Antyczne pierścionki zaręczynowe to rzecz piękna. Są niepowtarzalne i stylowe. Każdy z tych stylów był kiedyś noszony przez kogoś, kto był zakochany, co sprawia, że ​​te pierścionki są bardzo poszukiwane. Istnieje kilka rodzajów projektów, które znajdują się w dziale antycznym i każdy z nich jest wyjaśniony tutaj. Możesz więc wybrać to, co najlepsze dla ukochanej osoby z tej wykwintnej kolekcji pierścionków zaręczynowych w stylu antycznym.

Pierścionki zaręczynowe w stylu antycznym ze złota i diamentu:

1. Antyczny gruziński pierścionek zaręczynowy:

Antyczny gruziński pierścionek zaręczynowy

Te ponadczasowe dzieła sztuki są tworzone z delikatnymi wzorami inspirowanymi epoką grecką. Ten pierścionek będzie ceniony przez długi czas i aby wybrać ten właściwy, konieczne jest staranne planowanie. Będzie to szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy interesują się starymi efektami uroku. To świetne antyczne pierścionki zaręczynowe z diamentami.

2. Wiktoriański antyczny pierścionek zaręczynowy:

Wiktoriański antyczny pierścionek zaręczynowy

Czasy królowych należą do najbardziej egzotycznych i każda bajka przedstawia księżniczkę lub królową. Każda dziewczyna też marzy o wyjątkowej bajce w swoim życiu. Możesz uczynić ten dzień jej najlepszym bajkowym dniem, prezentując jej wiktoriański pierścionek zaręczynowy, który jest antycznie wyglądającym pierścionkiem zaręczynowym.

3. Edwardian antyczny pierścionek zaręczynowy w kolorze srebrnym:

Edwardian antyczny pierścionek zaręczynowy w srebrze

To naprawdę wyjątkowe pierścionki, które mają lekki wygląd. Platyna została użyta po raz pierwszy w tej epoce. Mają wyryte na pierścieniach filigranowe prace, co nadaje im bardzo skomplikowany wygląd. Są idealne dla ukochanej osoby, jeśli uwielbia delikatne dzieła sztuki.

4. Secesyjny antyczny pierścionek:

Secesyjny antyczny pierścionek

Płynne linie to najbardziej naturalnie wyglądające wzory, które są zawarte w tych wzorach pierścionków. Dlatego są one najbardziej popularne wśród zabytkowych pierścionków zaręczynowych. Naturalny motyw tych pięknych pierścionków sprawia, że ​​są one najbardziej atrakcyjne dla wszystkich panien młodych.

5. Antyczny pierścień Art Deco:

Antyczny pierścionek w stylu art deco

Art deco symbolizują wzory geometryczne. Te style są wyryte w pierścieniach, aby nadać im bardzo modny styl i coś, co jest nawet używane i kochane dzisiaj. Nadaje pierścionkowi nowoczesny wygląd i poczucie feminizmu. Należą do nich antyczne złote pierścionki zaręczynowe.

6. Retro antyczny pierścionek zaręczynowy:

Retro antyczny pierścionek zaręczynowy

Styl retro jest vintage i jednocześnie nowoczesny. Użyte materiały, metal i styl pochodzą z lat 40. XX wieku, co znajduje odzwierciedlenie w tworzonych pierścieniach. Mimo, że są antyczne, wygląd jest wspaniały i elegancki.

7. Antyczny złoty pierścionek zaręczynowy w róży:

Pierścionek zaręczynowy z antycznego złota w kolorze róży

Pierścionki zaręczynowe z różowego złota to piękne pierścionki, które wykorzystują metal z różowego złota. Kolor tych pierścionków zapewnia blask, który jest wyjątkowy i uroczy. Różowe złoto jest bardzo kobiece i dlatego przemawia do większości kobiet.

8. Starzy górnicy wycinają antyczny pierścionek:

Starzy górnicy wycinają antyczny pierścionek

To cenne pierścionki dla zagorzałego fana stylu vintage. Są jedyne w swoim rodzaju i mają niepowtarzalny styl. Są bardzo cenne, ponieważ trudno je znaleźć. Są jak przedmiot kolekcjonerski i dlatego są najbardziej wyjątkowe.

9. Stary europejski antyczny pierścień:

Stary europejski antyczny pierścień

Te pierścienie mają cięcie, które ma okrągły pas. Wydają się okrągłe od góry. Mają fasetki, które są trójkątnymi blokami. Wypróbuj te style, aby uzyskać piękny urok starego świata.

Antyczne pierścionki zaręczynowe były modne wiele lat temu, a teraz powracają w wielkim stylu. Mają w sobie ponadczasowy charakter i jest to również powód, dla którego są najbardziej poszukiwane. Te pierścionki zaręczynowe stanowią najpiękniejszą kolekcję i dlatego są idealnym wyborem, aby dzień zaręczynowy był niezapomniany.