Pełne pierścienie to te, które obejmują całą część palca; zaczynają się od końca paznokcia do ostatniej części palca. Dostępne są zarówno w kolorze złotym, jak i srebrnym. Są one dostępne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, ponieważ obecnie są bardziej modne.

Różne wzory pierścieni pełnych palców w formacie złotym, srebrnym i diamentowym:

Oto kilka najlepszych projektów pełnych pierścieni 9, które możesz zdobyć dla siebie,

1. Pierścień z pełnym palcem liścia:

Pierścień z pełnym palcem w kształcie liścia

Jest to konstrukcja z pełnymi palcami w kształcie liścia, ma kształt liścia, który ma rzeźbiony liść od dołu do góry, jest wykonany z diamentów ma dokładnie kształt liścia, ma diamenty do rzeźbienia liścia, więc jest diamentowy pierścionek z pełnym palcem.

2. Złoty pierścień z pełnym palcem:

Złoty pierścionek z pełnym palcem

Te złote pierścienie z pełnymi palcami są w rodzaju, które są wykonane wyłącznie ze złota, mają różne kształty lub wzory, takie jak kwiat lub wzór mandali, a także może być przyklejony diament, aby wyglądał bardziej atrakcyjny.

3. Spiralny pełny pierścień:

Spiralny pełny pierścień

Jednym z najpopularniejszych pierścionków z pełnymi palcami jest spiralny pierścionek, który jest wykonany w kształcie spirali, zaczyna się od góry kręci się w kółko i zaokrągla do dołu cienką warstwą złota wokół niego, również z małą kroplą złota wokół niego.

4. Czarny pełny pierścień:

Czarny pełny pierścień

Oto jeden fajny wzór w pełnym pierścionku, to czarny pierścionek z pełnym palcem, wykonany w całości z czarnego materiału. Jest to sztuczny, który nie jest zrobiony ze złota, ale ma przyczepione do niego diamenty, które błyszczą jasno.

5. Criss Cross Full Ring:

Criss Cross Full Ring

Ten pierścionek jest dość popularny, ponieważ jest modny i noszony przez kobiety, jego wzór jest krzyżykiem, wykonanym z diamentów i złota, rozciąga się od paznokcia z przerwą między nimi do dołu. Są to głównie pierścionki z pełnymi palcami dla kobiet ze względu na swój projekt.

6. Srebrny pierścień z pełnym palcem:

Srebrny pierścionek z pełnym palcem

Srebrne pierścionki z pełnymi palcami są w całości wykonane ze srebrnego materiału; ma srebrną rzeźbę wykonaną drobnym wzorem, zakrywa całą część palca, można również dołączyć do niej perełki, aby wyglądał jeszcze bardziej atrakcyjnie.

7. Kwiatowy pierścień z pełnym palcem:

Kwiatowy pierścień z pełnym palcem

Jest to wyjątkowa koncepcja, w której na pierścionku widnieje kwiatek, bardziej znany jako srebrne pierścionki z pełnymi palcami, ponieważ może być również wykonany ze srebrnego materiału i ma dołączony mały łańcuszek.

8. Cienka rzeźba z pełnym palcem:

Cienka rzeźba pełny palec serdeczny

Cienkie pierścionki z pełnymi palcami dla mężczyzn to wyjątkowa koncepcja, która jest stworzona dla mężczyzn, ponieważ zwykle nie noszą pierścionków, ale ten pierścionek jest przeznaczony dla mężczyzn. Ma cienką rzeźbę, zwykle też niechlujną, ale wygląda atrakcyjnie.

9. Podwójny pierścień:

Podwójny pierścień

Pierścionki z pełnymi palcami w kolorze złotym, do którego przymocowany jest pierścień z boku, co czyni go podwójnym pierścieniem, jeden pierścień ma wzór z pełnymi palcami, a drugi jest boczny, który jest mały, szczególnie nie pełny palec.

Na rynku dostępnych jest wiele wzorów pełnych palców, możesz wybrać dowolny z nich, aby Twój palec wyglądał atrakcyjnie, możesz również uzyskać te spersonalizowane, co jest jeszcze bardziej atrakcyjne, te pierścionki są nowe w modzie i dobrze wyglądają na prawie wszystkich.