Diamenty to luksusowa biżuteria dla miłośników niepowtarzalnych i wykwintnych wzorów oraz przepychu. Diamenty powszechnie znane jako symbol miłości są zawsze obdarowywane i kupowane, aby wyrazić miłość. W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest mieć pierścionki z brylantami, ale oprócz zwykłych kolekcji złota i diamentów, duże pierścionki z brylantami mają dynamiczny wpływ na użytkownika.

Fakt, że diamenty są sercem kobiet, kiedy duży diament zostaje podarowany dziewczynie, to na pewno Twoja propozycja zmierza w kierunku związku na całe życie. Kiedy mówimy o bogactwach, warto zauważyć, że diamentowy pierścionek o wartości karatów, liczący dwie cyfry, to ten, który świeci na dłoniach. Nie ma znaczenia, czy palce przeciążą ciężki diament.

Designerskie pierścionki z dużymi diamentami:

Poniżej wymieniliśmy specjalnie zaprojektowane pierścionki zaręczynowe i ślubne z brylantami w dużym rozmiarze.

1. 8-karatowy duży pierścionek z brylantem w pasjansa:

8-karatowy duży pierścionek z koroną w pasjansa

8-karatowy diamentowy kształt korony i sztyft z pięknym diamentem utwardzonym nad opaską wygląda zachwycająco i efektownie. Ćwiek ze srebra próby 925 i pierścionek o długości 11 m może kosztować bardzo drogo, ale warto podarować narzeczonej i zaproponować szczęśliwe życie na całe życie.

2. Duży okrągły pierścionek z brylantem dla dziewczynek:

Duży okrągły pierścionek z brylantem dla dziewczynek

Największym pierścionkiem z brylantem do dziś jest Duch de Grisogono. Jest to czarny diament i jest uważany za piąty co do wielkości pierścionek z brylantem na światowej liście. Diament pokrywa prawie połowę nadgarstka swoim lśniącym szlifem i kształtem. To waży prawie 312,24 karata

3. Prawdziwa Różowa Pantera Duży Diament Pierścionek:

Prawdziwa Różowa Pantera Duży Diament Pierścionek

Prawdziwa różowa pantera jest uważana za najwspanialszy na świecie owalny diament w kolorze różowym osadzony na pierścionku. Ważący 132,5 karata pierścionek z brylantem zajęło dwa lata, aby nadać mu idealny kształt i szlif.

4. 100-karatowy ogromny pierścionek z brylantem:

100-karatowy ogromny pierścionek z brylantem

Ten biały diament jest bardziej błyszczący niż biały. Waga drobno oszlifowanego szmaragdu diamentu wynosi 100 karatów, a przed cięciem, kształtowaniem i polerowaniem wynosiła nawet ponad 200 karatów.

5. Rzadki żółty diamentowy duży pierścionek z brylantem:

Rzadki pierścionek z dużym diamentem z żółtym diamentem

Rzadki i ogromnych rozmiarów pierścionek z żółtym diamentem jest efektowny i lśniący, a jego perfekcyjny szlif i kształt pięknie rzeźbiony diament wygląda wspaniale na palcach. Promieniowanie świeci wysoko, co sprawia, że ​​trzeba zasłaniać oczy w promieniach słonecznych.

6. Szmaragdowy ogromny diamentowy pierścionek:

Szmaragdowy ogromny pierścionek z brylantem

Pierścionek z brylantem nazywany jest diamentem Annenberg, ma 32,01 karata i jest uważany za jeden z dużych pierścionków z brylantem. Jest bardziej urocza dzięki dwóm diamentom w kształcie gruszki po bokach, które ważyły ​​nawet ponad 1,5 karata.

7. Rzadki pierścionek z brylantem o ogromnym rozmiarze:

Rzadki pierścionek z brylantem o ogromnym rozmiarze:

Pierścionek z brylantem nieskazitelny i błyszczący, ponieważ biały 10 karatowy błyszczący diament jest osadzony na platynowym złotym pierścionku. Uważany za jeden z najdroższych i największych diamentów, pierścionek z białym diamentem o szlifie poduszkowym kosztuje dużo.

8. Duży diamentowy pierścionek zaręczynowy:

Pierścionek zaręczynowy z dużym diamentem

Duży czarny diament zamontowany na pave diamentowej opasce sprawia, że ​​diament wygląda na ogromny nawet niż rozmiar palca. Taki duży pierścionek z brylantem może sprawić, że oczy zwrócą się w twoim kierunku.

9. Duży pierścionek z brylantem w kształcie gruszki na ślub:

Duży pierścionek z brylantem w kształcie gruszki na ślub

Jest to żółty diament Cora Sun Drop, uważany za jeden z najdroższych na liście na świecie. Diament wielkości kciuka damy ma wagę 110 karatów.

Wiele par z wyższych sfer i celebrytów z Hollywood patrzy na ogromne diamentowe pierścionki, aby rozpocząć swoje życie miłosne i zostało z powodzeniem udowodnione, że gigantyczny diament jest piękną częścią ich życia miłosnego, nawet po dzieciach i wnukach wokół nich. Niektóre bardzo znane diamenty zawsze były na czerwonym dywanie ze swoim wspaniałym połyskiem. Wspaniały połysk pierścionka z brylantem kosztuje nie tylko pięć cyfr, ale może nawet przekroczyć milion.