Biżuteria zawsze odnosiła sukcesy w gloryfikowaniu kobiecej urody, a gdy mówimy o biżuterii, pierścionki zajmują miejsce wdzięku i chwały, ponieważ jest to najpiękniejszy i najdelikatniejszy nałóg w damskiej szkatułce na biżuterię. W tym pięknym nałogu obecnie bardzo popularne są antyczne pierścionki.

antyczne pierścionki

Teraz, jakie jest znaczenie antyki: „Antyk oznacza starą lub biżuterię, która była wcześniej używana przez ludzi w poprzedniej epoce? Na rynku dostępne są różne odmiany i wzory antycznych pierścionków, ale nasze wyczucie mody przedstawia naszą wiedzę na temat noszenia odpowiedniego pierścionka na odpowiednią okazję.

Różne rodzaje antycznych wzorów pierścionków:

Tutaj pokazujemy kilka pięknych odmian antycznych pierścieni, które zdecydowanie podbiły twoje serce:

1. Antyczne zaręczyny bez pierścionka z brylantem:

antyczny-zaręczynowy-bez-diamentu-pierścień

Antyczny pierścionek zaręczynowy bez pierścionka z brylantem jest jednym z najpopularniejszych rodzajów pierścionka zaręczynowego ze względu na te niskie koszty, które są dostępne dla każdej grupy wiekowej. Pierścionek nie zawiera diamentu, wykonany jest z szafirów, które są typowym niebieskim kamieniem szlachetnym. Ten pierścionek jest bardzo elegancki i trwały. Jeśli jesteś kobietą, która chce nosić coś nowego i w kieszeni to idealny prezent dla Ciebie.

2. Sztuka rzeźbiona antyczna obrączka:

sztuka-rzeźbiona-antyczna-obrączka-ślub

Ten piękny rzeźbiony wzór rzemieślniczy przedstawia Twoją miłość do natury, która pokazuje, że jesteś kochającą przyrodę panną młodą. Kwiat i liście układają się w bardzo elegancki wzór. Składa się z białego i żółtego złota, które z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie.

3. Prosty antyczny złoty pierścionek:

Prosty antyczny złoty pierścionek

Te eleganckie pierścionki przywołują pamięć okresu wiktoriańskiego. Wykonany jest z metalu w kolorze różowego złota z pięknym diamentowym szlifem lub kształtem. Ze względu na tę kruchą naturę nosi go głównie dziewczyna.

4. Antyczny pierścionek z brylantem:

Antyczny pierścionek z brylantem

Diamenty to jedne z najpiękniejszych kamieni szlachetnych, które podkreślają urodę kobiet, a ich lśniąca natura przyciąga każde oko. Jest to całkowicie złoty pierścionek z brylantem, składający się z okrągłego diamentu w tradycyjnym oprawie z pazurami, który tworzy piękny błysk i blask tego pierścionka.

5. Antyczny pierścionek ze szmaragdem:

Antyczny pierścionek ze szmaragdem

Piękny pierścionek w stylu vintage wykonany z litego złota inspirowany wiktoriańskim stylem minionej epoki, który składa się z naturalnego wydobywanego z ziemi diamentu otoczonego naturalnymi płatkami szmaragdu i egzotycznych motyli wysadzanych diamentami, które z pewnością stanowią piękny skarb w biżuterii damskiej.

6. Antyczny pierścionek z Aleksandrytu:

Antyczny pierścionek z Aleksandrytu

Ten uroczy pierścionek w stylu vintage wykonany z russion lab stworzony z kamienia aleksandrytowego i srebra próby 925. Ma niesamowite właściwości zmieniające kolor, które z pewnością trafiają do serca każdego. Pierścionek to idealny prezent dla wyjątkowej osoby.

7. Antyczny pierścień tybetański:

Antyczny tybetański pierścień

Ten unikalny design vintage tybetański pierścionek wykonany z posrebrzanego i mosiężnego pierścionka, który przypomina pamięć o starożytności. Ze względu na jego regulowany charakter, noszony przez każdego, Twój wygląd jest bardziej porywający, gdy nosisz ten elegancki pierścionek z parą stroju w stylu indo-zachodnim.

8. Filigranowy antyczny złoty pierścionek:

Filigranowy antyczny złoty pierścionek

Ten filigranowy pierścionek w stylu vintage wykonany z żółtego złota. Pierścionek zapewni imponującą obecność na twoim palcu, gdy będziesz go nosić na zaręczynach lub innej funkcji. Wygodny i elegancki wygląd sprawia, że ​​pierścionek jest popularny w gronie modnych kobiet i dziewczyn.

9. Pierścionek z antycznych pereł kwiatowych:

Pierścionek z antycznymi kwiatami i perłami

Cudownie wiktoriański pierścionek z uroczymi perłami z pewnością uwydatni piękno Twojego palca, gdy dopasujesz je do swoich sarees i salwaru. Jest pięknie zaprojektowany przez muszlę abalone z 11 białymi perłami słodkowodnymi, które nadają pierścionkowi elegancki wygląd. Wygląda antycznie przez milowe ziarno, które jest wokół każdego kamienia?

Jedną z najpiękniejszych cech tego antycznego kolczyka jest to, że zawsze zapewnia elegancki i wspaniały wygląd. Z pewnością jest to jedna z najcenniejszych i najdelikatniejszych ozdób kobiecej biżuterii. Piękny design dotyka każdego serca, co zdecydowanie wnosi piękno i szczęście w Twoje życie.