Pierścionki zaręczynowe muszą być wyjątkowe i efektowne, bo ten pierścionek przypomina zaręczyny dwojga ludzi. Tak więc błyszczące, lśniące szmaragdowe pierścionki są idealnym wyborem na tę okazję. Jak mówi się, że kamień szmaragdowy zachowuje miłość, a nawet jest symbolem nadziei, a nawet symbolizuje szczęśliwe i udane życie małżeńskie. Ponieważ ten kamień posiada te cechy, wielu młodych uwielbia mieć pierścionek zaręczynowy zaprojektowany ze szmaragdu.

Pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem z różnych metali:

Rzućmy okiem na 9 najlepszych szmaragdowych pierścionków zaręczynowych.

1. Szmaragdowy pierścionek zaręczynowy z diamentem w kształcie serca:

Szmaragdowy pierścionek zaręczynowy z diamentem w kształcie serca

Hipnotyzujący i atrakcyjny byłby właściwym słowem dla tego pierścionka w kształcie serca. Pierścionek zaręczynowy został zaprojektowany z 14-karatowego różowego złota z diamentem w kształcie serca, a na nim małe skwierczące szmaragdy są wysadzane ćwiekami, co nadaje mu niesamowity wygląd. Na całym pierścionku wytłoczone są białe diamenty i szmaragdy, dzięki czemu jest to duży gruby, ale uroczy pierścionek zaręczynowy.

2. Białe złoto z brylantem i pierścionkiem zaręczynowym ze szmaragdem:

Pierścionek zaręczynowy z białego złota z brylantem i szmaragdem

Ten bajeczny i atrakcyjny pierścionek zaręczynowy został zaprojektowany z białego złota z owalnym kształtem błyszczącego szmaragdu z koroną pośrodku, gdzie po obu stronach wygrawerowany jest błyszczący pasjans. Przyciągający wzrok i najbardziej atrakcyjny pierścionek zaręczynowy imprezy.

3. Delikatny pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem:

Delikatny pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem

Elegancki i delikatny to trafne określenie tego pierścionka. Na pierścionku wysadzany jest przepięknie wyglądający szmaragd, a po bokach małe diamenty są wytłoczone w wzór liści, dzięki czemu jest to bajecznie wyglądający pierścionek zaręczynowy.

4. Szeroki pierścionek zaręczynowy z białą i szmaragdową perłą:

Szeroki pierścionek zaręczynowy z białą i szmaragdową perłą

Pierścionek został zaprojektowany z pomyślnego, skwierczącego złota, gdzie w oszałamiającej kombinacji białej perły i szmaragdu jest zaprojektowany na pierścionku, dzięki czemu wygląda cudownie. Pierścionek jest dość szeroki, dzięki czemu jest widoczny po założeniu na palcach.

5. Vintage asymetryczny pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem:    

Vintage asymetryczny pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem

Elegancja i królewski wygląd mogą być idealnymi słowami dla tego pierścionka. W środku pierścionka wytłoczony szmaragd w kształcie kwadratu, gdzie po bokach są wygrawerowane drogocenne asymetryczne diamenty, które nadają pierścionkowi zaręczynowemu niepowtarzalny i wspaniały wygląd.

6. Szmaragdowy celtycki pierścionek zaręczynowy:

Szmaragdowy celtycki pierścionek zaręczynowy

Jego idealny pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem wysadzanym wyraźnie na górze, jeśli tak. Po bokach diamenty są wysadzane w celtycki wzór, dzięki czemu jest to najbardziej popularny pierścionek zaręczynowy. Wygląda bardzo elegancko i wspaniale na tę okazję, ponieważ jest to bardzo ważny dzień w życiu pary.

7. Szmaragdowy pierścionek zaręczynowy w kształcie kwadratu platynowego:

Platynowy kwadratowy pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem

Ten oszałamiający pierścionek został zaprojektowany z platyny, na której umocowany jest niebiański kwadratowy kształt szmaragdu, a po bokach zawieszone są diamenty w kształcie trójkątów, co nadaje temu pierścionkowi zaręczynowemu dodatkowego podkreślenia. Ten rodzaj pierścionków wygląda stereotypowo i jest przeznaczony wyłącznie do zaręczyn.

8. Srebrne pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem w krzyżu:

Srebrne pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem i krzyżem

Jednym z najbardziej klasycznych pierścionków zaręczynowych są te krzyżujące się pierścionki z zielonym szmaragdem i białymi diamentami. Oboje są osadzone w krzyżowym wzorze, dzięki czemu wyglądają bardzo pięknie i cudownie.

9. Szmaragdowy pierścionek zaręczynowy:

Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem

Szmaragdowy krój jest jednym z eleganckich krojów, które wydają się subtelne, ale eleganckie. Te cięte pierścienie mają otwarty krój odzwierciedlający wady kamienia. Pierścionki tworzą aurę wokół osoby noszącej i są jednym ze stylowych pierścionków zaręczynowych, ale nie są głośne.

Pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem są wykonane z różnych metali, takich jak złoto, srebro, platyna i wiele innych, z wytłoczonymi hipnotyzującymi diamentami i innymi kolorowymi kamieniami. Jest nawet dostępny w wielu różnych fasonach, co nadaje mu wykwintny i elegancki wygląd oraz czyni go idealnym i przyciągającym wzrok pierścionkiem zaręczynowym. Więc teraz możesz wybrać ten według własnego wyboru i pragnienia i wyglądać spektakularnie na ten dzień.