Srebro jest bardzo miękkim i delikatnym metalem, który łatwo ulega zadrapaniom, a po pewnym czasie po regularnym noszeniu pierścionek może przybrać inny kształt i odrapaną fakturę. Ale wykończenie srebrnej biżuterii jest bardzo wszechstronne, co z kolei wygląda bardzo jasno i wypolerowane. Pod względem ceny srebro jest bardzo tańsze i może sobie na nie pozwolić każdy.

Wiele osób decyduje się na zakup pięknych, ręcznie robionych diamentowych pierścionków na ceremonie zaręczynowe i weselne oraz tworzy wspomnienia. Piękny początek srebrnego pierścionka z brylantem może stać się pięknym powodem do obiecywania drogiego pierścionka na kolejne rocznice.

Specjalne wzory w srebrnych pierścionkach z diamentami:

Tutaj dzielimy się najlepszymi wyglądającymi pierścionkami zaręczynowymi i ślubnymi z brylantami dla mężczyzn i kobiet.

1. Srebrny diamentowy pierścionek z klastra:

Srebrny pierścionek z brylantami

Srebrny pierścionek z brylantem z designerskim wyglądem klastra na najwyższym środkowym szczycie obrączki to wdzięczny projekt. Obrączka z pierścionkiem również wysadzana diamentami utwardzonymi, a klaster z małymi okrągłymi diamentami utwardzonymi wygląda fantastycznie.

2. Srebrny skręcony pierścionek z diamentem:

Srebrny skręcony pierścionek z diamentem

Niesamowity projekt w diamentowych srebrnych pierścionkach można wykonać za pomocą zwrotów akcji podczas tworzenia pierścionka. Wysadzany diamentami utwardzonymi w każdym skręcie projektu, cały srebrny pierścionek z brylantem wygląda hipnotyzująco.

3. Srebrny diamentowy krzyż nad pierścionkiem:

Srebrny diamentowy krzyż nad pierścionkiem

Pierścionki zaręczynowe ze srebrnego diamentu mają wspaniałe wzory, które upiększą Twoją osobowość. Krzyżowany diamentowy srebrny pierścionek z utwardzonymi diamentami na całym pierścieniu wygląda niesamowicie i przyciąga wzrok. Trwałość srebrnych pierścionków wzrasta również wraz z wysadzanymi w nich diamentami.

4. Pierścionek inspirowany srebrnym diamentem:

Srebrny pierścionek inspirowany koronką z diamentami

Srebrne diamentowe obrączki ślubne mogą być specjalnie zaprojektowane z wzorami inspirowanymi koronką, które sprawiają, że pierścionek wygląda niesamowicie nie z tego świata. Perfekcyjnie nabijane brylanty w środkowej części pierścionka, zamknięte z obu stron koronkowym pierścionkiem z brylantem, wyglądają niesamowicie.

5. Srebrny pierścionek z brylantem w kształcie piramidy:

Pierścionek w kształcie piramidy ze srebra z diamentami i diamentami

Piękne kolekcje w brylantowo-srebrnych pierścionkach skradną wielu serca. Połysk srebra próby 925 oraz grono diamentów oprawionych w piramidę tworzą wspaniały wzór, który sprawia, że ​​wskazówki lśnią brylantami w srebrze.

6. Srebrny diamentowy pierścionek ślubny:

Obrączka srebrna z diamentami

Srebrne diamentowe obrączki ślubne, specjalnie zaprojektowane z królewskim wyglądem, mogą być zaprojektowane z diamentem pośrodku i wybrukowanymi diamentami, dzięki czemu pozostała część będzie piękna. Dołączony komplet dwóch pierścionków w kolorze srebrnym może stać się ślubnym kompletem obrączek.

7. Srebrny pierścionek zaręczynowy z brylantem:

Srebrny pierścionek zaręczynowy z brylantem

Diament w centrum podkreślający blask pierścionka prezentuje się niesamowicie. Zestaw dwóch, srebrne pierścionki zaręczynowe z diamentami wyglądają niesamowicie, gdy są zaprojektowane z błyszczącym białym diamentem pośrodku pięknie osadzonych diamentów brukowanych.

8. Srebrny i rozproszony pierścionek z brylantem:

Pierścionek ze srebra i rozproszonego diamentu

Wspaniały i wyróżniający się wzór srebrnego pierścionka z brylantami można wybrać jako obrączkę z nierównymi krawędziami i nierówną oprawą maleńkich diamentów na całym obrączce. Srebrny pierścionek też będzie inny i lekki.

9. Srebrny pierścionek z brylantem dla kobiet:

Srebrny pierścionek z brylantem dla kobiet

Srebrne pierścionki z brylantami dla kobiet specjalnie zaprojektowane z motywami pawia lub podobnymi kobiecymi wzorami wyglądają niesamowicie. Paw został zaprojektowany z pięknie wykonanymi piórami w pierścieniu. A diamenty na każdym końcu i piękny czerwony rubin w oczach wyglądają niesamowicie.

Srebrne pierścionki z brylantami mają dużą różnorodność wzorów w kolekcji swoich wzorów. Ludzie mogą sobie pozwolić nie tylko na jeden, ale na wiele srebrnych pierścionków z brylantami w porównaniu ze złotymi lub białymi złotymi pierścionkami z brylantami. Srebro to metal, który można znaleźć wszędzie i jest go pod dostatkiem na całym świecie. Wytwarzanie ze srebra jest również bardzo łatwe. I tak w biżuterii srebrnej można znaleźć różnorodne wzory.

Srebrne pierścionki są zazwyczaj wykonane z pewną domieszką srebra palladowego i są uważane za bardziej trwałe. Srebro to mieszanka metali, w której 92,5% to czyste srebro. Srebro z domieszką palladu ma w sobie pewną ilość platyny. Dlatego ma więcej błyszczącego czynnika.