Wyspy Andamańskie to idealne miejsce na rodzinne wakacje i wakacje. Służą również jako najlepsze romantyczne miejsca dla par małżeńskich i nowożeńców. Tutejsze plaże są przepiękne i niekoronowane. Oferują one swoim gościom wiele możliwości angażowania się w zajęcia rozrywkowe, takie jak nurkowanie, sporty wodne, pływanie i opalanie. Malownicze piękno, nieskazitelne wody i łagodna pogoda są urzekające, a kurorty, kuchnia i zakwaterowanie są niezwykłe i dobrze wyposażone. Tutaj wymieniliśmy niektóre z oszałamiających plaż Andamany, aby następnym razem, gdy planujesz podróż, będziesz wiedział, które miejsca odwiedzić.

Plaża Radhanagar:

plaże w andamanie

Położona na wyspie Havelock w Andamanach, plaża Radhanagar jest jedną z najpiękniejszych, jakie można zobaczyć do tej pory. Długie połacie złotego piasku i soczyście zielone palmy kokosowe wyglądają malowniczo i bez skazy. Ta plaża jest właściwym miejscem, aby zapomnieć o wszystkich zmartwieniach i cieszyć się wspaniałymi i wspaniałymi widokami, jakie ma do zaoferowania. Możesz także łowić ryby, opalać się i pływać.

Plaża w zatoce Corbyna:

Plaże w Andaman-Corbyn’s Cove Beach

Plaża Corbyn’s Cove jest piękna i ekstrawagancka. To wspaniałe miejsce dla wszystkich miłośników przyrody i dla tych, którzy lubią wygrzewać się w delikatnych, ciepłych promieniach słońca. Mają tu też luksusowe kurorty i restauracje?.

Plaża Widźajawada:

Plaże w lokalizacji Andaman-Vijaynagar Beach

Plaża Vijaynagar ma jedne z najbardziej zapierających dech w piersiach widoków, jakie kiedykolwiek sobie wyobrażałeś. To miejsce jest niebiańskie i spokojne. Delikatna bryza i miękkie pluski błyszczących niebieskich fal to tylko niektóre z pięknych rzeczy, które zauważysz. Ci, którzy szukają chwili ciszy i spokoju, powinni koniecznie odwiedzić to miejsce.

Plaża Harminder Bay:

Plaże w lokalizacji Andaman-Harminder Bay Beach

Plaża Harminder Bay znajduje się około 100 kilometrów od Port Blair i służy jako jedna z najpiękniejszych i najwspanialszych plaż na Wyspach Andamańskich. Wyjazd na wakacje do takiego miejsca z pewnością będzie błogi, przyjemny i relaksujący. Chodzenie na długie spacery boso i pływanie to jedne z najlepszych zajęć, na które możesz sobie pozwolić?.

Plaża Ramnagar:

Plaże w lokalizacji Andaman-Ramnagar Beach

Położona na wyspie Diglipur Ramnagar jest jedną z najbardziej wyjątkowych plaż. To miejsce jest w większości odosobnione i można do niego dotrzeć tylko łodzią z Port Blair i Mayabunder. Różnorodny wachlarz flory i fauny z pewnością Cię zaskoczy, a pogoda jest tutaj przyjemna. Przyjazd w to miejsce na pewno nie spowoduje żalu.

Plaża Karmatang:

Plaże w lokalizacji Andaman-Karmatang Beach

Plaża Karmatang jest spektakularna, spokojna i czysto dziewicza. Miejsce to nie zostało dotknięte przez turystykę komercyjną i służy jako kolejne miejsce, do którego można dotrzeć łodzią. Plaża jest także ojczyzną dużej liczby żółwi, które są w stanie nurkować i nurkować z rurką.

Plaża Słoni:

spacer po plaży słoni

Elephant Beach of Andaman to miejsce, w którym odbywa się szkolenie słoni. To także świetne miejsce do uprawiania sportów wodnych i zwiedzania. Ponieważ to miejsce nie zostało dotknięte przez komercyjną turystykę, można również spróbować nurkowania z konikami morskimi, rybami i węgorzami.

Plaża na Long Island:

Plaże w lokalizacji Andaman-Long Island Beach

Plaża Long Island to piękna i piaszczysta plaża wypełniona wiecznie zielonymi lasami. Znajduje się około 82 kilometry od Port Blair i jest odwiedzane przez konwoje delfinów.

Plaża na wyspie Neil:

Plaże w lokalizacji Andaman-Neil Island Beach

Plaża Neil Island to piękno! Lśniąca błękitno-zielona woda, wspaniałe zachody słońca, płytkie rafy i żywe koralowce z pewnością Cię zafascynują. Owoce morza są tu obfite, a widoki naturalne, kolorowe i egzotyczne.