„Diamenty to najlepszy przyjaciel dziewczyny”, to bardzo znane powiedzenie. Różowe Diamenty to nie tylko najlepszy przyjaciel dziewczyny, ale bardzo luksusowy. Są bardzo rzadkie, co czyni je przedmiotem kolekcjonerskim, ponieważ są bardzo cenne. Różowy diament może kosztować ponad 20 razy więcej niż biały diament. Różowe diamenty pochodzą z kopalni Argyle Diamond. Znajduje się w regionie Kimberly w Australii. To jedyne na świecie komercyjne źródło naturalnych różowych diamentów.

Różne rodzaje pierścionków z różowymi diamentami:

Różowe pierścionki z brylantami są najbardziej korzystnym elementem w lokalizacji ślubu i zaręczyn. Tutaj dzielimy się najlepszymi projektami pierścionków z różowym diamentem dla mężczyzn i kobiet.

1. Różowy pierścionek z brylantem w kształcie gruszki:

Pierścionek z różowym diamentem w kształcie gruszki

Ten różowy pierścionek z brylantem w kształcie gruszki został sprzedany za 18 milionów dolarów w Christie’s azjatyckiemu kolekcjonerowi. Kamień waży 9,14 karata i ma kolor fantazyjny żywy róż. Śliczny kształt gruszki tego diamentu pięknie wkomponowuje się w pierścionek nadając mu elegancji.

2. Owalny pierścionek zaręczynowy z różowym diamentem:

Pierścionek zaręczynowy z owalnym różowym diamentem

Ten piękny pierścionek zaręczynowy ma owalny kształt. Są białe diamenty w platynowej oprawie w kształcie krzywej. Posiada piękny 5-karatowy, owalny, fantazyjny brązowo-różowy diament.

3. Obrączka z różowym diamentem:

Obrączka z różowym diamentem

Zanim powiesz „Tak”, spójrz na tę wyjątkową obrączkę z różowym diamentem, która z pewnością przyniesie Ci punkty. Jest to ekskluzywna obrączka w kolorze Fancy Pink i Collection z okrągłym brylantowym diamentem z 18-karatowego różu i białego złota.

4. Okrągły diamentowy różowy pierścionek:

Okrągły diamentowy różowy pierścionek

Jest to wyjątkowy różowo-biały pierścionek z brylantem. Okrągły 1/3-karatowy różowy diament świeci w okrągłej oprawie 12 okrągłych białych diamentów. Wokół zespołu znajdują się 72 białe diamentowe kamienie boczne. Daje to najbardziej spektakularny efekt. Te diamenty są oprawione w 14-karatowe żółte złoto, co dodaje mu urody.

5. Czarne złoto z różowym diamentem:

Czarne złoto z różowym diamentem

Oto świetny zwrot w stosunku do zwykłych pierścionków z brylantami. Wypróbuj czarne złoto z różowymi diamentami! Ten piękny i lśniący pierścionek zaręczynowy ma duży, różowy szafir o masie 1 1/10 ct i oprawie z brylantem o masie 1 ct. Jest osadzony w 18-karatowym czarnym rodowanym złocie, co dodaje mu bogactwa.

6. Pierścionek Daisy z Różowym Diamentem:

Pierścionek Stokrotka z Różowym Diamentem

Tiffany to jedno z najbardziej luksusowych miejsc na zakupy diamentów, a ten pierścionek z różowym diamentem jest najpiękniejszy. Jest to pierścionek w kształcie stokrotki z platyny i 18-karatowego różowego złota z okrągłymi brylantowymi różowymi i białymi diamentami.

7. Pierścionki z różowym diamentem w kształcie serca:

Pierścionki z różowym diamentem w kształcie serca

Ten pierścionek z brylantem w kształcie serca jest idealnie oprawiony przez grupę różowych i białych diamentów. Jest to pierścionek w kształcie różowego diamentu w kształcie serca z niesamowitym pięknem i elegancją, który będzie doskonałą niespodzianką, gdy zadasz pytanie ukochanej osobie. Kształt serca stanowi idealną okazję.

8. Różowa opaska wieczności:

Różowa Wieczność Band

Jest to okrągła obrączka z różowego diamentu / obrączka ślubna o wadze 0,03 w karatach. Jest osadzony we wspólnym pazurze z 18-karatowym złotem. Można go nosić samodzielnie lub z innymi opaskami z możliwością układania w stos.

9. Różowy diamentowy pierścionek kombi:

Pierścionek z różowym diamentem

Jeśli chcesz mieć zarówno zaręczyny, jak i obrączkę ślubną, to jest to idealny prezent. To jest fantazyjny jasnoróżowy zestaw pierścionków zaręczynowych i obrączki. Diamenty są naturalne Fancy Jasnoróżowe w okrągłym kształcie, w stylu koszyczka.

Diamenty są częścią kolekcji biżuterii damskiej od niepamiętnych czasów. Różowe diamenty dodają tej kolekcji dodatkowego uroku i sprawiają, że dama jest bardziej wytworna. Ze względu na swoją rzadkość dodaje o wiele więcej uroku osobie, która go nosi. Jeśli możesz sobie pozwolić na różowy diament, najlepszym sposobem jest zakup pierścionka z różowym diamentem.