pierzaste srebrne pierścienie na palce:

Pierzaste srebrne pierścionki na palce

Pióro reprezentuje ptaka i daje swobodę latania i zdobywania wysokości. Te pierścienie na palce w kształcie piórek świetnie nadają się do noszenia również do pracy, ponieważ wyglądają naprawdę modnie i elegancko.

5. CZ srebrne pierścienie na palce:

CZ srebrne pierścionki na palce

Sześcienne cyrkonie są tak modne i dlaczego w takim razie można zostawić srebrny pierścionek na palec u nogi? Srebrne pierścionki na palec u nogi z cyrkoniami jako akcentem są idealne na ślub, ślub, uroczystości rodzinne itp. dla kobiety. Kamienie cyrkonowe mają ten połysk i blask, który nadaje krawędzi srebrnemu pierścionkowi na palec u nogi.

6. Podwójne srebrne pierścienie na palec u nogi:

Podwójne srebrne pierścienie na palce

Podwójne srebrne pierścionki na palce wyglądają inaczej i zwykle mają wzór pomiędzy kamieniem, kwiatem, abstrakcyjnym wzorem itp. Wzór pośrodku podkreśla pierścionek na palec i uwydatnia piękno bardziej dzięki ozdobom w podwójnym srebrnym pasku.

7. Srebrne pierścienie na palce z dźwięcznymi dzwonkami:

Srebrne pierścionki na palce z dźwięcznymi dzwonkami

Dźwięczne dzwonki w obrączkach są powszechne, ale nawet one mogą być również częścią srebrnego pierścienia na palec u nogi. Eleganckie pierścienie na palce z misternymi wzorami pośrodku z kolorowymi kamieniami stanowią część tego pięknego akcesorium. Dodatkowo do splotu elegancji dodano dźwięczne dzwonki na krawędzi wzoru, aby nadać nową definicję pierścieniom na palcach.

8. Srebrne pierścionki na palce z diamentami i perłą:

Pierścionki srebrne z diamentami i perłą

Klasycznym i spektakularnym dodatkiem są te srebrne pierścionki na palce z uroczą perłą wysadzaną pośrodku, otoczoną błyszczącymi diamentami. Są idealne dla panny młodej lub są wspaniałym prezentem dla młodej dziewczyny, która wkrótce wychodzi za mąż. Są idealne do spodni z biżuterią ślubną.

9. Antyczny srebrny pierścień na palec u nogi:

Antyczny srebrny pierścionek na palec

Biżuteria zabytkowa to taka, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie i jest cenna i bardzo wartościowa. Te antyczne srebrne pierścienie na palce są piękne pod względem marki i projektu. Te pierścienie na palce nie są zwykłe okrągłe w kształcie, ale są połączone w unikalny i ciekawy wzór, co czyni je bardzo ważną częścią kolekcji antycznej biżuterii.

Srebro wiąże się ze współczuciem, sprawiedliwością, wrażliwością i mądrością. W momencie, gdy widzi się srebrną biżuterię, otrzymujemy wewnętrzną boską siłę w kolorze i blasku srebrnej biżuterii. Noszenie srebrnej biżuterii i pierścieni na palce uspokaja duszę i daje siłę od wewnątrz, a jednocześnie staje się otwarty i spokojny.