Ślub i zaręczyny to dwa wielkie dni w życiu człowieka. Decydując się na ten ważny dzień, jeden ważny punkt ma największe znaczenie. To jest wybór pierścionków, które para będzie nosić. Obecnie bardzo modne jest kupowanie par pierścionków, które pasują do pary.

Pasujące pierścionki dla par dla par na weselu lub zaręczynach:

Tutaj dwa pierścienie są częścią zestawu, a pierścienie będą miały pewien wzór, który jest wspólny dla każdego z nich.

1. Para pierścieni serca dla par:

Para pierścionków w kształcie serca dla par

To jedna z najbardziej romantycznych par, jakie para może kupić. Damski pierścionek będzie miał wysadzany diamentem w kształcie serca. Ten piękny pierścionek jest prosty, ale elegancki i doskonale nadaje się jako pierścionek ślubny lub zaręczynowy. Pierścionek dla mężczyzn będzie miał w środku wycięcie w kształcie serca. Na pierścionku może być również grawer.

2. Diament grawerowany pierścionek dla par:

Pierścionek z grawerowanym diamentem dla par

Tutaj para pierścionków ma pośrodku diament. Damski pierścionek będzie miał ząb w kształcie korony, w którym znajduje się piękny diament. Pierścionek dla mężczyzn będzie miał również diament osadzony w wydrążonym środku. W każdym z tych pierścieni można wygrawerować znaczące słowa.

3. Zwykły pierścień w stylu zespołu dla par:

Zwykły pierścionek w stylu zespołu dla par

Jeśli para jest uproszczona i chce bardzo prostego stylu zespołu, to jest to idealne dopasowanie. Pierścionki wykonane są z platyny lub złota. Tego typu pary pierścionków dla par najlepiej nadają się na wesela. Na wewnętrznej wyściółce pierścionka będzie wygrawerowana data ślubu lub imiona par.

4. Para pierścieni dla miłości:

Para pierścionków dla miłości

Ostatecznym wzorem dla miłości jest kształt serca. Tutaj pierścienie mają połówkę w kształcie serca, a po złożeniu razem tworzą całą połowę. Jest bardzo sentymentalny i wygląda elegancko. Kształt serca zwykle ma mały diament w środku, aby dodać uroku.

5. Dziwaczne pierścionki dla par:

Dziwaczne pierścionki dla par

Najnowszy trend w świecie mody obejmuje te dziwaczne pierścionki. Zwykle mają urocze wzory, które nie są tradycyjnym typem. Zdjęcia chłopca i dziewczynki mogą być wygrawerowane na każdym pierścieniu z subtelną nutą humoru.

6. Pierścionki ze złotej pary dla par:

Złote pary pierścionków dla par

Pierścionki parowe dla par w złocie są bardzo popularne, ponieważ złoto jest najlepszym wyborem na biżuterię. Te złote pierścionki oferują szeroką gamę produktów, które wyglądają elegancko, z klasą i wyrafinowaniem. Możesz również dopasować te pierścionki do kamieni szlachetnych lub półszlachetnych, aby dodać odrobinę miłości.

7. Srebrne pierścionki dla par:

Srebrne pierścionki dla par

Pierścionki dla par w kolorze srebrnym są nawet świetne, ponieważ ich kolor pięknie komponuje się z kamieniami szlachetnymi, takimi jak diamenty i szmaragdy. Srebrne pierścionki to zawsze wybór na srebrną rocznicę ślubu. Możesz także mieć efektowne wzory wyryte w srebrze.

8. Grawerowane pierścionki dla par:

Grawerowane pierścionki dla par

Pary złotych pierścionków dla par lub nawet platynowych są bardzo dobre do grawerowania. Para wybiera najbardziej znaczące słowa, które kocha, a następnie są one wygrawerowane na pierścionkach. Każdy pierścień będzie miał te same słowa lub mogą być podzielone na każdym pierścieniu, aby po połączeniu miały pełne znaczenie.

9. Pierścień pary nieskończoności:

Pierścień pary nieskończoności

Pary pierścionków Infinity dla par są bardzo symboliczne i pokazują miłość, która trwa wiecznie. Te pierścienie mają pośrodku symbol nieskończoności. Mogą być wykonane ze złota, platyny lub srebra. Sam symbol można inkrustować maleńkimi diamentami.

Miłość pary symbolizują noszone przez nich pierścionki. To pokazuje ich wzajemną miłość. Para pierścionków to doskonały sposób na okazanie wzajemnej miłości. Dają ci możliwość, by umieścić swoje słowa na metalu, a także mieć coś, co jest unikalną częścią ukochanej osoby.